ŞL 18/19 D Grubu M:3 | Galatasaray 0-0 Schalke 04 | MS | 24 Ekim | beIN Sports - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dün kötü oynadık ama Schalke'de dersini çok iyi çalışmış. Kanatları kilitlediler hiç bir şey üretemedik kanatlarda. Bir kez organize atak yapabildik onda da Eren'in şutu kalecinin kafasına çarptı.

Eksiklerimizin çok olması bunda çok etkili, Terim elindeki kadro ile en iyi 11'i çıkardı. Maç içinde de yapabileceği hamleleri yaptı. Önce Donk'u stopere çekti, Sonra Selçuk'u aldı orta sahaya destek olsun diye. Muğdat ve Ömer değişiklikleri de yine sakatlıklara bağlı olarak geldiği için bu iki değişikliği eleştirmeyeceğim.

Ancak takımda bir formsuzluk da var buna Fatih Terim de dahil.

Bu düşüşü durduracak ve tekrar yükselişe geçeceğimize inanıyorum bunu da sağlayacak isim yine Terim'dir.

Super Kup finali dahil 13 maç yaptık, (7G-2B-4M) geriye 11 maç kaldı.

Yalnız gerçekten çok ilginç yav şu takımla 3 maçta sadece 1 gol yememiz.

Dün 4 tane yeseydik kimse şaşırmazdı herhalde. Uzun zamandır bu kadar şanslı olduğumuz bir maç yoktur herhalde.

Allahtan böyle bir gruba düştük gerçekten Allah yüzümüze gülmüş.

sent via GSC

Hakkaten düşününce mucize gibi. Bu sefer de biz atamıyoruz arkadaş :) İki tane cizgiden çıktı. Beş tane Muslera kurtardı. Bir elinden kaçırdı ona da ofsayt dediler.

sinan belhanda erenle nasil organize olacagiz aq. rodrigeze pozisyon hazirlayamiyoruz. zaten o tarafi tutuyorlar. ndiayenin 10 no olma zamani gelmistir. bu nettir. gol atamiyoruz gol. belhanda sagami geciyor yedegemi geciyor bilmem onyekuru yokken. degisiklik sart. fernando yokkende linnes oynayabilir orta sahada.

Eren topla birlikte bir yere dönene kadar maç bitiyor. Top etmediği, kaptırmadığı tek an yok. O kadar boy var ama hava toplarında zamanlama 0. Hiç bir topu alamıyor. Kendine gelene kadar rakip topu alıp bizi eksiltiyor.

Eren’in oynadığı her iç saha maçı kabus gibi 2 senedir nerede ise hiç birinde top bizde kalmadı. Rakipler bizden daha akıcı oynadı.

2016-2017

Karabük
Beşiktaş
Fenerbahçe
Başakşehir
Trabzonspor

Geçen sene bu ve Selçuk oyuna girince rakipler 3-0 önde olduğumuz maçta bile oyunu alıyordu enerjimiz çok fena düşüyordu.

Cidden kendisi büyük bir kangren. Sinan da 70 sonrası hamle oyuncusu. Bu kadar çaresiz förvet beklediğimiz olmamıştı.

Hala nasıl Tudor u suçluyorsunuz hayret. Tudor şu oyuncuları aldırırken herkes bayram etti burda, ve Tudor puan kaybetse bile Takımımız çok iyi Futbol oynuyordu, hele geçen sene ligin ilk 8 maçı mükemmel oynadılar. Sonra Terimin yavşakları Terim gelsin diye çalışmalara başladılar ve bazı oyuncular Tudor u sattı ve Adamı gönderdiler Terim geldi. Geri gitti dediğin oyuncular niye geri gitti, sebebi ne? Terim ve yardımcıları değil mi? Terimle Takım haftadan haftaya geri gidiyor ve kötü oynuyor. Takımda taktik diye bişey yok. İşte Takımımız vasatmış, yetersizmiş, Arkadaşlar Bayern München yada Manchester City le oynamadık, Schalke ile oynadık, Adamların kadrosu çok mu iyi? Adamlar bu kadroyla seni öldürdüler, becerikli olsalar maç en az 5:0 biterdi, ve Adamların yüzde yüz verilmeyen 2 Penaltıları var. Artık bazı gerçekleri görün, Terimle milli Takım nasıl geri gittiyse şimdi de Takımımız geri gidiyor. Gelelim sakatlıklara, nasıl bu kadar sakat veriyoruz, demek kİ Takım iyi çalıştırılmıyor. Yardımcı olarak Hasan şaş ve Ümit Davalayı alıyor, Tugay Kerimoğlu, Ergün Pembe gibi Adamlar varken. Terim geçen sene geldiğinde dedim Takım çok kötü olacak diye ve oldu da. Gelelim golcü olayına, Terim golcü alınmayacağını biliyordu o yüzden Yönetime fazla birşey de demedi. Düşünün hep Cuma ya kadar 2 golcü gelecek diyordu, niye Cuma? Çünkü perşembe şampiyonlar ligi kura çekimi vardı, Perşembeyi beklediler gurubu gördüler, Terim ben bu takımla guruptan çıkarım(Şapka dan kuş çıkartırım dedi) dedi ve golcü atmaktan vaz geçinildi, siz devam Yönetime kızın, dönen oyunları görmeyin.Guruptan çıkarsak Golcü alınmadı falan ama ben guruptan çıktım ben başardım diyecek, Guruptan çıkamazsak golcü alınmadı Takım eksilti, ancak bu kadar olur diyecek yönetimi suçlayacak, çok akıllı adam çok.
Kim bayram etti ? Ben ve görüşlerine kıymet verdiğim herkes sıkıntılar yaşanabileceğini öngördü. Yaşlı transferler yaptık bir defa. Hayvan gibi maliyetin altına girdik. Tudor iyi futbol oynatıyormuş , hangi paralel evren o ? Beşiktaş 7lik yapacaktı bizi az daha. Başakşehir maçı Fenerbahçe maçı ortada. Tudor önceki sezon geldiği andan itibaren bok gibi top oynattı bahsettiğin lig başı hariç. Zerre etkisi olduğunu da düşünmüyorum o iyi olunan döneme. Plansızlığın taktiksizliğin dik alası Tudor'da vardı. Şuan takımın en önemli futbolcusu olan Garry'i kesmiş inatla oynatmayan kekonun tekiydi Tudor. Bir insanın Tudor yavşağı olacağına Terim yavşağı olması gayet makul , yok oyuncular sattı zart zurt diye hikaye anlatma. Schalkenin dün çıkan kadrosu senin dün çıkan kadrondan daha kaliteli bu arada. Hayatında oturup Schalke izlememiş adamlarla Schalke'nin kadro kalitesini zaten tartışmam. Terim ile milli takım şuan bulunduğu durumdan çok daha iyiydi , aç bak galibiyet yüzdesine hariçten gazel okumak yerine. Terim'in şu süreçte eleştirdiğim şeyleri olmuştur. Feghouli inadı Mariano'yu kesmesi vesaire ama Terim'i bu kadar mesnetsiz eleştirip Tudor övücülüğü falan ilginç olmuş. 7 şampiyonluktan utanın bari.

Yukaridaki yazida

Tudor yorumu ?
Terim yorumu ?
Milli takim yorumu ?

Garry hatta buna bruma filan da eklenir , tudor rezaletleri , 4 deplasman maglubiyeti , derbilerdeki rezalet skorlar ...

Tek itiraz edecegim nokta schalke nin kadro kalitesi yorumu . Yazinin 90% i OK ama orasi cok fail olmus

Cok kaliteliler de neden 8 macta 6 puandalar
Cok kaliteliler de nasil 16/18 siradalar
Cok kaliteliler de en iyileri denen emboli ile kono topu iceri durtemediler bu kadar tek tarafli macta

Schalke kaliteli filan degil . Eger onlar kaliteli ise , ayni saatlerde atleticoyu 4 leyen dortmund a ne diyecegiz

Tarihin en kotu schalkesi ...

Tudor un bu takima kattigi 2 sey vardir

-kondusyon
-kendisiyle asla basarili olunamayacagi gercegi

Ostersund faciasini unutmadik

Üst Alt