ŞL 18/19 D Grubu M:3 | Galatasaray 0-0 Schalke 04 | MS | 24 Ekim | beIN Sports - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yukaridaki yazida

Tudor yorumu ?
Terim yorumu ?
Milli takim yorumu ?

Garry hatta buna bruma filan da eklenir , tudor rezaletleri , 4 deplasman maglubiyeti , derbilerdeki rezalet skorlar ...

Tek itiraz edecegim nokta schalke nin kadro kalitesi yorumu . Yazinin 90% i OK ama orasi cok fail olmus

Cok kaliteliler de neden 8 macta 6 puandalar
Cok kaliteliler de nasil 16/18 siradalar
Cok kaliteliler de en iyileri denen emboli ile kono topu iceri durtemediler bu kadar tek tarafli macta

Schalke kaliteli filan degil . Eger onlar kaliteli ise , ayni saatlerde atleticoyu 4 leyen dortmund a ne diyecegiz

Tarihin en kotu schalkesi ...

Tudor un bu takima kattigi 2 sey vardir

-kondusyon
-kendisiyle asla basarili olunamayacagi gercegi

Ostersund faciasini unutmadik
Sinan bey ben 2006'dan bu yana bilfiil Bundesliga izliyorum. Bırakınız da tanıyalım kim iyi takım kim değil. Geçen sene lig ikincisi oldu takım , Meier-Goretzka gitmiş olabilir ona rağmen dün çıkan kadromuza nazaran bizden iyi takımlar, bakın bizden kaliteliler diyorum Dortmund örneğiniz fail olmuş asıl. Senin kadronda daha forvet yok forvet. 20 milyonluk Embolo'yla oynuyor herifler. Caliguri keza çok iyi adam Wolfsburg döneminden bu yana takip ederim. Uth ve Konolpyanka gibi hücumcuları var. Bizde ne vardı dün Garry haricinde ki o da kötüydü. Kale dışında bizden daha iyi takımlar kalite olarak ki kalecileri tecrübesiz olmasına rağmen yatmadan maç bitirdi. Söylediğim gibi özetle dün çıkan rakip bizden kalite olarak net daha iyiydi malesef. As kadromuzla çıksak farklı düşünebilirdim tabi.

porto ve schalke deplasmanlarindan lokomotifin bir sey yapabilecegini sanmiyorum. en fazla 1 puan alirlar. bizi de bir sekilde yenseler bile 4 puan cikarirlar. biz her maci kaybetsek yine de ikili averajda üstün oldugumuz icin en kötü uefadan devam ederiz. schalke deplasmaninda kaybetmezsek ikinci tura cikabiliriz.

Hocaligi doneminde takimin 8 buyuk macta 1 gol atabildigi eski seyisimizi ovenler mi goruyorum?

Bu nasil bir cahillik nasil bir bosbogazlik adamlarin terim nefreti yuzunden kafalari ucmus.

Bize kiyasla iyi . Ama genel olarak iyi demem. Iyi kavramindaki bir forvet ust uste bu kadar gol kacirmaz , ust uste derken bizim maci kast etmiyorum , adamlar sondan 2 sira ustteler . Yani fb icin neler diyoruz , ondan da 3 puan az almislar

Les bir kadro filan demem ama sanirim schalke nin liginde 8-9 maclik periyodda bu kadar surundugu de olmamistir

Sinan bey ben 2006'dan bu yana bilfiil Bundesliga izliyorum. Bırakınız da tanıyalım kim iyi takım kim değil. Geçen sene lig ikincisi oldu takım , Meier-Goretzka gitmiş olabilir ona rağmen dün çıkan kadromuza nazaran bizden iyi takımlar, bakın bizden kaliteliler diyorum Dortmund örneğiniz fail olmuş asıl. Senin kadronda daha forvet yok forvet. 20 milyonluk Embolo'yla oynuyor herifler. Caliguri keza çok iyi adam Wolfsburg döneminden bu yana takip ederim. Uth ve Konolpyanka gibi hücumcuları var. Bizde ne vardı dün Garry haricinde ki o da kötüydü. Kale dışında bizden daha iyi takımlar kalite olarak ki kalecileri tecrübesiz olmasına rağmen yatmadan maç bitirdi. Söylediğim gibi özetle dün çıkan rakip bizden kalite olarak net daha iyiydi malesef. As kadromuzla çıksak farklı düşünebilirdim tabi.
Hangi takıma sempati duyuyorsun?

Aynen öyle. As kadro ile yenebiliriz aslinda ama dünkü kadronun o kadar pozisyon vermesi normal.

selcuk belhanda sinan eren Ömer maicon gibi adamlari kim alir ? Bence bu soruyu soralim kendimize çünkü bu adamlar bizim rotasyon/11 oyuncumuz. Gecen sezon en azindan ilk 11 iyi ama yedekler kötü diyorduk simdi o da yok. Hic takima dokunmasalar suan cok daha iyi olurduk. Mugdat omer gibi adamlar oynayacagina altyapidan gencler oynayabilir rahatlikla ki bunu her oyuncu icin soylemem. Kadro planlamasini kim yaptiysa olmamis. Forvet dedigin adam arkasındaki üçlüyü oynatan adamdir ve sen forvet almayinca arkadaki adamları gücü azaliyor. Ornek: garrynin erene atip alamadigi top.

Sonuc ve çözüm nedir diyecek olursaniz bence devre arasi maicon ve x oyuncu elden cikarilip iki forvet alinip 442ye donmek. Muslera linnes serdar ozan Nagatomo Fernando ndiaye emre garry x x

Burda tek sıkıntı fernandonun tandem oynamakta zorluk cekmesi. Tahmin ediyorum bizim seneye ortasaha sil bastan olacak

Bize kiyasla iyi . Ama genel olarak iyi demem. Iyi kavramindaki bir forvet ust uste bu kadar gol kacirmaz , ust uste derken bizim maci kast etmiyorum , adamlar sondan 2 sira ustteler . Yani fb icin neler diyoruz , ondan da 3 puan az almislar

Les bir kadro filan demem ama sanirim schalke nin liginde 8-9 maclik periyodda bu kadar surundugu de olmamistir
Zaten bize kıyasla iyi demişim mesajımda. Yine daha evvel söylediğim gibi çok önemli iki kayba rağmen yine iyi bir kadroları var isim isim bakıldığında. Muhtemelen ligde de toparlarlar geçen sezonki gibi başarılı olamasalar da. Yoksa ben de farkındayım Draxler-Farfan-Huntelaar-Bastos'lu kadroları kadar iyi bir kadroları olmadığının.

Hala kadrolarına Maiconu yazanları hiç anlamıyorum. Shalke maçında maça kötü başlamadık aslında sonra Maicon iki pozisyon üst üste arkasına adam kaçırdı, gerçi arkasına falan da sayılmaz adam yanından geçti yürüyerek. Sonrasında hoca mecburen Donku oraya çekerek açığı kapatmaya çalıştı zira gol geliyorum diyordu. Sonra Maicon sağa Ozan sola geçti 3 lüye döndük. Maiconun kanadı yine aksamaya başladı Kono rezil etti orayı ve Linnes artık hiç çıkamaz oldu. İkinci yarı hoca Ozanı o tarafa çekti Maiconu sola aldı. 1-2 pozisyonda Ozan Konoyu geçirtmedi sonrasında rakip sağdan gelmeye başladı Yuto Maiconun arasına ya da Donk Maiconun arasına attılar topları yine hepsini kaçırdı adam. Alenen adam tek başına takımın tüm düzenlerinin içine etti.

Üstüne defans sıkıştıkça topu şişirmek zorunda kaldı ve Erenin ayakta duracak halde olmaması sebebiyle tek bir hava topunu bile indiremedi, duvar olamadı ve her ileri çıkışımız duvara çarpar gibi bize döndü. İki oyuncu bu kadar mı etki eder demeyin, elbette eder. Israrla söylüyorum Eren ve Maicon forma görmemeli kesinlikle. Ben Ahmete bile razıyım defansta, Sinana bile razıyım forvette. Porto maçı gibi pozisyona girer kaçırır en azından. Maç boyu sıfır ikili mücadeleye girenlerle maç falan yapılamaz.

Bu yüzden Alpay ve Canın kadroları bence de en ideal kadro ama hoca söylediğini yememek için muhtemelen sola Linnesi koymayıp Ömeri oynatacak yine, İnşallah yanılırım. Solda kim sağda kim oynar bilmiyorum ama lütfen Maiconu görmeyeyim defansta. u19-u17 bile olur farketmez, Maicon olmasın yeter.

ceceveletmek lazım bu yazıyı.maicon takımın tek basına agzına .......

Üst Alt