ŞL 18/19 D Grubu M:5 | Lokomotiv Moskova 2-0 Galatasaray | MS | 28 Kasım - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu arada Porto da Şalke'yi yendi, yani Şalke'nin grup liderlik şansı kalmadı, son maçta kasmayabilirler. Grup sonuncusu olabilirz demek oluyor bu olası bir loko galibiyetinde. ne diyeyim ki ben şu rezil takımdan 1 takım alıp uefa yı bile garantiye alamadı ruhsuz müsvetteler.

Bu arada Porto da Şalke'yi yendi, yani Şalke'nin grup liderlik şansı kalmadı, son maçta kasmayabilirler. Grup sonuncusu olabilirz demek oluyor bu olası bir loko galibiyetinde. ne diyeyim ki ben şu rezil takımdan 1 takım alıp uefa yı bile garantiye alamadı ruhsuz müsvetteler.
Umarım öyle olur.
Durum çok kötü görünse bile bu takım bir şekilde şampiyon olmalı.
Şampiyonlar ligi gelirine ihtiyacımız var.

Neyse demek ki bugun galip gelseydik de porto kazandigina gore , schalke yenip cikacakti gruptan son hafta

Maddi kaybimiz oldu ama kulvar olarak bir kaybimiz olmadi

Porto da amacsiz gelecek , portoya yenilsek bile lokomotiv schalkeyi yenemez , beraberlik dahi yetmiyor

Umarım öyle olur.
Durum çok kötü görünse bile bu takım bir şekilde şampiyon olmalı.
Şampiyonlar ligi gelirine ihtiyacımız var.
Ben Galatasaray'ın avrupada devam etmesini istiyorum. O küçümsediğimiz uefa kupası, tarihimizin en önemli başarısı. Evet süper kupadan 10 kat daha anlamlı, herhangi bir lig şampiyonluğundan 2-3 kat. Gidelim 1 kez daha alalım demiyorum ama kulüp puanımız için çok önemli 2 tur geçmek bile. Bu sene şampiyon olamazsak bile 2.olup seribaşı elemelere gitmemiz gerekiyor. Böyle giderse 70. sıraya falan düşeceğiz.

Ben Galatasaray'ın avrupada devam etmesini istiyorum. O küçümsediğimiz uefa kupası, tarihimizin en önemli başarısı. Evet süper kupadan 10 kat daha anlamlı, herhangi bir lig şampiyonluğundan 2-3 kat. Gidelim 1 kez daha alalım demiyorum ama kulüp puanımız için çok önemli 2 tur geçmek bile. Bu sene şampiyon olamazsak bile 2.olup seribaşı elemelere gitmemiz gerekiyor. Böyle giderse 70. sıraya falan düşeceğiz.
Bu takım Avrupa'da kolay kolay hiç bir takıma üstünlük kuramaz. İki kulvarı hiç kaldıramaz. Bu yüzden tek kulvara, şampiyonluğa konsantre olmamız lazım. Bu kupanın eski cazibesi kalmadı, maddi geliri ise şampiyonluğu ve dolayısı ile șampiyonlar ligi gelirini daha da fazla riske atacak kadar değil.

Bu takım Avrupa'da kolay kolay hiç bir takıma üstünlük kuramaz. İki kulvarı hiç kaldıramaz. Bu yüzden tek kulvara, şampiyonluğa konsantre olmamız lazım. Bu kupanın eski cazibesi kalmadı, maddi geliri ise şampiyonluğu ve dolayısı ile șampiyonlar ligi gelirini daha da fazla riske atacak kadar değil.
Şampiyonluğu riske atmak mı? Bu takım bitik, bitirildi. 32 gol atan forveti satıp, Emre diye bana göre hiç gereği olmayan bir futbolcuyu getirdiler, transfer yapacak para bırakmadılar. Zaten tffsi, mhksı, siyaseti bir olmuş bize karşı, yok abi 2 transfer yapabilsek devre arasında, kura da da leş takımlar gelse 2 tur, çeyrek finaldeyiz işte. ondan sonrası kolay.

Şampiyonluğu riske atmak mı? Bu takım bitik, bitirildi 32 gol atan forveti satıp, Emre diye bana göre hiç gereği olmayan bir futbolcuyu getirdiler, transfer yapacak para bırakmadılar. Zaten tffsi, mhksı, siyaseti bir olmuş bize karşı, yok abi 2 transfer yapabilsek devre arasında, kura da da leş takımlar gelse 2 tur çeyrek finaldeyiz işte. ondan sonrası kolay.
Aynı fikirde değilim, şu an puan farkını fazla açmaz isek, tek kulvarın etkisi ve akıllı bir iki takviye ile şampiyon olabiliriz. Olmalıyız da, çünkü değişmez ise FFP kriterlerlerinden biri zarar kriteri. Bunun için şampiyonlar ligine gitmemiz şart, çünkü oranın gelirini başka hiç bir organizasyon vermiyor.

Aynı fikirde değilim, şu an puan farkını fazla açmaz isek, tek kulvarın etkisi ve akıllı bir iki takviye ile şampiyon olabiliriz. Olmalıyız da, çünkü değişmez ise FFP kriterlerlerinden biri zarar kriteri. Bunun için şampiyonlar ligine gitmemiz şart, çünkü oranın gelirini başka hiç bir organizasyon vermiyor.
Saygı duyuyorum ama Hamburg maçını ve 2009 u unutamıyorum. Yukarıda kupayı alalım demiyorum dedim ama köpek gibi istiyorum. 2.bir uefa kupası, şikeci kuşları şampiyonlar ligini alacakları tarihe kadar(2094?+100 ) susturur.

Saygı duyuyorum ama Hamburg maçını ve 2009 u unutamıyorum. Yukarıda kupayı alalım demiyorum dedim ama köpek gibi istiyorum. 2.bir uefa kupası, şikeci kuşları şampiyonlar ligini alacakları tarihe kadar(2094?+100 ) susturur.
Asıl yapılması gereken sezon başı ne yapıp edip takım için ortaya karakter koymayan oyunculardan kurtulmaktı. Ne yazık ki yönetim hangi akla hizmet ise menajerler ile çalışmayacağız dedi ve bu oyuncuların hemen hepsi elimizde kaldı.

Bunu yapıp, karakter koyabilecek ve daha genç olan oyuncular bulup, bunun yanına da kendi alt yapımızdan bir iki oyuncu koyabilse idik bugün belki de ikinci tur için rakip tahmini yapıyorduk.

Hersey ortada

Baskanim yok
Futbol aklin ise dalyarak
Teknik direktor ise kaprislere girmis, hep sikayet ediyor ve birseyi sucluyor
Oyuncularin kondisyonu 0

Bence takima reset atilmasi lazim, baskandan hocaya ve oyuncu grubuna kadar. Yoksa zor toparlaniriz.

Takimda ne istah var, ne hirs nede bir istek..

Kac mactir gelen giden tokatliyor, haftaya bi 3,5 Gol ile maglup oluruz.

Asıl yapılması gereken sezon başı ne yapıp edip takım için ortaya karakter koymayan oyunculardan kurtulmaktı. Ne yazık ki yönetim hangi akla hizmet ise menajerler ile çalışmayacağız dedi ve bu oyuncuların hemen hepsi elimizde kaldı.

Bunu yapıp, karakter koyabilecek ve daha genç olan oyuncular bulup, bunun yanına da kendi alt yapımızdan bir iki oyuncu koyabilse idik bugün belki de ikinci tur için rakip tahmini yapıyorduk.
Menajerlerle çalışmadan Belhanda vs gibi kazmaları yollayamazsın çünkü arabulucular onlar hele bele bizimkiler gibi beceriksiz ve vasıfsız yöneticilerin varsa menajerlerle çalışmaya hükümlüsün çünkü başka çaren yok. Görüyorsun işte kendi kendine transfer için çalıştılar mı 1 sene kontratı kalmış Emre ye 4 Milyon veriyorlar veya takımı forvetsiz bırakıyorlar gerizekalılar.

Burakı Çine satabilmek için menajerine 1 Milyon vermiştik. Benzer bir tarifeyi Belhanda Maicon veya hocanın küsüp inat edip istenmeyen adam ilan ettiği Feghouli için de yapmalıydık yazın.

Bakalım kış transfer döneminde ne türlü saçmalıklar ile karşılaşacağız.

sent via GSC

gomis olsa portoyu banko yenerdik bence çıkabileceğimiz gruptan elenmek üzereyiz yönetimin son şansı devre arası transfer dönemi 4 tane iyi adam almazlarsa mayısta defolup giderler

Üst Alt