ŞL 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray 2-3 Porto | MS | 11 Aralık | beIN Sports - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray 2-3 Porto | MS | 11 Aralık | beIN Sports

Porto 1 pozisyonda 3 tane attı ayrıca.olmayan penalti, duran top ve kaçan gol sonrası topu kaptırıp yedik.yine hakem de doğradı takimi

Muslera:Kendine gel gozunu seveyim
Mariano:Linnesin yedegi
Maicon:iyiydi ama satilmali
Ozan:Gelecek
Nagatomo:Aslan Parcasi
Donk:hocam.sag ol ama sene sonu ayrilalim
Fernando:cok kararsizim
Feghouili:bugun cok begendim ama hala beklenen degil
Ndiaye:hala beklenen degil
Rodrigues:15verene satalim,bugun iyiydi
Eren:Yok hukmunde
Mugdat:bu takimin oyuncusu olamaz
Onyekuru:sene sonu gule gule

Bu yorumlarim bu mac ile ilgili ki ben bugun takimi begendim

Iyiydi takim elestirmek isteyen art niyetlidir. Buyursun devam etsinler

Arkadaş Allah rızası için evet dönem dönem iyi oynadık..Kabul.
Yahu karşıdaki takımın hiçbir iddası kalmamış,Rotasyan yapmış bir takım..
Bu kadar baskı olsun..

Ama ben genel anlamda kesinlikle iyi oynadığımızı düşünmüyorum.

Yahu maçın3-2 kaybetmişiz neyin iyi oyunu Allah aşkına..

Eleştirilecek o kadar çok konu varki birde bunlarınsöyleyen attniyetli diyorsun bravo sana

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Feghouli geldiğinden beri belki en iyi maçını oynadı. Ama maalesef yine yenen amatör goller ve Eren denilen müsvedde, Onyekuru ve Rodrigues gibi boş adamların sayesinde maçı kaybettik.

En çok merak ettiğim Muğdat denilen şeyi kim hangi akla hizmet aldı. Futbolculukla uzaktan yakından alakası yok bu davarın. Hiç uğraşma bu, Ömer ve bir kaç oyuncu ile bas poposuna tekmeyi.

Yalnız sinir strese rağmen muğdat'ın topu çevireyim derken kafasını nişanlamasına kahkaha attım, tutamadım kendimi. Biz bu adamı niye aldık yav genç takımdan herhangi birini A takıma çıkarmak neden kimsenin aklına gelmedi merak içindeyim.
Şaka bir yana bu Muğdat denen kıro nasıl futbolcu olmuş.Suriyeli yavşakların barındığı mülteci kampından rastgele birisini kapıp getirsen bundan daha iyi oynar.Bu nasıl bir rezilliktir?Bu kim getirdi?Hadi bir salaklık yapıp getirmişler diyelim,bir CL maçındaki bunu kurtarıcı diye oyuna sokmanın mantığı nedir?

Boş beleş trollere aldırmayın. Takım muazzam oynadı. Müthiş mücadele etti. Hırs,istek,azim her şey vardı. Sadece gol yoktu. Eren yerine sadece bir tane ayağı düzgün olan forvet olsaydı yine abartmıyorum bu takım portoyu 5 lemişti. Böyle baskı görmedim. Takım çok istedi. Yönetimin beceriksizliği yüzünden az daha avrupa ligide gidiyordu. Allahıma şükürler olsun. Muazzam oynadık muslera yere yatmadı.

Böyle oynayan feghouliyi satan şampiyonluğu satar.

Tüm oyuncularımızı kutluyorum bir kişi hariç.

Feghouli geldiğinden beri belki en iyi maçını oynadı. Ama maalesef yine yenen amatör goller ve Eren denilen müsvedde, Onyekuru ve Rodrigues gibi boş adamların sayesinde maçı kaybettik.

En çok merak ettiğim Muğdat denilen şeyi kim hangi akla hizmet aldı. Futbolculukla uzaktan yakından alakası yok bu davarın. Hiç uğraşma bu, Ömer ve bir kaç oyuncu ile bas poposuna tekmeyi.
Fatih terim de bişey biliyormuş da bunu oynatmamış boşa eleştirmişim.merak ettiğim bunu niye aldılar apo mu kandırdı acaba hocayı

Üst Alt