ŞL 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray 2-3 Porto | MS | 11 Aralık | beIN Sports - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray 2-3 Porto | MS | 11 Aralık | beIN Sports

Bu sezon bu keklik grubu 3.olarak bitirmemize,4.olmak için ellerinden gelen her şeyi yapanların,bu rezaleti yaşatanların,bizi büyük bir gelirden edenlerin gelmişini geçmişini severek bu sezon için Şampiyonlar Ligi ile alakalı son mesajımıda yazmış olayım.

Abdurrahim Albayrak: "Soyunma odasında alkış kıyamet koptu. İnanılmaz bir hava var."

3-2 yenildik, Moskova kazanamadi diye 3. olduk, ne diyon ulan

Abdurrahim Albayrak: "Soyunma odasında alkış kıyamet koptu. İnanılmaz bir hava var."

3-2 yenildik, Moskova kazanamadi diye 3. olduk, ne diyon ulan

Bu adamlar Galatasarayı yönetiyor.
Öyle rezil bir transfer sezonu yaşatan adamlaarın yüzü kızarması gerekirken bu lafları ediyor.
Alayı çapsız bunların.

Ama buradaki yorumlara bakıyorum bu mustafa cengiz ve albayrak gibi adamlar bize çok bile

Laf edecek o kadar kişi, olay varken niye maçın başından beri taraftara sallıyorsun acaba?

maça hiçbir etkileri yok.Shalke gol attığında deli gibi sevinmeleri hakkında ne düşünüyorsun..maç 3-2 yeniliyoruz dağ başını duman almış marşını neden söylenir onuda açıklasana..

bunun sonucu albayrak denen çapsızın açıklamalarıda o bahsettiğim taraftarlar yüzünden..

hakem 2 penaltımızı vermedi lan,bi de uydurma penaltı verdi o cocugu.şansa bala galibiyet bekliyosanız gidin feneri tutun,bu takım gerektiğinde hakemi de alt edecek bi takım,mücadele onu gösterdi.10 pozisyona girdik,forvet olsa 7-1 bitecekti herhalde

İyi oyun içinde tam emin olamıyorum bundan önceki son iyi maçımız yine porto maçıydı ondan sonra iyi 1 futbol sergileriz diye düşünüyordum ümitlerim kırılmıştı sonrasında yine

Bitiriciliği iyi bir forvet alınmış olsaydı iki Porto maçında atacağı 5 golle Şampiyonlar ligi gol krallığına adaydı ...

hakem 2 penaltımızı vermedi lan,bi de uydurma penaltı verdi o cocugu.şansa bala galibiyet bekliyosanız gidin feneri tutun,bu takım gerektiğinde hakemi de alt edecek bi takım,mücadele onu gösterdi.10 pozisyona girdik,forvet olsa 7-1 bitecekti herhalde
:D verdigi tüm penaltılar yanlıstı sergen emınım 7-1 biterdi portonun ölüm kalım macı olsaydı en az 5 tane atarlardı

Üst Alt