ŞL 18/19 Son 16 M:1 | Liverpool 0-0 Bayern Münih | MS | 19 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 Son 16 M:1 | Liverpool 0-0 Bayern Münih | MS | 19 Şubat

Müthiş top oynuyorlar la tuttuğum takım şöyle oynasın gol atmasa bile olur, antrenör farkı gerçekten değişik bir olay. Çok anormal yıldızları da yok Liverpool'un.

Klopp geldiginden beri bonservislere 437 milyon euro ödediler ama Mourinho bunu 4-5 oyuncuya ödettiriyordu tabiki.

Baya ödediler ama bu bonservisle alakalı bişey değil bence. Takımın toplu presi, toplu hücumu, alan kapatması, birbirine yakınlığı falan bir ton şey var. Adamlar hepsini organize yapıyorlar. Bizim böyle bir futbolu sittin sene göreceğimizi düşünmüyorum, ben teknik ekipten biri olsam şu maçı izlerken vallahi utanırım. He bizim oyuncu profili de pek uygun değil orası ayrı da beyinsiz oyuncuları dolduran da biziz yine takıma.

Orta sahada dövüş olarak geçen ,kalecilere antrenman maçı yaptíran ,fizik gücüne dayalı bir maç oldu.
Bayern aykut kocaman futbolu oynadı.
Ve istediğini aldı.

Baya ödediler ama bu bonservisle alakalı bişey değil bence. Takımın toplu presi, toplu hücumu, alan kapatması, birbirine yakınlığı falan bir ton şey var. Adamlar hepsini organize yapıyorlar. Bizim böyle bir futbolu sittin sene göreceğimizi düşünmüyorum, ben teknik ekipten biri olsam şu maçı izlerken vallahi utanırım. He bizim oyuncu profili de pek uygun değil orası ayrı da beyinsiz oyuncuları dolduran da biziz yine takıma.
Bizdeki futbol statik futbol. Ne alan savunmasi var ne adam savunmasi. Markaj hic yok. Duran toplar hak getire, adamlari tutan yok. Rastgele oynuyoruz hep. Sanki bir 11 yazilmis ve bu oyuncular ilk kez birbiriyle oynuyormus gibi. Sistemimiz sistemsizlik. Topluca hücum etmiyoruz, topluca savunmuyoruz. Topu ayagindan cikaran saklanmaya basliyor.

Allianz Arena'da Liverpool'un turu gececegini düsünüyorum. Firmino denilen sigir o sahada bir sekilde gol bulacak gibi geliyor.

Üst Alt