ŞL 18/19 Son 16 M:2 | Bayern Münih 1-3 Liverpool | MS | 13 Mart - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alman Ligini izleyip Dortmund ve Bayern'in tur atlayacağını söyleyenler bir kez daha yanıldı. Alman Ligi'nde 100 puan alsan ne olur? Rakipler hep var gücüyle kapanıp bunlardan 1 puan alınca kendini başarılı sayıyor. Ligde herkesi rahat yenip Avrupa'da az top oynayan biri geldi mi fos oldukları anlaşılıyor. Liverpool baştan sona kadar çok rahat götürdü. İlk 25-30 dk terlemediler bile.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Flas ekip diyebilecegimiz Leverkusen Krasnodar'a elendi

Hoffenheim cok da zor olmayan bir grupta sonuncu oldu

Bugun Frankfurt da kaosun icinde kendini bulan eksiklerle dolu Inter'e elenirse Alman futbolu 2012-13 sezonu gordugu zirveden sonra iyice dip yapmis olacak

Almanlar bir sekil cikarlar buradan da ama milli takimda ve kuluplerde ciddi sarsilma bekliyorum

Dortmund zamanla iyilesecektir, Bayern'e overhaul lazim

Edit: Tamamen unutmustum ama Leipzig'i de iki yildir tassak oglani yaptilar

Flas ekip diyebilecegimiz Leverkusen Krasnodar'a elendi

Hoffenheim cok da zor olmayan bir grupta sonuncu oldu

Bugun Frankfurt da kaosun icinde kendini bulan eksiklerle dolu Inter'e elenirse Alman futbolu 2012-13 sezonu gordugu zirveden sonra iyice dip yapmis olacak

Almanlar bir sekil cikarlar buradan da ama milli takimda ve kuluplerde ciddi sarsilma bekliyorum

Dortmund zamanla iyilesecektir, Bayern'e overhaul lazim

Edit: Tamamen unutmustum ama Leipzig'i de iki yildir tassak oglani yaptilar
Transfermarkt'ta sürekli kendi liglerini ve topcularinin degerlerini sisirip duruyorlar ama Avrupa'da net yamultuyorlar hepsini.

Porto ve Manu birbiriyle eşleşmezse elenir bu tur ama içimden bi his birbirleriyle eşleşecekler diyor.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt