ŞL 18/19 YF M:1 | Tottenham 0-1 Ajax | MS | 30 Nisan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaşı topu aldığında ne yapacak diye mal mal bakmayıp hareketli olan futbolcu grubuna hayran olmamak elde değil.
Topu ileri, dikine oynama şansı varken kaleciye dönmeyen futbolcu grubuna hayran olmamak elde değil.
Oyunun yönünü 8 dakikada değil de anında çeviren futbolcu grubuna hayran olmamak elde değil.
Kral'ı tarif etmişsin

5e72268895dcd8a219d0a8578f999d51.jpg

Tottenham gömebilir dediğin gibi Ajax banko finalde diyemeyiz.

Blind ve Veltman dışında acayip teknik elemanları var Ajax'ın. Adamlar adeta topa dürterek uzun pas atıyor. Kanatlara geçişi hızlı sağlayabiliyorlar. Topu eveleyip gevelemiyor. Sahte forvetle oynadıkları için istisnalar hariç dan dun ileri vurmuyorlar.

Son ve Kane olsaydı bugün 2 tane kesin sallardı Tottenham. İlk yarı yorulruktan sonra çok üretken olamadı Ajax.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Blind'in ayağı çok düzgün çok iyi paslar atıyor zeki bir futbolcu ama ağır

Kimsenin parasindan kesemezsin ya o dedigin imkansiz.
Ama teknoloji kullanilarak topu hangi oyuncu kac saniyede hangi noktaya attigini ve bunu aslinda kac saniyede atabilecegini analiz edip oyunculara teker teker bikmadan usanmadan ornekleriyle ogretebilecegin sistemler kullanmaliyiz o kadarda aptal degillerdir elbet dusunsene adam oruruyor ger hafta yapman gereken seyi sana 10 kere anlatiyor 1 hafta sonra topu 2 saniyede dogru noktaya atmazlarsa bende birsey bilmiyorum.

Su an sadece sezon baslarinda kim ne kadar kostu analizini yapiyoruz 2002nin baslarindan beri aynis sistem bir adim ilerleyemedik.

Nagelsman antrenman sahasına dev ekran kurdurmuş sanırım antremanı kaydedip zaman zaman durdurarak anında oyunculara antrenmanı izleterek bir şeyler anltıyor, geçen sosyal medyada veya forumda vardı görüntüsü.

Gerçi şu pozisyonda topu havaya dikip taca atan adama ne kadar ne anlatabilirsin bilmiyorum açıkçası.

Ekli dosyalar

• belahanda.jpg
    belahanda.jpg
    79.4 KB · Görüntüleme: 73
Üst Alt