ŞL 19/20 3. Ön Eleme Turu | Olympiakos 2-0 Başakşehir | MS | 13 Ağustos | TRT Spor - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu zor gecenin ardından Galatasaray’a transfer olmak isteyen tüm taraftarlara kapımız açık.
Aa pardon sizin taraftarınız yoktu zaten :(

Onu bunu gec de basaksehir nedir abi ,istanbul ve basak ne alaka.
Dusun alt liglere haydee

Bjk falan olsa elensede az girhir yapilsa fena mi?

Yav he he daha geçen sezon ki ödemeleri almadık , bu sezon gelecek paranın hesabı yapılmış bütçe yapılmış falan ne demek gelecek her fazla para önemli.
Hadi yonetimi gectim, sampiyon oldugumuz 19 Mayista da ‘35 milyon euro’ kasaya girdi diyorduk, Basaksehir elenmesinden sonra yapilan hesaplamadan da 35 milyon euro cikiyor.

Tabii ki yonetim, kulupteki mali uzmanlarin daha tedbirci davranmasini bekleyebiliriz, ama zaten tek temsilci disinda baska bir ihtimali aklinda bulundurmayin taraftarin bu parayi gokten inmis bir surpriz olarak algilamasi ilgimi cekiyor.

Hadi yonetimi gectim, sampiyon oldugumuz 19 Mayista da ‘35 milyon euro’ kasaya girdi diyorduk, Basaksehir elenmesinden sonra yapilan hesaplamadan da 35 milyon euro cikiyor.

Tabii ki yonetim, kulupteki mali uzmanlarin daha tedbirci davranmasini bekleyebiliriz, ama zaten tek temsilci disinda baska bir ihtimali aklinda bulundurmayin taraftarin bu parayi gokten inmis bir surpriz olarak algilamasi ilgimi cekiyor.

Bir önceki sezon Bjk'nin aldıklarına bakıp diyorduk ama ondan sonra bir sürü şey değişti şu an hala net değil kaç aldığımız çünkü yayın geliri söylenmedi.

Üst Alt