⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:3 | Galatasaray 0-1 Real Madrid | MS | 22 Ekim - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:3 | Galatasaray 0-1 Real Madrid | MS | 22 Ekim

Kalede Muslera olur.

Sag bekte Maryano milli ara ve ceza derken 3 haftadir mac yapmiyor.Dinlenmistir.Onun oynamasi kesin ve bence oynamali da.Sener Bjk maci icin dusunebilir.

Stoperde Luyindama ve Marcao'dan vazgecmiyor zaten.

Nagatomo'yu Sivas macinda sonradan bile almadigina gore bu maca sakladigi cok acik.Zaten Tasdemir CL icin yetersiz.

Nzonzi de kesin.

Manevi evlatlari Babel ve Belhanda'nin oynayacagini dusunuyorum.Babel gol atti kesmez.Belhanda'dan memnunmus kendisi soyledi. :crushed:

Andone 2 gol attiktan sonra kesilirse cok buyuk ayip olur.O da oynar mucize olmazsa.

Geriye kalan 2 kisi icin ise 5 aday var ve bunlardan hangi 2'sini secse diger 3'unu kaybedebilir.

Emre Mor: Takima hareket katan nadir isimlerden.9 kisiyi calimlamis iyi oynamis.Kesilirse yazik olacak.

Feghouli: Gencler macinda yanlislikla aldin.Sivas macinda yeni geldi diye kadroya almadin.Psg macinda da sonradan girmisti yanilmiyorsam.E gecen sezon da ilk haftalar kesmistin.Oynatmazsan isler kopma noktasina gelebilir.

Seri: Sivas macinda sicti ama Psg macinda iyi oynamisti ve Real'e karsi oyuna ortak olup pas yapmak istiyordak oynamasi lazim.

Falcao: Bu vitrin macinda oynamak isteyecektir.Terim de hayir diyemez.Derse tam kaybedebilir.

Donk: Psg maci gibi 3'lu oynayacaksak tek alternatif.

Bunun disinda Bjk macinda cezali olan ve bence bu macta oynamayi hak eden bir Omer var.Lemina yetisirse o da var ama Terim'in bu 2 ismi dusunecegini sanmiyorum.

Sonuc olarak takimin boyle cikacagini dusunuyorum.

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
Nzonzi Seri
Babel Belhanda Andone
Falcao​

Benim 11'im ise su olurdu:

Muslera
Mariano Luyindama Donk Marcao Nagatomo
Mor Nzonzi Seri Feghouli
Andone

Falcao kusura bakmasin yatip yatip vitrin macina cikmak yok.Omer'i koymadim cunku sirti donuk pres yiyince top kaptiriyor bazen.Ligde yedirmedi henuz ama Avrupa'da affetmezler.​

Kalede Muslera olur.

Sag bekte Maryano milli ara ve ceza derken 3 haftadir mac yapmiyor.Dinlenmistir.Onun oynamasi kesin ve bence oynamali da.Sener Bjk maci icin dusunebilir.

Stoperde Luyindama ve Marcao'dan vazgecmiyor zaten.

Nagatomo'yu Sivas macinda sonradan bile almadigina gore bu maca sakladigi cok acik.Zaten Tasdemir CL icin yetersiz.

Nzonzi de kesin.

Manevi evlatlari Babel ve Belhanda'nin oynayacagini dusunuyorum.Babel gol atti kesmez.Belhanda'dan memnunmus kendisi soyledi. :crushed:

Andone 2 gol attiktan sonra kesilirse cok buyuk ayip olur.O da oynar mucize olmazsa.

Geriye kalan 2 kisi icin ise 5 aday var ve bunlardan hangi 2'sini secse diger 3'unu kaybedebilir.

Emre Mor: Takima hareket katan nadir isimlerden.9 kisiyi calimlamis iyi oynamis.Kesilirse yazik olacak.

Feghouli: Gencler macinda yanlislikla aldin.Sivas macinda yeni geldi diye kadroya almadin.Psg macinda da sonradan girmisti yanilmiyorsam.E gecen sezon da ilk haftalar kesmistin.Oynatmazsan isler kopma noktasina gelebilir.

Seri: Sivas macinda sicti ama Psg macinda iyi oynamisti ve Real'e karsi oyuna ortak olup pas yapmak istiyordak oynamasi lazim.

Falcao: Bu vitrin macinda oynamak isteyecektir.Terim de hayir diyemez.Derse tam kaybedebilir.

Donk: Psg maci gibi 3'lu oynayacaksak tek alternatif.

Bunun disinda Bjk macinda cezali olan ve bence bu macta oynamayi hak eden bir Omer var.Lemina yetisirse o da var ama Terim'in bu 2 ismi dusunecegini sanmiyorum.

Sonuc olarak takimin boyle cikacagini dusunuyorum.

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
Nzonzi Seri
Babel Belhanda Andone
Falcao​

Benim 11'im ise su olurdu:

Muslera
Mariano Luyindama Donk Marcao Nagatomo
Mor Nzonzi Seri Feghouli
Andone

Falcao kusura bakmasin yatip yatip vitrin macina cikmak yok.Omer'i koymadim cunku sirti donuk pres yiyince top kaptiriyor bazen.Ligde yedirmedi henuz ama Avrupa'da affetmezler.​

Feg yerine babeli yazarak senin ilk 11 tercihine katılıyorum.

Adamların ciddi eksikleri var yalnız. Modric- kroos ve bale skorer anlamında baya önemli eksikler.

Bizde İyi değiliz ama Paris maçının havasını yakalayıp bide skoru bulabilirsek kazanırız taraftar desteği ile.

Real kadrosu bizden her türlü değerli bir kadro yinede ama onlarında iskelet kadrosunda çomak girdiği vakit tökezlemeye müsait.

Grubumuzdaki üç takımda liglerinde lider ve çok sağlam takımlar, Biz ilk iki maçta çok iyi oynadık bu takımlarla bana göre, Real karşısında bu umutsuzlukta değilim burada sonuna kadar savaşıp mücadele ediyoruz skor bulmada beceriksiz olsakta.

Büyük bir Avrupa takımıyla maç yapıyoruz. Galibiyeti, puanı bir kenara bırakalım. En büyük amacımız anın tadını çıkartmak olmalı.

Puan veya puanlar harika olur tabii ki. Şu andaki yüzleştiğimiz gerçek, Galatasaray’ın savunma arkasına kolay top kaçırtan, hücuma çıkamayan bir takım olduğu. Real Madrid eski formunda olmayabilir ama maçın net favorisi onlar, eksiklerine rağmen.

Çok iyi mücadele ve işlerin istediğimiz gibi gitmesi durumunda puan veya puanlar alırsak muhteşem bir başarı olur. Çok da güzel olur.

Üst Alt