⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:6 | PSG 5-0 Galatasaray | MS | 11 Aralık - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu bir mucize arkadaslar.bir adamin teknik direktorlukten falan anlamamisina,futbolun f sini bilmemesine,zeka seviyesinin 5 yasindaki bir cocuktan daha dusuk olmasina ragmen ,30 sene boyunca turkiyenin en buyuk kulubunde ve milli takiminda teknik direktorluk yapmasi .ve bu adamin teknik direktor olmadigini ,dunyadaki 6 milyar insandan hic bir allahin kulunun anlamamasi 30 sene boyunca.iste bu insanlik tarihinin en buyuk mucizesidir.

ELiMQ_0XkAEL0q-

Hepsini geçtim de biz niye Neymar'a eski tip markaj vermedik yav? Lemina 8'de gezdi durdu, hayır top da aldı adamda ne yapacak yani, 50 metre top sürüp boş kaleye mi vuracak? Zamanında Topal'ın Alex'i kovalaması gibi verecektik Neymar'a bütün maç kıçından ayrılmayacaktı. Neymar koşmadan bitirdi işi valla, herif savunma arkasına tek bu maçta bizim orta sahaların son 5 yılda attığı kadar top attı heralde. İşin kötüsü seviye öyle bir yerde ki şu 5-0 çok içime oturmadı desem yeridir. Bu takımla, bu hocayla, bu oyuncu grubuyla Beşiktaş'ın rekoru şu grupta kırmadığımız için kendimizi şanslı addedmeliyiz. Herkese geçmiş olsun, Allah bir daha bize böyle bir ŞL sezonu yaşatmasın.

Lan eskiden 3 yedigimiz zaman isyan ederdik, ne bilim Kabul etmezdik bu sonuclari. Bugun 5 yedik diye yemin ederim Allaha sukrettim. Waybe ne hallere geldik, buna musalat olan taraftarlar ve Terime yaziklar olsun......

Fb, ts, bjk aldigi hezimetleri topla Terimin aldigi bu hezimetleri gecemez. Harbiden son 15 yilda bu kacinci farkli skor maglubiyeti.

Uefa kupasini aldi diye klubun tarihin icine sicabildigi kadar sicma kredisimi var bu elamanin??

Nasil Galatasaraylisiniz lan, harbiden suphe ediyorum su Terimcilerden!..

Yazik, hemde cok Yazik. Utanmadan ocakta cok sey olacak, senden bu saatten sonra bir cacik olmaz.

Lan eskiden 3 yedigimiz zaman isyan ederdik, ne bilim Kabul etmezdik bu sonuclari. Bugun 5 yedik diye yemin ederim Allaha sukrettim. Waybe ne hallere geldik, buna musalat olan taraftarlar ve Terime yaziklar olsun......

Fb, ts, bjk aldigi hezimetleri topla Terimin aldigi bu hezimetleri gecemez. Harbiden son 15 yilda bu kacinci farkli skor maglubiyeti.

Uefa kupasini aldi diye klubun tarihin icine sicabildigi kadar sicma kredisimi var bu elamanin??

Nasil Galatasaraylisiniz lan, harbiden suphe ediyorum su Terimcilerden!..

Yazik, hemde cok Yazik. Utanmadan ocakta cok sey olacak, senden bu saatten sonra bir cacik olmaz.
Nasıl Galatasaraylısınız lan?

Beşiktaş’ın rekoru kırılmadı buna da şükür. Oynadığımız futbol o kadar kötüydü ki ilk gol daha erken bir dakikada gelse Beşiktaş’ın rekor giderdi. Teşekkürler takım bu sene de utandık.

Tek tesellim var.
Ftotor artık bir Galatasaray efsanesi olmayacak gittiğinde. Ama kolay gitmez 5 senelik tazminatı bırakıp.

Üst Alt