ŞL 19/20 Çeyrek Final | Manchester City 1-3 Olympique Lyon | MS | 15 Ağustos | beIN Sports 1 - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bir sistemi bi anlayisi oturtmak iki ayda yapilmiyor maalesef iste. ajaxin oyunculari ta alt yapidan taniyorlar birbirini. lyon mesela bu takim kac yildir ayni.

bizim altyapidakiler de birbirlerini taniyorlardir

bizde sorun altyapiya yeterince onem vermiyoruz arti iyi takim kurmak icin zamanimiz olmamasi. her sene sampiyon olmamiz lazim cunku maddi anlamda en buyuk gelirlerimizi sampiyionluktan aliyoruz. bunu degistirmedigimiz surece boyle devam eder ve ara sira ozan kabak gibiler cikar

bu takımlarla bile makas dağlar kadar açılmış zaten ?

makas dediğin şey sen planlama yapmadıkça açılır bunlarla

bu adamlar kafadan para basan ekipler değil alıyor satıyor

işini yapan adamla yapmayan adam arasında makas açılacak tabi

hoş ben zaten bizim için yazmadım bunları

majör takımlar dışında yarı final zor demişsinya ben de 4 seneye baktım en az 1 tane majör olmayan takım ilk4e atmış kendini

ilk 8e baksak daha da çok çıkar

bizde sorun altyapiya yeterince onem vermiyoruz arti iyi takim kurmak icin zamanimiz olmamasi. her sene sampiyon olmamiz lazim cunku maddi anlamda en buyuk gelirlerimizi sampiyionluktan aliyoruz. bunu degistirmedigimiz surece boyle devam eder ve ara sira ozan kabak gibiler cikar
bu avatar ne sksksksk

taniyorlarda iste birinci takima cikiyorlar mi sonra xd sistem felanda yok yani egitim cok iyi degil.

sorun bence futbola çocukların 14 15 yaşında başlamasında örnek verilen hollanda almanya sistemlerinde 1. sınıftan çocukları alıyorlar eğitiyorlar

Üst Alt