ŞL 19/20 E Grubu M:6 | Salzburg 0-2 Liverpool | MS | 10 Aralık | beIN Sports 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Klopp, Fabinho gibi Keita'yı da iyice yedirmiş sistemine. İlk yarıda bir Salah'a yarattığı, bir de kendi kaçırdığ 2 %100'lük pozisyon var. Salzburg biraz ters yakalayınca su gibi akıyor rakip kaleye. Haland'ın arkasında bir tane bitirici özellikli oyuncu olsa golü bulabilerdi. Belli ki en çok Uzakdoğu'yu takip ediyorlar oyuncu transferinde. Her topu Van Dijk'ın, Lovren'in üstünden alan 1.70'lik 9 numaralarına hasta oldum.

yalnız salzburg muhteşem bir takım liverpoolun bir çok maçını izledim ve en kral takımların bile liverpoola karşı bu kadar net pozisyonlara girebildiği bir maçı hatırlamıyorum premier ligte bile.Sazburg hocasıyla oyuncularıyla alt yapısıyla gözlemci ekibiyle bence incelenmesi gereken bir ekip bana göre.Taktikleride liverpoola karşı işleyebilecek tek taktik.Çata çat oynarsan liver seni elek eder defans yapsan yapamazsın topu livera verip ön alanda sağlam pres yapıyorlar kaptıkları toplarla direk dikine oynuyorlar.Gerçekten helal olsun salzburga

Üst Alt