ŞL 19/20 Final | PSG 0-1 Bayern Münih | MS | 23 Ağustos | beIN Sports Haber - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 19/20 Final | PSG 0-1 Bayern Münih | MS | 23 Ağustos | beIN Sports Haber

Bayern favori olarak geldi ama PSG biraz akıllı olsa kazanabilirdi bugün. Gereken yerde vitesi artırıp aldı Bayern. Milyarlık takımı forvetsiz oynatan Tuchel'e de selam olsun.

1 kez daha söyleyelim bayern ortasahası bayernin daha önceki orta sahalarının gerisinde ben yeterince agresif görmedim
Stoperlerde yeterli değil,Boateng kronik sakat.Kenar hücumcularda.Ribery-Robben nere,Perisic,Coman-Ginabry nere... Ancak çatı sağlam işte.Kimi koysan oynuyor.Heleki teknik adam sezon içinde geldi.Pandemi sonrası ilk Dortmund maçlarını izlemiştim Bundesliga'da.Nerdeyse paun puana olduğu takımı deplasmanda 5'ledi.Onunlada kalmadı,ezdi.Calismak, çalışmak yine çalışmak.

hacılar sizi spora davet ediyorum neymar daha ne yapabilir ilk yarıda kimichi resmen tarumar etti herif de ayak uyduracak bi tane adam yok herife. orta sahada herera ve parades oynamasa daha iyi ne hücum ne defans sadece bi tanesi di marioya güzel bi pas verdi o herif de sağ ayağı yok diye piç etti. di maria demişken top gelince güzel beşlik fln araya bırakıyor tam halı saha ama onun kanadının da otoban olduğunu görmeyen bi zahmet şapmasın yani. soldan davis geliyor koman geliyor allah allah kehrer ztn bek çabukluğuna haiz biri değil koman başını döndürüyor di mario ortada yok. bayernin de süper top oynadığı yok bu arada gorillik yapan kazanmış oldu herifler ceza sahasına 30 kişiyle giriyor topu kaptırınca nasıl olsa faul yapıp oyunu öldürürüz. salak hakem de alet olunca kazandılar ama daha organize ve istekli side oldukları belli idi.

hacılar sizi spora davet ediyorum neymar daha ne yapabilir ilk yarıda kimichi resmen tarumar etti herif de ayak uyduracak bi tane adam yok herife. orta sahada herera ve parades oynamasa daha iyi ne hücum ne defans sadece bi tanesi di marioya güzel bi pas verdi o herif de sağ ayağı yok diye piç etti. di maria demişken top gelince güzel beşlik fln araya bırakıyor tam halı saha ama onun kanadının da otoban olduğunu görmeyen bi zahmet şapmasın yani. soldan davis geliyor koman geliyor allah allah kehrer ztn bek çabukluğuna haiz biri değil koman başını döndürüyor di mario ortada yok. bayernin de süper top oynadığı yok bu arada gorillik yapan kazanmış oldu herifler ceza sahasına 30 kişiyle giriyor topu kaptırınca nasıl olsa faul yapıp oyunu öldürürüz. salak hakem de alet olunca kazandılar ama daha organize ve istekli side oldukları belli idi.

beklerden biri bayern'in çöpü diğeri de semih kayanın sağ bek halinden daha kötü performansla oynadı
avrupada ne kadar overrated varsa doldurmuşlar ztn ortasahaya sene 2020 olmuş hala özyakub kılıklı draxler giriyor oyuna
bok gibi yönetiliyor psg kadro muhendisliği sıfır
neymar ın fln kaçıp kurtulması lazım

Üst Alt