⚽ SL 19/20 H:1 | Denizlispor 2-0 Galatasaray | MS | 16 Ağustos - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Entel dantel dediğin eğitimli oluyor sanırım.🤔sürekli söylüyorsun da. Senin bulunduğun seviyede bu mu kullanılıyor tanımlama için? Bu yükseklikten tanımların pek anlaşılmıyor.
Narsizm akıyor mesajlardan da çok şaşırmadım açıkçası. Hangi psikiyatri bölümüne devam ediyorsunuz merak ettim, çocukluğunuzda bizim seviyemizdeki bir inşaat kalfasinin ruyalarinizda yeri oldu mu hiç... Çünkü aşağılama hastalığı genelde çocukluktan gelen bir psikolojik sıkıntıdır...

iyi o zaman 99-00 sezonu hazırlık dönemi dahada rezildi şimdikinden o zaman ne demeli peki?

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
İyi o zaman o sezon kötüydü diye bu sezon daha kötü olsun ilk maçların falan alayını kaybedelim . İstisnai bir durum olmuş bundan 20 sene önce diye her berbat geçen sezon öncesinde rezil oynanana futbolda savunammız bu mu olsun yani ? Biz neden ülkece iyi şeyleri örnek alacağıma kötü durumları örnek alıyoruz ? 99-00'de daha iyi bir sezon öncesi geçirseydik belki de CL grubundan elenmez yarı final - final yapardık diyim o zaman ben de :)

Narsizm akıyor mesajlardan da çok şaşırmadım açıkçası. Hangi psikiyatri bölümüne devam ediyorsunuz merak ettim, çocukluğunuzda bizim seviyemizdeki bir inşaat kalfasinin ruyalarinizda yeri oldu mu hiç... Çünkü aşağılama hastalığı genelde çocukluktan gelen bir psikolojik sıkıntıdır...

Kimseyi aşağılamadım asla. Aşağıda olan birine aşağıdasın demek durum tespitidir.

Balkonda iseniz aşağıdaki aşağıdadır. Türkçe’niz sıkıntılı belirtmiştim zaten. Okuduğunuzu anlamakta sıkıntınız mevcut. Yeniden doğarak çözebilirsiniz sıkıntınızı.

Amigdalasız düşünerek yazın. Bilinçaltınız hata yaptırıyor sürekli. Ya da şarkı yollayın sizin söyleyecekleriniz için yazılmış şarkılar vardır mutlaka. Hem entel dantel daralmasına da yararlı derler.

İnşaat. Hiç bilmem. Kişi kendinden bilir derler. Hayrolsun.

Kimseyi aşağılamadım asla. Aşağıda olan birine aşağıdasın demek durum tespitidir.

Balkonda iseniz aşağıdaki aşağıdadır. Türkçe’niz sıkıntılı belirtmiştim zaten. Okuduğunuzu anlamakta sıkıntınız mevcut. Yeniden doğarak çözebilirsiniz sıkıntınızı.

Amigdalasız düşünerek yazın. Bilinçaltınız hata yaptırıyor sürekli. Ya da şarkı yollayın sizin söyleyecekleriniz için yazılmış şarkılar vardır mutlaka. Hem entel dantel daralmasına da yararlı derler.

:asd:

sanki hep bir önceki veya bir sonraki penaltıyı atacak adama tam kaçıracağı elde topu teslim ediyormuşuz gibi hissediyorum. penaltıları normal de değil hepsini üst ağlara asarak atan adam bile 100 penaltıda en kötü vuracağı yere vuruyor.

Yenilgi sorun degil acikcasi. Mesela bugün Barcelona da yenildi ilk macinda veya Bayern de az kalsin kendi evinde yeniliyordu.

Önemli olan sey bizim takimin isik vermemesi ve hic bir sekilde reaksiyon göstremememesi. Futbolcular mal mal geziyorlar sahada. Hadi bir tanesi yapar tamam iki tanesi yapar tamam ama hepsi öyle yav.
2 senedir ışık yok diyoruz ama linc yiyoruz.
Mağlubiyet filan hiç umrunda degil gelecek adına umutsuz olmak en kötüsü.

Takım futbol namına birşey üretmiyor.
Nerdeyse 60 milyon euro maaş veriyoruz elle tutulur hiçbir şey yok.

Bugün karşımızda trabzon gibi dinamik bir takım olsaydı bizi 5 lik yapardı.

Bu sezon CL maçları bizim adımıza kabus gibi geçecek.
Umarım kargalarin rekorunu kirmayiz.

Dostlar bu mac icin "magluptur bu yolda galip" diyelim..
Her zaman penalti kacmaz, kirmizi kart gorulmez, 11'de 3-4 eksik olmaz.. Ayrica bugun Terim de yoktu. Terim'in kenarda olmasi takimi cok etkiliyor biliyorsunuz. Bu takim ritm bulunca cok farkli olacak emin olabilirsiniz. Nzonzi'nin gelisiyle Seri canlanir, Selcuk'tan kurtuluruz. Ayrica tandem de rahatlar mutlaka. Sagda Feghouli, ileride Falcao olunca Belhanda da kendine gelecektir. İyi futbol iyi oyuncularla oynanir malum. Ben bugun Babel'i begendim. Sahada sorumluluk almaktan kacinmayan, kendince bir seyler yapmaya calisan bir futbolcu gorunumundeydi.
Bosuna enseyi karatmaya gerek yok dostlar. Bu takima eksikler katilinca, ritm bulunca buldozer gibi gecer.. Fakat stoper takviyesi sart bu takima. Hatta mumkunse tecrubeli, Ujfalusi gibi 32-33 yasinda gun gormus, toparlayici bir isim olmasi lazim.
Sezon sonu sampiyon yine bu takim olur. Alintilarim zamani gelince :-)
seref reis hosgeldin
falcao gelecek mi
teknik direktor arayisi var mı
diagne satısı ne oldu
guzel haberler bekliyoruz

Balkonda iseniz aşağıdaki aşağıdadır. Türkçeniz sıkıntılı belirtmiştim zaten. Okuduğunuzu anlamakta sıkıntınız mevcut. Yeniden doğarak çözebilirsiniz sıkıntınızı.

Bak yine carpitmissin, benim nerede olduğumu entel görünmeye çalışarak ya da sosyal sınıf seviyen ustteymis gibi konuşarak kompleksini yenmeye çalışıyorsun... Bu narsistlik zamanla oluşur ve altında mutlaka psikolojik bir sorun yatar. İnsanları hor görme, aşağılama kişilik bozukluğudur ve genelde inşaata top kaçırma gibi sorunlarda ortaya çıkar... Sana tavsiyem bir psikiyatri uzmanına görünmen, görünüyorsan da değiştirmen yönünde olacak... Bu kadar not tutmak, ense görmek, selametle yollamak, kültür düzeyi vurgusu yapmak ama hala aynı noktada olmak senin için yıkıcı olabilir... Ense fotoğrafı nooldu bu arada...

Bak yine carpitmissin, benim nerede olduğumu entel görünmeye çalışarak ya da sosyal sınıf seviyenin ustteymis gibi konuşarak kompleksini yenmeye çalışıyorsun... Bu narsistlik zamanla oluşur ve altında mutlaka psikolojik bir sorun yatar. İnsanları hor görme, aşağılama kişilik bozukluğudur ve genelde inşaata top kaçırma gibi sorunlarda ortaya çıkar... Sana tavsiyem bir psikiyatri uzmanına görünmen, görünüyorsan da değiştirmen yönünde olacak... Bu kadar not tutmak, ense görmek, selametle yollamak, kültür düzeyi vurgusu yapmak ama hala aynı noktada olmak senin için yıkıcı olabilir... Ense fotoğrafı nooldu bu arada...

Yok öyle değil.

Altı üstü amigdala kelimesinden bu kadar yaralanan ve bundan kişilik analizi çıkaran adam, tabiri caizse; balkondakine yazdıkları üzerinden bir sosyal statü belirlemiş, ardından laf atarak, kendi kadar aşağıda olanları da etrafına toplamak amacı edinmiştir büyük ihtimal. Bunu da böyle yapar ki; aşağıda olan bir tek o olmasın ve birileri de ona destek çıksın. Tribüne oynar yani. Ezikliğini yenmenin geleneksek yoludur. Eğitimliyi küçümseyen eğitimli yoktur misal.

Ya da senin kelime dağarcığınla daha iyi anla diye şöyle yazayım ;

“Entel dantel adam, entel dantel adama, entel dantel adamsın” diye bir cümle kurmaz.

Belki, ufak bir ihtimal dahi olsa Psikoloğa psikoloji dersi verme ihtimalin olduğunu düşünemedin değil mi? Çünkü niye? Çünkü özgüven mevcut. Neyin getirdiği özgüven? Entel dantel olmanın getirdiği özgüven değildir o.

Bunları öğren. Eşinin dostunun yanında kullanma öyle anlamlarını bilmediğin cümleler. Berberi de değiştir.

Yok öyle değil.

Altı üstü amigdala kelimesinden bu kadar yaralanan ve bundan kişilik analizi çıkaran adam, tabiri caizse; balkondakine yazdıkları üzerinden bir sosyal statü belirlemiş, ardından laf atarak, kendi kadar aşağıda olanları da etrafına toplamak amacı edinmiştir büyük ihtimal. Bunu da böyle yapar ki; aşağıda olan bir tek o olmasın ve birileri de ona destek çıksın. Tribüne oynar yani. Ezikliğini yenmenin geleneksek yoludur. Eğitimliyi küçümseyen eğitimli yoktur misal.

Ya da senin kelime dağarcığınla daha iyi anla diye şöyle yazayım ;

“Entel dantel adam, entel dantel adama, entel dantel adamsın” diye bir cümle kurmaz.

Belki, ufak bir ihtimal dahi olsa Psikoloğa psikoloji dersi verme ihtimalin olduğunu düşünemedin değil mi? Çünkü niye? Çünkü özgüven mevcut. Neyin getirdiği özgüven? Entel dantel olmanın getirdiği özgüven değildir o.

Bunları öğren. Eşinin dostunun yanında kullanma öyle anlamlarını bilmediğin cümleler. Berberi de değiştir.

Karşındakinin hangi statüde olduğunu bilmeden atıp tutman cevrendeki ya da bulunduğun ortamdaki kişileri etkiliyor olabilir ama bu kişide zor. Bak bir daha anlatayım narsist biri kendisini olmadığı biri gibi görebilir ya da çevresine inandirabilir. En kötüsü de kendisi de zamanla o yalana inanabilir. Sana tavsiyem laf yetistiremedigin ve not aldığın kişileri tahlil ederken narsist duygularının ve çocukluk korkularının etkisinde kalmaman. Sanırım psikoloji de okuduğunu ima etmişsin eminim ki psikoloğun yanında geçirdiğin zamanı zihnin, narsist olmanın verdiği rahatsızlıktan ötürü sana eğitim olarak belletmis. Olsun geç kalmış sayılmazsın, tedavisi mümkün. Ama önce rahatsız olduğunu kabul etmen ve kalfayi ya da hangi nedense bulup yüzleşmen lazım. Neyse bunları da not al ara sıra okursun, ha bu arada dikkat et balkondan düşme...

Karşındakinin hangi statüde olduğunu bilmeden atıp tutman cevrendeki ya da bulunduğun ortamdaki kişileri etkiliyor olabilir ama bu kişide zor. Bak bir daha anlatayım narsist biri kendisini olmadığı biri gibi görebilir ya da çevresine inandirabilir. En kötüsü de kendisi de zamanla o yalana inanabilir. Sana tavsiyem laf yetistiremedigin ve not aldığın kişileri tahlil ederken narsist duygularının ve çocukluk korkularının etkisinde kalmaman. Sanırım psikoloji de okuduğunu ima etmişsin eminim ki psikoloğun yanında geçirdiğin zamanı zihnin, narsist olmanın verdiği rahatsızlıktan ötürü sana eğitim olarak belletmis. Olsun geç kalmış sayılmazsın, tedavisi mümkün. Ama önce rahatsız olduğunu kabul etmen ve kalfayi ya da hangi nedense bulup yüzleşmen lazım. Neyse bunları da not al ara sıra okursun, ha bu arada dikkat et balkondan düşme...

Berberi değiştir. Aynayı yüzüne tutan olunca da sis efekti vermeyi bırak. Gördüğün sensin. Fazlası da değilsin. Öyle de biter hayat. Kimler nasıl geçiriyor. Yine de iyisin. Moral bozma. Biatçı olma. Hadi iyi geceler.

Üst Alt