Popov denilen heriftn rahatsizim, koita denilen heriften ayrı bir rahatsızım. 3 kere sol kanat oyuncusu boşken pas armağan solbekten rahatsızım. Bitti mi bitmedi. Topu alıp fenerin tek defans olduğunu görüp 2 oyuncusu kenarlara dogru acikken serdarin olduğu yere atan orta sahadan ayrica rahatsızım

##Hemen bir portekizli hoca##
 
Orman evladı ali ile 12 ye 10 oynayarak pasa gibi vasat takıma bile sıfır pozizyonla maç bitirdiler.Kasım ayında iyice çökecekleri çok belliydi.Klasik mal ersun takımı işte.Kadroda kaliteli ayakta yok.Bu sene 60 puanı bile zor bulurlar.İddaa oynayacaklar haftaya malatyaya direk 1 i gönül rahatlığı ile basabilirler.Haftanın en banko maçı.
 
Toparlamazsak bunların olacağı %100 gibi bir şey yav kendimizi kandırmayalım bence. FB'nin bizim haricimizde şampiyonluk yolunda yiyemeyeceği takım yok şu an.
Biz koparsak Başakşehir bu istikrarla uzun vadede altına alır bu Fener'i. Son raddede de karşılarında bu kez Galatasaray olmadığı için bu yıl şampiyon olma ihtimalleri olabilir.

Bizim her türlü olmamız lazım tabii.
 
Yusuf Erdoğan’ı bedavaya almak üzereyken formalı resim paylaştığı için transferden vazgeçtik ve şimdi o bölgede Babel oynuyor. Ve onun sosyal medyada paylaştıkları ortada.
 
Üst Alt