Spor Toto Süper Lig 19/20 Sezonu 15. Hafta
Sivasspor - Fenerbahçe
Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu
15 Aralık 2019 Pazar
16:30
 
Fener'in bunda gumlemesi sart.Oyle 1 puan falan da degil direkt yenilmeleri lazim.Sivas'in asiri favori olmasi urkutuyor beni.
 
Altay patlaklık yapmazsa puan alır Fener. Herifler hiç yoktan top ayaklarındayken boşa koşup kolay top hediye etmemeyi biliyorlar. Bir tane her zamanki bala gollerden atarlarsa galip bile gelebilirler. Hakem tercihi de önemli tabii, o gergin atmosferde İzmir'deki gibi Fener'in 1-2 kırmızısını iç edecek eyyamcının olmaması da Sivas'ın işine yarar. Gollü beraberlik bekliyorum.
 
Fener'in bunda gumlemesi sart.Oyle 1 puan falan da degil direkt yenilmeleri lazim.Sivas'in asiri favori olmasi urkutuyor beni.
Aşırı favori filan değil yaw o nereden çıktı? fb bulutlar üzerinde son maçtan ötürü. Ersun son deplerde 6 önliberolu oynadığı için çok eleştirildi bu maç ofansif çıkabilir bu da Sivas'ın hepten işine gelir ki şuan Sivas tıpkı Efes, Leceister v.s gibi maximum formunda ilerliyor.
 
Aşırı favori filan değil yaw o nereden çıktı? fb bulutlar üzerinde son maçtan ötürü. Ersun 6 önliberolu oynadığı için çok eleştirildi bu maç ofansif çıkabilir bu da Sivas'ın hepten işine gelir ki şuan Sivas tıpkı Efes, Leceister v.s gibi maximum formunda ilerliyor.
Herkes puan kaybi gozuyle bakiyor bu maca.6'da 6 ile geliyorlar.Ondan diyorum
 
Üst Alt