SL 19/20 H:15 | Sivasspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 15 Aralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mecnun un başkan olduğu takım şikeciler için çok kritik olan şu sezonda onları üzmez. Tarlalar sürülmüştür...

orta sahaya fenerli ziya uyuzunu koymuş.fener en az 3 farklı alır

EL0_Y3oWoAAfp1g

EL0-waUWkAAT7tl

Şüphesiz ki Fener geri dörtlüde Sadık-Serdar-Dirar gibi yapboz üçlüsüne rağmen işine verdiği önem ve armaya duyduğu saygıyla en az 1 puanı cebine koyacaktır. Aliş de Fener için önemli bir koz olacak pek tabii. Bu takımların genel oyunu bizim çok üstümüzde olmasa da başkan-td-futbolcularıyla başarıya bizden çok daha aç olduklarını ve bunu legal ya da illegal sahaya yansıttıklarını söylemek gerek.

Dün maç izlerken yeterince sinirlendim zaten. Bugün palabıyıkla galip gelen şikecileri izleyip daha da sinirlenmek istemiyorum.
Her fb maçında tuttuğu takımın lehine hata yapan Ziya’da oynuyormuş zaten.

ziya'yı orta saha oynatması enteresan. solak olduğu için orta ikilinin solunda mı oynatacak yoksa ilk 11 görsellerinde verildiği gibi kruse-garry alanını kapatan, emre kılınç sebebiyle yalnız kalabilecek sağ beke kademe gibi mi takılacak merak ettim. aslında çok takoz ayaklı değil bakalım.

Üst Alt