⚽ SL 19/20 H:16 | Göztepe 2-1 Galatasaray | MS | 21 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zor artık zor hava yok inanan yok taktik yok oyun yok sistem yok inanan yok yok oğlu yok her maçı ligin son maçı gibi oynuyoruz malesef bugün artık havlu attık bitti bu iş.

Yendik yendik, bunu da kaybedersek geri dönüş olmaz. 2 senedir Göztepe deplasmanı bahar bahçe oluyor, inşallah bu yıl da aynısı olur. Şaka maka bir yana da işin rezalet boyutuna varmaması için bir yerlerden başlamak lazım artık.

5dc2f73f66a97cf1c783872e

Goztepe kazanir ama stat bos olacak gibi bir sonraki mac yeni statta besiktas ile olacak kufurden ceza yememek icin gelmeyecek cok olacak.

ankaragücü'ne 3, göztepe'ye 1 yazıyordum.

izmir'den 3 çıkarsak tutunma şansı olur ama şu yıkımdan sonra takımın ayağa kalkma ihtimali bence yok.

ki bir de tuzla rövanşı var. orada da yüksek ihtimalle yeterli skoru alamayacağız ve yıkımın etkileri büyüyecek.

sezon bitti sayılır.

ankaragücü'ne 3, göztepe'ye 1 yazıyordum.

izmir'den 3 çıkarsak tutunma şansı olur ama şu yıkımdan sonra takımın ayağa kalkma ihtimali bence yok.

ki bir de tuzla rövanşı var. orada da yüksek ihtimalle yeterli skoru alamayacağız ve yıkımın etkileri büyüyecek.

sezon bitti sayılır.
Ben de 3 maça en kötü 7 puan veriyordum takılma kredisini bugün kullanmış olduk göztepe ve antalyayı yenersek 30 yapıp devre arasına gireriz gerisi de ocak hamlelerinin yeterliliğine kalacak gerekli hamleler yapılırsa 70i bulur bu takım ama gerekli hamleler yapılırsa

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt