⚽ SL 19/20 H:17 | Galatasaray 5-0 Antalyaspor | MS | 28 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:17 | Galatasaray 5-0 Antalyaspor | MS | 28 Aralık

Carşamba Allah’ın izniyle İstanbul’a uçuyorum gitmişken maça da gideyim diyorum sizce bilet bulabilirmiyim carşamba GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine satış var persembe Galatasaray passolig olanlara persembe sabahı taksimde ki store gitsem olur mu yoksa hiç zahmet etmeyeyim mi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

Aptal taraftarımız artık şu selçuğa melcuga bi tepki koyar Heralde diye tahmin ediyorum. 1-0 dan sonra nevizade söyleyip ışık şova başlamayı bi kesseler artık.
Bir de şu lanet beste var 90 dakika söylüyorlar. Hıncal 40 yılın başında doğru bir şey söylemiş 10 sene önce. Bizim mallar hala değişmemiş. Ulan kimse de sevmiyor bu besteyi, takımı tribünleri uyutuyorlar hala söylemeye devam ediyorlar şaka gibi ya.

Küme düşme hattından uzaklaşmak için iyi bir fırsat. 1 puan bile rahatlatır. Tarihin en pahalı kadrosuyla Lider ve küme düşme hattına eşit uzaklıktayız şu an takımın başındaki ego sağolsun.

Antalya Ankaragücü maçına biraz baktım.

Antalya, hızlı kanat oyuncuları ile bizi çok rahat perişan edebilir.
Ankaragücü şanslı olmasaydı eğer en az 3 fark yerdi.
Hızlı kanat oyuncusu olan takımlar bize her türlü 1 gol atıyor.
Bizimde gol atma sıkıntımız düşünülünce bu maça da kayıp yazabilirsiniz.

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

Üst Alt