⚽ SL 19/20 H:21 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | MS | 9 Şubat - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
önümüzdeki 5 lig maçından min. kayıpla nasıl cıkıcaz biz yav.
cl maçlarında olduğu gibi yine fikstüre bakıp korkanlar dönecekler bi ton laflarını dinlyecez gene :/

Yalan yok Adem rakipteyken beni acayip çıldırtıyordu ama aynı hareketleri bizde yapmıyor.Keşke 32 değil 25 yaşında gelseydi.

Ersun çakalı maç sonu hakem hakkinda soyledikleri için ceza alacak mı acaba? Fatih hocamızı ziyadesiyle bicmislerdi. Allah versin sizin cezanızı serefsiz kopekler.

@Onur Yücel @Enes Dalmış @Yasin Yıldırım @Uğur İz

Sifir saka olarak soruyorum bu soruya.

Ersun Yanal'a, bizim takimda gormek istermiydiniz? oynatigi oyuna seviyormusunuz? fikirlerinize soylemeden adam suan 1 kanatsiz, 1 solbeksiz, ve 1 stoperle mucadele veriyor.

Bizde basarili olabilirmi
Kesinlikle istemezdim. Ersun büyük bir balondur. 25 senede sadece 1 kupası olan (onda da tek kulvardaydı, rakipleri sezon başında yarıştan kopmuştu) bir loserdir. Şu an tek yaptığı şey orta sahayı kalabalık tutarak hem defansa hem de hücuma destek vermek. Çünkü defanslarında 2 tane saatli bomba oynuyor, forvetleri de öyle bitirici bir oyuncu değil. Muriqi ligin en çok pozisyon kaçıran oyuncularından biri. Bu yüzden orta sahayı kalabalık tutması bence yaptığı tek doğru hamle. Oynattığı futbol kesinlikle iyi futbol değil. Kadrolarına bakmadan bilinçsiz bir şekilde iştahlı hücum futbolu oynamak iyi futbol oynamak değildir. Transferlerde çuvalladı zaten. Ben fenerli arkadaşımla konuştum. Sezon başından beri transfer işlerini Ali Koç hallediyormuş. Falette'yi falan Ersun'a sormadan almış diyordu.

Ama oyunculardan verim almasını biliyor Feldkamp gibi. Lakin iyi bir taktisyen olmadığını düşünüyorum. Bu sezon da şampiyon olmazsa koltuğu kaybedecek gibi.

Ersun çakalı maç sonu hakem hakkinda soyledikleri için ceza alacak mı acaba? Fatih hocamızı ziyadesiyle bicmislerdi. Allah versin sizin cezanızı serefsiz kopekler.

Sadece o değil, 4-5 futbolcu, 2 yönetici de felaket açıklamalarda bulundu. Galatasaraylılar yapsa her birinin en az 3'er maç ceza olduğu açıklamalara karşılık Ersun ve Fener'e, Ersun'un teknede 2 karıya verdiği para ederinde bir ceza çıkacaktır.

Bu sezon sampiyonluk 70 puani gecmez, 13 macin 10 tanesini kazanirsak sampiyonuz. Unutmayalim rakiplerde aralarinda oynayacak. Trabzonsporu evimizde yenersek ve fb, Basaksehir ile sivastan 1 puan cikarsakta sampiyonuz!

Trabzon bjk, alanya ve bizimle deplasmanda oynayacak onun disinda fbninde pek kredisi yok. Sampiyon biz olacagiz diye diye olduklari siralamayi unuttular, 13te 13 yapacaklarini hic sanmiyorum. Bjk ve ligde kumede kalma mucadelesi veren kasimpasa, antalya ve konya deplasmanlari var.

Tahmince bana gore bu maclar boyle gecer.

Malatya: 3puan
Fb deplasman: 0 puan
Genclerbirligi : 3
Sivasspor deplasmani: 1
Bjk: 3
Rize deplasmani: 1puan

Ve sampiyonluk havasi 28.hafta antep ile oynayacagimiz evimizdeki macla baslar! Farkli bu galibiyet ile 7de 7 yapilir!

Antep: 3
Basaksehir deplasmani: 3
Trabzon: 3
Alanya deplasmani: 3
Ankaragucu deplasmani: 3
Goztepe: 3
Antalya deplasmani: 3

30 puan alirsak sampiyonuz! 69puanla

Potaya girince son maclarin deplasmanda olmasi bizim icin sorun degil, sonucta finallerin takimiyiz. Ama bu gelecek 6 hafta icinde 3 macta puan kaybedecegimizi dusunuyorum

Kesinlikle istemezdim. Ersun büyük bir balondur. 25 senede sadece 1 kupası olan (onda da tek kulvardaydı, rakipleri sezon başında yarıştan kopmuştu) bir loserdir. Şu an tek yaptığı şey orta sahayı kalabalık tutarak hem defansa hem de hücuma destek vermek. Çünkü defanslarında 2 tane saatli bomba oynuyor, forvetleri de öyle bitirici bir oyuncu değil. Muriqi ligin en çok pozisyon kaçıran oyuncularından biri. Bu yüzden orta sahayı kalabalık tutması bence yaptığı tek doğru hamle. Oynattığı futbol kesinlikle iyi futbol değil. Kadrolarına bakmadan bilinçsiz bir şekilde iştahlı hücum futbolu oynamak iyi futbol oynamak değildir. Transferlerde çuvalladı zaten. Ben fenerli arkadaşımla konuştum. Sezon başından beri transfer işlerini Ali Koç hallediyormuş. Falette'yi falan Ersun'a sormadan almış diyordu.

Ama oyunculardan verim almasını biliyor Feldkamp gibi. Lakin iyi bir taktisyen olmadığını düşünüyorum. Bu sezon da şampiyon olmazsa koltuğu kaybedecek gibi.

Fikirin icin sagol ustad, peki terimden sonra hoca adayin kim?

Fikirin icin sagol ustad, peki terimden sonra hoca adayin kim?
Terim'in ne zaman gideceğine bağlı. Birkaç sene daha şampiyon yapıp gidecekse takıma belli bir sistem getirecek, ligin ilk yarılarını boşlamayan, Avrupa maçlarında bir standart getirecek hocadan yanayım. Çünkü artık bize daha farklı hedefler gerekecek. O isim kim olur bilmiyorum. Feldkamp, Gerets gibi Germen hocalardan yanayım.

Üst Alt