SL 19/20 H:22 | Başakşehir 1-0 Beşiktaş | MS | 14 Şubat - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
katilmiyorum ustad. Ilk yaridaki en büyük sorunumuz ofansif bölgelerdi. Topu üçüncü bölgeye çikarmakta zorlandik ayndi anda çiktigimizda topu önde çabuk kullanamadik. Öne giden her top rakip kontrasiyla sonuçlandi ve dogar olarak fatura defansa patladi hep. An itibariyle hem önde çok iyi top kullaniyoruz ve çabuk çikiyoruz. Saracci ve Formda Marianoyla birlikte çok iyi bir seviye ye geldik. Ah bir de Luyindama olsaydi

Ben hala kötü bir takım savunması yaptığımız düşünüyorum.Ve takımda bireysel olarak tek top çalan adam lemina..
Ofansi bölgede sıkıntı çekmemizin en büyük nedeni sahaya doğru yayılamamızdır.
Topu rakipden zor çalıyoruz.Top rakipdeyken sahaya doğru yayılsak hücumumuzda gelişir.Ve sürekli oturmuş savunmaya hücum ediyoruz.Hücum yaparkende saha yayılımı önemli.Rakibin dengesini bozmak önemli.

Kolay bir fikstürü geride bıraktık.Çok zor deplasmanlar var.İnşallah eksiklerin gelmesiyle daha doğru sahaya yyayılırız ve istediğimiz sonuçları alırız.
Ama şurasıda çok net rakiplere baktığımız zaman bu eksikliğimiz bizi kesin şampiyonlukdan eder diyemeyiz.

Üst Alt