SL 19/20 H:23 | Rizespor 1-2 Başakşehir | MS | 24 Şubat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lizbon sonrasi ates hattindaki Rize deplasmani. Puan kaybi olmasi lazim. Zaten Bjk bunlardan daha iyi oynadi son macta.

Gökhan
Morozyuk Abarhoun ??? Melnjak
Vetrih Garmash
Umar Boldrin Samudio
Skoda

Rize bu maca yeni teknik direktörüyle cikmazsa fark yer. Sonradan oyuna girmesi gerekenler bana göre Sasse ve Boriachuk. Bu kadro normal sartlarda Basaksehir'den puan alir dedim ama stoperlerin ikisi de cezali duruma düsmüs. Mallik.​

rize 2-3 senedir her başak maçında hakem tarafından katlediliyor. bu sene var ile bakalım ne olacak. gecen sene rize puan aldı depte basaktan öyle şampiyonluga gittik. göksel masa oyunları yapmazsa rize yenilmez. şrfsiz bi başkanımız var maçı satabilir belli olmaz

Çaykur Rizespor'un ilk 11'i: Gökhan, Abdullah, Abarhoun, Burak, Melnjak, Garmash, Diomande, Umar, Boldrin, Oğulcan, Skoda

Rizespor küme düşmez bari bi işe yarasınlar da şu maçtan puan alsınlar.Başakşehir ne kadar erkenden yarıştan çekilirse o kadar iyi..

diomande efsane top kapıyor, fakir kantesi... burak sıçar başak 2 rahat atar ama maç ne olur bilemem. umar aminu büyük maçları net satan biri

Amaaaannn yemişim başak maçını, normalde izlerdim de müthiş keyfimi kaçıramam şimdi maçı açıp.. başka birşey düşünmek istemiyorum bi sonraki maçımıza kadar.

Üst Alt