SL 19/20 H:24 | Başakşehir 3-1 Gaziantep FK | MS | 2 Mart Pazartesi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:24 | Başakşehir 3-1 Gaziantep FK | MS | 2 Mart Pazartesi

Renktaş iyi de maç fazlasıyla olan puan farkını niye sayıyorsun ki. Sonuçta eşit oynanmadı. Bir de Arena'da koyunca 5 puana iner hesapları yapıyorduk.
Çünkü çift haneli farklar psikolojik eşiktir bana göre, Yani biz 11 puan geride olmanın stresini yaşadık o dönem adamlar bizden önce maçlarını oynayıp kazanırken. Bu yüzden 11 puan diye özellikle belirtme ihtiyacı duydum.

Ulan basak neden hersene sampiyonluğa oynuyor ya cok gicik oluyorum su takima

Para çok, baskı yok, ülkede maaşları günü gününe yatan belki tek kulüptür. 500 taraftarı olmayan takımın sponsoru THY. Belediye'nin elini eteğini çektiği ortamda bile haddinden fazla rahatlar ekonomik anlamda. Ayrıca ülkede adam akıllı top oynayan takım olmadığı için düşük puan durumunda palazlanıyorlar. Galatasaray şu son 6 haftada oynadığı topu sezona yaysın, her sene 15 puan farkla şampiyon olur. 2009'da Bursa'nın yaptığı gibi Abdurrahman Çelebi ortamından eskaza şampiyonluk çıkartırlarsa çıkartırlar, 2-3 seneye FFP de kalkınca bunun yanından bile geçemeyecekler.

Arkadaş anlamıyorum bunlardaki iyi topçulara neden avrupadan talip çıkmıyor bu Epruianu, İrfan, Visca, Caicara gibi oyuncular gitse istikrar yakalayamayacaklar. En büyük artıları istikrar.

Geçen sezon Epurianu sakatlandıktan sonra 8 puan fark kapandı. Başakşehir için Visca ve Epurianu çok kilit oyuncular. Bu ikisinin olmadığı maçta ciddi sıkıntı yaşarlar, ancak bu Visca robot gibi adam inanılmaz bir istikrar var.

Üst Alt