⚽ SL 19/20 H:28 | Galatasaray 3-3 Gaziantep | MS | 21 Haziran - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne geceydi dün be.

Resmen travma sonrası uyanma..

En azından bolca küfür ile biraz stres attık o ...... Futbolcuları severim.

Saygılı davranan Mod ve yönetimi tebrik ediyorum.

This if futbol ve saygilar

valla kimse hakeme suç bulmasın

ilk salaklığı bizim kaleci yapıyor

bu maçı kazansak da rize maçında da gördük ki takımın dermanı yok ileri haftalarda yine kaybedecektik

takım fizik olarak hiç hazır değil, hatta ligin en kötü takımı

sorumlu fatih terimdir
Teknik ve futbol kalitesi bir yana....
Sen en kötü futbolcuya bile Kondisyon yüklersin...bizim "Profesyonel Milyonluk Oyunculara" bak bir de. Yürüyecek halleri yok..

Sırf kondisyon hakkında bakarsak Teknik Ekip 100% suçlu.

Türkiye'de lig kalitesi gereği futbolumuz Premier League daki gibi hıza ulaşamıyor. Bundan dolayı Avrupa da pert oluyoruz. Ligin kalitesi = Düşük Kondisyon gerektiriyor. Top fazla duruyor.

Bir Alman atasözü der ki "Bir at gerektiği kadar atlar"

Bu takımdan cacık olmaz. Karantina dönemi malesef çıkışımızı sonlandırdı. Takım iyi hazırlanmamış. 2. bile olamıyoruz.

Teknik ve futbol kalitesi bir yana....
Sen en kötü futbolcuya bile Kondisyon yüklersin...bizim "Profesyonel Milyonluk Oyunculara" bak bir de. Yürüyecek halleri yok..

Sırf kondisyon hakkında bakarsak Teknik Ekip 100% suçlu.

Türkiye'de lig kalitesi gereği futbolumuz Premier League daki gibi hıza ulaşamıyor. Bundan dolayı Avrupa da pert oluyoruz. Ligin kalitesi = Düşük Kondisyon gerektiriyor. Top fazla duruyor.

Bir Alman atasözü der ki "Bir at gerektiği kadar atlar"
dediklerini tam anlamasam da ligin 2. yarısındaki galatasaray bambaşka 1 takımdı

bunu da maç oynayarak kazandıkları kondisyon sağladı

34 maç boyunca aynı tempo ve fizik kalitede olmamız gerekirken biz her sene ligin ortasından sonra kendimizi buluyoruz

ligin açık ara en iyi kadrosu bizde olmasına rağmen daha şimdiden 10 puan fark yemek müthiş başarı

muslera ve andonenin son sakatlığı hariç ama ilk sakatlığı dahil olmak üzere sakatlarımızın tamamı darbe yüzünden değil

düz koşu ve pas atarken sakatlanıyorlar

sonra da diyoruz ki ya ne şanssız takımız

alakası yok

darbeye bağlı olmadan sakatlanmak kuvvetsiz olduğunun göstergesidir

bu da fatih terimin hoca olmadığının 1 kanıtı

demek ki ibb 'nin kadrosu veya tsnin kadrosu bizde olsa biz ilk 10 'a bile giremeyeceğiz

Lan Türkiye'deki futbolu seveyim..

Her maç mi bir kodumun olayı olur

Her hafta mi hakem olayları olur

Her hafta yeni komplo teoriler mi çıkar

Her sezon, yönetsel seviyede illaki bi bokluk mu olur

Soruyorum sana Semih
Artık zevk vermiyor. Zaten yakında yabancı sınırı da geliyor daha kimsenin izleyeceğini sanmam

Stopere Taylan, önüne de Selçuk'u koyduktan sonra 6 dakikalık uzatma bölümünde maçın 3-4 olabileceğini söylemiştim.
Jimmy'e yapılan faulü görmeseler, olmuştu da.

Ben bunu görüyorum ama Fatih Terim görmüyorsa, bu işte bir yanlışlık var.

Sadece taylanı selçuk yerine ortaya, stoperede emini alsa yine kazanırdık bu maçı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Küfürden daha ağır yazmışlar..

Burda ultrAslan daha sert ne söyleyebilir

Daha ne denmesi gerekiyor ki

Ananızı s... mi yazsınlar ne yazsınlar

Herkes sinir oluyor

Ne yazılsa tatmin olunur mesela??

Bende ultraslanı samimi bılmuyorum..
Ama burada gerekli açıklama yapılmış.

Ultraslana laf atan adamlar Galatastayı en etkili kollaması gereken ama kollamayan hala bir açıklama bile yapamayan iş bilmez yöneticilerinden hiç bahsetmiyor.

Bizim bu yöneticilerden bunları seçen genel kurulundan ve bu taraftarlardan hiçbir halt olmaz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Su corona olaylarindan doluya ara olmasaydi umudum devam ederdi ama yok yani adamlar biraz zorlasa sakatlaniyor.Yapacak bisey yok liglere ara verilmeseydi kimse kolay kolay sampiyonluk vermezdik.Resmen ligi ilk yarisina geri donduk .

Stopere Taylan, önüne de Selçuk'u koyduktan sonra 6 dakikalık uzatma bölümünde maçın 3-4 olabileceğini söylemiştim.
Jimmy'e yapılan faulü görmeseler, olmuştu da.

Ben bunu görüyorum ama Fatih Terim görmüyorsa, bu işte bir yanlışlık var.
belki de böyle olmasını istedi. Her sene şampiyon olacaksın diye bir kural yuk ve daha gecen sene keşke ceza yesekte gidemesek diyen kendisi. Ş.ligini sadece parasi için istiyorlar oradan gelecek parayla şampiyonluk kasacak takim kurmak için. Tamamen günü kutarma amaçlı.
Vallahi bir şeylerin değişmesini isteyn kişi ve kişiler gider haaland nasıl haaland olmuş onu araştırır, arkasından ah kaçan balık büyük bizde olsa neler olurdu demesini biliyoruz.
Elin danimarkalisi her sene sıfirdan mal edip en az 10 milyon kazanmsini biliyor biz hala ahmet girsin olmazsa taylani oraya koyalım selçuk>tüm yedek orta saha kafasiyla takilalim. Emre 39 yasında bilal 36 yasında oynayıp hala maça etki ediyor ve selçuk denen adamın 5 senedir ortalıkta gorunmeyip ilk fırsatta sarilinacak oyuncu olup sürekli berbat etmesini 1 kere görmesin 2.de anlamazsin 3.de olur yasli ve mac eksiği var dersin 8 kere oluyorsa ve hal ayni ısrar varsa orada art niyet vardir.

Sabaha kadar uyku tutmadi
Hakemi gectim
Okani gectim
Yazip yazip sildim kenarda td diye gezinen 47 yasindaki selcugu oyuna alan adam varya...beyin error olmus resmen

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
hakeme kızıyoruz ama takımında defosu çoktu ve ortaya çıkmaya başladı,son dklarda gol geliyorum diye bağırıyordu .
Hakem icat çıkardı ama kalecimizde de buna ön ayak oldu.
Önümüzdeki haftalar bu defoları daha çok göreceğiz.

Üst Alt