⚽ SL 19/20 H:30 | Galatasaray 1-3 Trabzonspor | MS | 5 Temmuz - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ya sezon o kadar garip ki ne desen elde kalıyor

mesela pandemi süreci olmasa lig çoktan bitmişti luyindamanın oynama imkanı yoktu ama lige verilen aradan dolayı sekidika gibi çöpe lisans çıkarttık işe yarar diye luyindama dışarda kaldı. luyindama mayıs ayından beri hazır aslında futbol oynamak için. luyindama ile adem en azından geçen hafta ile bu hafta olsaydı cidden bişeyler yapabilirdik son 2 maçta.

vee rodop mu ne söylemişti 300bin € için onyekuru gitti demişlerdi. 300bin istemiş monaco kalan maçlar için. eğer belhanda haftaya oynarsa 250bin € vericez dinamo kieve şaka gibi sezon ya vallahi

U maclarini izleyen eminin agir oldugunu ztn bilir ama karsisindaki herif sirf fizigiyle ligi tarumar etmis bi adam bi de butun mac yatti herif yani emin b ihtimal o kadar diri olmasini beklemiyordu basip alirim sandi

17 yaşında şimdiden 35 lik stoperler gibi hamleler yapıyor. ağır işte. diğer eksiklerini kapatır ama serilik kazanabilecek mi? ozan kabak penaltı yaptırıyordu ama zehir gibiydi çocuk. yeni yetme bir defansın başka neyine bakacağız hızına bakmayıp?

Yeni yetme defansın hız hariç neyine bakayım diye soran biriyle bunu tartışmak anlamsız olur iyi geceler..

Amma yuklendiniz emine haa. Görende 3lig topcusu madara etti sanar. Sörlothu anca donk veya ldama durdurabilirdi. Marcao bile o pozusyonda durdutamazdi. Onda sonra fatih hoca gencleri oynatmiyo yeaa, ahmet mandasi oynayacağina emin oynasin yeaa derler. Sizin gibi hemen gömen taraftar oldukca. Genclerin işi cok zor

Ben hic uzgun degilim. Biz sampiyonlugu covid 19 Ile verdik. Ritmimiz besiktas seyircisiz maciyla bozuldu. Iddaa ediyorum covid olmasaydi sampiyon olurduk.

Feghouli Belhanda Falcao Babel Diagne Mariano hemen satilmali

Emre kilinc hemen takima kazandirilmali. Ayni sekilde Mehmet Ozcan. Kayseriden Mensaha hemen cokmeyen net maldir. Ligin en iyi Orta sahasi bence. Seri ve onyekuru tekrar kiralanmali. Lemina tekrar kiralanmali mumkunse. 4-5 tane scout transferi yapilmali. Maas siniri 40 Milyonu gecmemeli

Sağlık olsun lig ilk yarıda gitti o kadar gereksiz puan kaybettik ki ikinci yarı hata lüksümüz kalmadı ilk sıkıntıda koptuk zaten. Bu senenin en büyük kazancı olarak beş büyük lig çapından düşmüş minimum 3 küsür alan topçulara heves etmeyi keseriz diye ümit ediyorum. Atletik kendini büyük liglere pazarlamaya çalışan genç bir takımı planlamak zor olmamalı herhalde.

Transferde hatalar yapılıyor yıllar önce Trabzon pahalı transferlerle şampiyon olamaz Trabzon futbol kenti altyapısı yıldız dolu demiştim Trabzon camiasından tanıdığım birkaç kişiye ve bugün bulundukları yeri aldıkları cesur kararlar ile hakediyorlar ,onlar gençleri ısrarla oynatıp bir iki sene içinde kazandılar ve çevresini iyi transferler ile süslerken biz şampiyonlar ligi şımarıklığı ile hatalar üstüne hatalar yaptık

Lemina ,

Takimda 2ci yari mucadele eden butun topculari kutlarim.

Bir serefsiz sizin emeginizle oynadi ve 10 kisi kaldiniz.

Gucumuz yetmedi ama enazindan denedik, caniniz sag olsun.

Üst Alt