⚽ SL 19/20 H:30 | Galatasaray 1-3 Trabzonspor | MS | 5 Temmuz - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yeni yetme defansın hız hariç neyine bakayım diye soran biriyle bunu tartışmak anlamsız olur iyi geceler..
Anlatmak istediğimi tam olarak anlatamamış olabilirim. Emin'in müdahaleleri ve hızı çok yavaş. Göze ağır çekimde hareket ediyormuş gibi geliyor. Sırf Sörloth'a gol attırdı diye demiyorum. Bu golün üzerine yazmam yersiz oldu, kabul fakat şöyle düşünelim; diğer noksan yerlerini zamanla kapatabilir. Penaltı yaptırır, öğrenir yapmaz dersin, fiziği yetersizdir, çalışır fiziğini geliştirir dersin. Ozan Kabak gibi... Ama 17 yaşında bir stopere ileride GS defansını emanet etmek istersen tabi ki öncelik olarak şu aşamada seriliğine bakarsın. Çünkü bu eksiğini zor kapatır. Öğrenilecek bir şey değil. O yüzden diyorum ki Ozan Kabak gibi beklentiye girmeyelim. Ayrıca tartışmaya girmek istemiyorsan cevap vermesen de olurdu. Emin konusunda umarım sen haklı çıkarsın, ben yanılmış olurum. iyi geceler...

Corona arasından çok iyi dönmeyeceğimiz belliydi maalesef takımda sermeye müsait çok adam var..Feghoul,belhanda,marcao,falcao gibi..

Ama gerçekten şu 4 maçın hepsinde başımıza gelmeyen kalmadı..

Rize maçının başında muslera'nın ayağı kırıldı sonra saçmasapan penaltı golü peşinden andone'nin ayağı kırıldı..Tek forvetimiz adem kırmızı gördü 4 maç ceza aldı..

Gazişehir maçı tamamen hakem ikramı..Yediğimiz 2.gol ofsayt 3.golde maç biterken dünyanın en büyük eyyamını yaptı...

Başak maçına forvetsiz,muslerasız çıktık çok iyi oynadık

Trabzon maçı öncesi en çok ihtiyacımız olan onyekuru gitti,o kadar eksiğe rağmen maç iyi giderken feghouli kırmızı gördü maç gitti..

Gerçekten işler çok değil biraz yolunda gitse şu 4 maçtan en kötü bir 8 puan alıp yarışta kalırdık...Çok denk geldi..

Transferde hatalar yapılıyor yıllar önce Trabzon pahalı transferlerle şampiyon olamaz Trabzon futbol kenti altyapısı yıldız dolu demiştim Trabzon camiasından tanıdığım birkaç kişiye ve bugün bulundukları yeri aldıkları cesur kararlar ile hakediyorlar ,onlar gençleri ısrarla oynatıp bir iki sene içinde kazandılar ve çevresini iyi transferler ile süslerken biz şampiyonlar ligi şımarıklığı ile hatalar üstüne hatalar yaptık

Lemina , Nzonzi , Falcao , Diagne , Babel gibi kötü tercihleri Fernando gibi bir oyun aklını satarak süsledik ve mezar taşını diktik... Fatih Hocamı çok severim 2 3 yıl şampiyon olmasın canı sağolsun fakat başarılı olma hırsı onu hataya sürükledi diye düşünüyorum cesur kararlar alacağına inanmak istiyorum

Falcao Lemina Belhanda Feghouli jimmy Babel Linnes gibi senede 2 maçı olan dönemsel oynayan oyunculardan kurtulup istikrarlı hep belli standartta olan yatırımlık oyuncuları iyi oyun aklı ve net bir skorer isimle desteklemeliyiz

Sörloth için mümkünse 9 milyon vermeli ve Falcao yerine almalı Galatasaray tabi o gücü ve durumu varsa bilmiyrm detaylaarını , oyun aklı merkezi seri olmalı , büyük takımın duran top tehdidi olmalı ve onyekuru takıma tekrar kazandırılmalı sonra birkaç scouting ve yerli eklemeler altyapı düzenlemeleri ile iskelet oluşturulmalı

Onlarca profesyonelin işi bunlar , yapmaları şimdiden düşünmeleri ve hamlelerde bulunmaları gerek , bu sezonun büyük ders olacağını düşünüyorum en büyük kazancımız bu olacak inşallah , takımı yürekten sevin oyundan keyif alın ama kendinizi kahretmeyin bu takım bizlere nice güzellikler yaşattı, kaybettiği oyun sonrası gülücükler saçan futbolculardan daha çok üzülmek gereksiz , biz Galatasarayın kıymetini bilenleriz bilmeyenlerin gitmesi için nedenler oluşur oluşmuştur ve futbol doğrularını yapana asla ihanet etmez

Hocanın ciddi hataları var ama bu sezonun sorumluluğunu sadece ona yüklemek yanlış olur son dakika golleriyle kaybettiğimiz puanlar bitmek bilmeyen sakatlıklar kritik yerlerdeki hakem hataları futbolcuların saçma sapan gördüğü kartlar (misal bugün feghouli hoca ne yapsın o aptalca karta) gibi faktörler bu sezonu belirledi doğru nokta atışlarıyla önümüzdeki sezona bakılmalı artık 9 sezonda 8 şampiyonluk kazandıran hocaya bir şans daha verilmeli olmazsa kendisi bırakır zaten

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu sezonun tek sorumlusu hoca boşuna yanina yancı aramaya gerek yok. 1 Farkla öndeyken kaç maçta yapilan veya yapılmayan hamleler yüzünden puanlardan olduk her maçı kazanacaksin diye bir olay yok ama gel gelelim berabere kaldigin 3 maçta o son dakika gollerini yemesen bugün 6 puanın daha olur trabzonun önünde maça başlardın liderden 1-2 puan geride olurdun sadece 3 maç. Bazen kenarda oturup izlemekten daha fazla şey yapmak gerekir.

Üst Alt