⚽ SL 19/20 H:31 | Alanyaspor 4-1 Galatasaray | MS | 8 Temmuz - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:31 | Alanyaspor 4-1 Galatasaray | MS | 8 Temmuz

Hocanın hataları var mı var, Şener ve turevlerinden medet umacagima bin kere gençlere şans vermesi taraftarıyım ancak;
Sene başından bu yana ,
*Hocaya ve yönetime verilen absurd cezalar hatta futbolculara ki daha beterini yapan rakiplere hiç vermediler .
* Oyun içinde bize özel kuralları devreye sokmaları hemen her maç penaltı ve kırmızı almamız.
*Bunların hepsinin dışında 3-4 maç 90 sonrası yenilen göller ki neredeyse 8-10 puan buradan gitti
* Oneykuru andone falcao gibi aşırı saçma sakatlık sözleşme hastalık vs gibi durumlar
*Federasyon işleri gorusmeleri

Bunlarin hepsi üst uste gelince sonuç birazda kaçınılmaz oldu. Takımda ciddi bir revizyon şart ama her sene şampiyon olamadık diye de yaygara koparmanin kimseye faydası olduğunu dusunmuyorum

Kaldı ki Türkiye de güzel futbol ne zaman şampiyon olmuş yada prim yapmış. Herkes yabancı hoca diyor ne zaman yabancı hocaya şampiyonluk vermişler en son gerets sanırım. Kralını getirin hele ki şu durumda olamaz. Kaç senedir Trabzon başak ki kıvranıyor illaki bir yerde olacaktı bizim şampiyonluk gidisinde fenerle beşik olmasın yeter benim için.

Türkiye'de şampiyon olmak için illaki medya kontrolü gerekiyor bunuda yerli hocalar yapabiliyor yabancı hocayla birşey olacağını sanmıyorum . Kim denediyse ters tepiyor. Ha bundan üç sene önce deselerdi ki son üç sene de iki şampiyonluk bir Kadıköy galibiyeti göreceksiniz . Burada Galatasaray liyim diyen herkes altına imza atardı eminim

Biz şampiyonluktan uzaklaştığımız sezonlarda her maç kötüye gidiyoruz bu bir gerçek her sezon şampiyon olamayız tabi ki ama daha doğru ve genç bir kadro planlaması yapılması gerekiyor saçma sapan sakatlıkları söylemiyorum bir sezonda bu kadar ciddi sakatlıkları yaşayan kaç takım vardır acaba sezon başından beri.

Keyfin nasil hirbosfi?

EcbEua1XYAMT7qv

Üst Alt