⚽ SL 19/20 H:31 | Alanyaspor 4-1 Galatasaray | MS | 8 Temmuz - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:31 | Alanyaspor 4-1 Galatasaray | MS | 8 Temmuz

Deplasmanda hamsiler ile berabere kalan Ankaragücü'ne, 4 atan Alanya kendi sahasında bize neler yapmaz ki.

Üstelik bize karşı bilenen bir Erol var başlarında.
Kuşlara hoca olmak için, bakın ben; GALATASARAY'i ne kadar kolay yeniyorum mesajı vermesi lazım.

Son düzenleme:
Bu sene 4.olmamızı istiyorum. 3.olursak Şampiyonlar ligi elemesi için erkenden sezonu açacağız, anlık kadromuz iş yapamayacağı için Avrupa Ligi gruplarından başlayalım. Ama ne olursa olsun maçlarımızı kazanıp 4.olalım ki FBJK tayfasına geçilmeyelim. 2.Avrupa Ligi kupamız neden olmasın? Kaptanımız Muslera'nın ellerinde yükseliyor kupa... Hayali bile güzel.
Sezonu temmuz'un(lig sonu) sonunda bile açacak olsak CL elemesine kalmamız lazım.

Sadece CL'de eleme oynamak bile 5-10m€ arası para getiriyor.

Eskisi gibi çok büyük takımlar çıkmıyor elemeden.

Oldu da Kendimizi CL gruplarına atarsak ordan gelecek 40 milyon euro ile borçları kapatırız.

Ayrıca fenerasyonun belirlediği harcama limitlerimizin düşmemesi adına o paraya çok ihtiyacımız var.

Sonra bı bakmışsın maaş bütçemiz 20 milyon Euro'ya düşmüş o zaman kökleme hapı yutarız

Adeta bir Rönesans Tablosu

Cim Bom’un kamp kadrosu

Kaleciler: Okan Kocuk, Berk Balaban

Defans: Şener, Ahmet, Linnes, Donk, Mariano, Emin, Marcao

Orta saha: Seri, Selçuk, Belhanda, Yunus, Ömer, Emre Akbaba, Jimmy, Jesse, Taylan

Forvet: Adem

Üst Alt