⚽ SL 19/20 H:31 | Alanyaspor 4-1 Galatasaray | MS | 8 Temmuz - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:31 | Alanyaspor 4-1 Galatasaray | MS | 8 Temmuz

Alanya'ya gitmesek daha iyiydi hükmen 3-0 tescil etseler, çünkü daha farklı yenilme ihtimali yüksek bu kadronun. En azından deplasman masrafı olmaz bu ruhsuz topçularla

Terim'i Alanya'ya verelim de Erol Bulut'un altında pişsin 1-2 sezon?

Terim ülkenin hala uzak ara en iyi teknik direktörü (ülkenin çapı o kadar) ama kadro yapmada en kötülerden biri olabilir. Falcao gibi ceza sahası santraforunun sağına soluna Onye ve Feghouli koymak, arkasına bir 10 numara almamak fecaat kadro mühendisliği işleri. Falcao da Alanya'daki iki bek, sağında Efecan, arkasında yarım ayak Salih'le oynasa şimdiye 20 gol atmıştı. Ligin başından beri bahsettiğim bu ki Gomis'in 2. yarısından hiçbir santrafordan maksimum verimin yarısını bile alamamızın nedeni de bu felaket transfer politikası. Yoksa iş Erol'da değil, bu kadronun başına Guardiola da gelse 9 numaralara fazladan 5 gol attırırdık belki.

Puan tablosuna baktim da Sivas 2 puan ondeymis. Bu macta puan kaybedersek Sivas 2 mactan puan kaybetmeli. Su Pandemi resmen sadece bizi vurdu anasini satayim

ry0rmj8y.jpg

Bu kadro denenmeli zaten yenileceğiz bari 3-5-2 riskine girelim, Bu sezon en iyi futbollarımızdan birini 3-5-2 ile oynadık. Kanata koyacak adam yok defansı güçlü tutmak gerek

Terim ülkenin hala uzak ara en iyi teknik direktörü (ülkenin çapı o kadar) ama kadro yapmada en kötülerden biri olabilir. Falcao gibi ceza sahası santraforunun sağına soluna Onye ve Feghouli koymak, arkasına bir 10 numara almamak fecaat kadro mühendisliği işleri. Falcao da Alanya'daki iki bek, sağında Efecan, arkasında yarım ayak Salih'le oynasa şimdiye 20 gol atmıştı. Ligin başından beri bahsettiğim bu ki Gomis'in 2. yarısından hiçbir santrafordan maksimum verimin yarısını bile alamamızın nedeni de bu felaket transfer politikası. Yoksa iş Erol'da değil, bu kadronun başına Guardiola da gelse 9 numaralara fazladan 5 gol attırırdık belki.

falcaonun cevresıne di maria sane vs koysak bile bisey degismez sorun hoca veya takım degil

adamın gol atabilmesi icin önce saglam olması lazım 2 mactan 1inde baldırını tutan adamı barcelonaya koysan bi halt olmaz önce istikrarlı oynamalı sahadan cok hastanede herif

Onuda yapabileceğimizden emin değilim ama yapmaya çalışsak iyi olur, Çoğu üst düzey takım artık iç dış farketmeden 3'lü oynuyor bu kadar eksik varken denenebilir. Sezonun ilk yarısı Antep maçında iyi oynamıştık 3'lü dizilişte.
dün arsenal maçını izlerken çok değişik birşey farkettim..

Aubameyang - Lacazette - Saka

klasik üçlü ile sahadaydı, saka veya bellerin ne zaman atağa kalkıp orta açsa lacazzette hep ceza sahasında kalıyordu.

mal mal orta sahada top kovalıyor sanki 10 numara pozisyonunda gibi oynuyordu.

sonra farkettim ki takımda forvet yok. bizde forvetsiz kaldığımız dönemlerde böyle bu taktiği uygulaybilirdik.

kanat oyuncuları ceza sahasında gol kovalıyordu. çok ilginç taktikti
beni fena şaşırttı

Üst Alt