SL 19/20 H:32 | Konyaspor 4-3 Başakşehir | MS | 13 Temmuz - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maç nihayetinde Johnsson'un Lemina'dan iyi 8 numara, Skubic'in Linnes'ten iyi sağbek, Milosevic'in son 5 yıldaki tüm 10 numaralarımızdan daha iyi 10 numara olduğunu keşfettim yeniden. Ömer Ali de anca bu yıl biraz biraz Adem'le karşılık bulabilen joker tipte oyuncu. Konya şu kadroyla düşmeyi başarırsa büyük iş olur. Heriflerin 11'inden en az 4-5 herif bugün direk başlar bizde.

Abi sen bu işi biliyorsun. Dun düğün yaptik ve altin/döviz birikti. Ne yapalim? nereye yatirim yapalim? Bu konjunkturde neler olur? Aya sofyanin cami olmasi. Trump'un maske takmaya baslamasi borsaları nasil etkiler? Arap devletleri petrol uretimini dusurecekmis. Petrol a mi yönelsek?

Levent abinin danışmanı benim önce randevu alman gerekiyor kardeşim öyle bedava soru yok bu arada soru başı ücret 199 eurocuk.

Dedi ve bjk,Rize,Antep,Başak,hamsi maçlarında atamadı.

O golleri seyirci attırıyor seyirci daha ötesi yok...

Reis kafan mi guzel basak kazansa sampiyonlugunu ilan edececek .Biz olsaydik ne yapar eder o golu yemez atardik Su duruma getirseydik sen Hocayla ugrasmaktan goremezsin boyle seyleri Ben diyom Ankara sen diyon bahtim kara.Sen bazen ne kadar buyuk takimi tutugun farkina varamiyorsun.

Reis kafan mi guzel basak kazansa sampiyonlugunu ilan edececek .Biz olsaydik ne yapar eder o golu yemez atardik Su duruma getirseydik sen Hocayla ugrasmaktan goremezsin boyle seyleri Ben diyom Ankara sen diyon bahtim kara.Sen bazen ne kadar buyuk takimi tutugun farkina varamiyorsun.
Asıl siz ne kadar büyük takımı tutugunuzu unutuyorsunuz.

Bir zamanlar Avrupa'da gol yediğimiz zaman hiç tepki vermiyorduk.
Çünkü biliyorduk maçı çevireceğimizi.

Şimdi ise kuralar çekilince dua ediyoruz büyük takım çıkmasında kargaların 8 gol rekorunu kırmayalim diye.

Senin demek istediğini çok iyi anladım aslındasen wiinner özelliğimizden bahsediyorsun ama son iki senedir sadece winnerlik ile şampiyon olmadık.

Asıl etken taraftar ve rakiplerin hatalariydi..

Asıl siz ne kadar büyük takımı tutugunuzu unutuyorsunuz.

Şimdi ise kuralar çekilince dua ediyoruz büyük takım çıkmasında kargaların 8 gol rekorunu kırmayalim diye.

Senin demek istediğini çok iyi anladım aslındasen wiinner özelliğimizden bahsediyorsun ama son iki senedir sadece winnerlik ile şampiyon olmadık.

Asıl etken taraftar ve rakiplerin hatalariydi..

Tamamda o takımın başındada İmparator vardı.:asd:

Son düzenleme:

Tamamda o takımın başındada İmparator vardı.:asd:
İşte o imparatordan eser kalmadı.

O imparator olsa. Sahadaki bu rezil oyundan zevk aldık diye bir açıklama yaparmıydi?

Veya maçı çevirmek için Selçuk ve Ahmet gibi bitikleri oyuna alirmiydi?

Anlatmak istediğimde bu zaten

O efsane oldu artık.
Günümüz futbolu ile alakası kaldı mı?

Üst Alt