⚽ SL 19/20 H:34 | Antalyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 24 Temmuz - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takimda feghouli olmak uzere cok satıcı varmis yalniz.maci izlerken dikkat etmedim,donk yine hata yapmis golde.iyi oldu sozlesme imzalanmamsi gerektigini anladik bu gevsekligi sayesinde.diger gevsekleri de gormus olduk

seneye donk yerine ozornwafor kadroda olmali en azından genç hata yapar dersin donk trabzon maçından beri bi alemde muhtemelen yeni sozlesme alamadigi icin isteksiz.

Tekrar ediyorum bu takimin tek oynayacağı diziliş 3lu diziliş. Saracchi ileride bas geride defans yap dersen adam kaçırır içinden geçerler keza aynisi mariano varken de yokken de diğer kanat için geçerli. Ona göre planlanıp lige baslanmali.
Bu arada avrupa olmasın diyorsunuz erken açacak diyorsunuz kafadan bakış açısı yanlış. Bu it sürüsü ligi erken açsın tabiki sahadakilerin cani yok mu? Yahu lig bitmiş çocuk hayvan gibi bindirme peşinde? Futbol bu adamlar için zevk sporu değil meslek anlayabiliyor musunuz, size kimse yahu 8 ay çok çalıştın yoruldun bu sene al sana 3 ay tatil yap paranda üst sınırdan eksiksiz ha diyen oluyor mu? Varsa söyleyin bizde basvuralim. Avrupayı angarya görmeyince en kotu gençlerden oluşan bi kadro ile maçlara çıkarsın onlar tecrübe kazanır sen oyuncuları pazarlarsin durdum yere sana katildin diyge parça verecekleri pazar yerinden niye olalım. Şu maçtaki kayıptan doyali belki de zararimiz net 10 milyon euro.

Bir lafimda hocaya var. İnanıyoruz güveniyordu eskileri unutmayıp ufak burukluklar yasasakta seviyoruz ama hoca allah aşkına 3 tane oyuncu akatylandi diye bu takimin bütün feristahi kayar mi yahu. Bu takim top oynayamiyor top. Ve üzerine hala selçuk gibi herifleri yardımcı hoca olarak aliyorsun. Bu kulüp üst düzey kulüplerde kendini kanıtlamış veya direkt genç olup başarılı bir oyun felsefesine sahip yardimci hocalar bulamaycak gucteyse peşin peşin anlasalim seneye kimse mac izlemesin.

Avrupa'ya gitmeyelim de sadece lig cekilmiyor

Hayır arkadaş Galatasaray avrupada olacak.Başımızdakiler Galatasarayda olmayacak.
kesinlikle yeni başkan ve yönetim gelmeli.
transferi kalacaksa fatih terim yapmamalı..
gidecek ve kalacak oyuncularıda fatih terim belirlememeli.Aksi taktirde hocada gitsin.yater yahu..Bu kadar basit hatalar yapılmaz ki..
Arkadaş imparator olarak sonsuz kredin var.Ama bunu elinin tersiyle itiyorsun.Gerçekten yazık yemin ederim.nasıl başarabiliyorsun bu gerçekte bravo..

Korona olmasa kesin şampiyonduk. Gazı rüzgarı arkamıza almıştık. Bir virüs şansız sakatlıklar derken kümede kaldığımıza sevinir hale geldik nerdeyse.

Üst Alt