SL 19/20 H:34 | Kasımpaşa 3-2 Başakşehir | MS | 26 Temmuz Pazar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:34 | Kasımpaşa 3-2 Başakşehir | MS | 26 Temmuz Pazar

682e775c08556ea63515a78aaf0d3367.png

130360.png
1524776345132-png.21146
1574884624725.png

images

Spor Toto Süper Lig 19/20 Sezonu 34.Hafta
Kasımpaşa - Başakşehir
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
26 Temmuz 2020 Pazar
17.00

bu sene düser mi acaba diye bir umutla bekledigimiz kasimpasa ligi 10.bitirdi

devre arasi transferleriyle herkesi tokatladilar sayilir

ilaveten rizeyi düsüremedik kayseri gibi 6 puan makinemiz gitti

rezil bir lig oldu

bu ne rezillik arkdaş 69 puanla şampiyon mu olunur
çöp lig
selam abi nasılsın <3
geçenlerde nostalji yapayım dedim obscure 2 adlı korku/gerilim/bulmaca tarzında 2008de oynadıgım ps2 oyununun videolarını izleyeyim dedim. yan tarafta o oyuna benzer oyunları gösterdi youtube ve resident evil videoları çıktı, hep duydugum ama hiç bakmadığım efsane oyuna bi bakayım dedim, neyse izliyorum karşıma bi adam çıktı görür görmez kahkaha attım direkt aklıma sen geldin:kırmızıkalp:
360fx360f.png

selam abi nasılsın <3
geçenlerde nostalji yapayım dedim obscure 2 adlı korku/gerilim/bulmaca tarzında 2008de oynadıgım ps2 oyununun videolarını izleyeyim dedim. yan tarafta o oyuna benzer oyunları gösterdi youtube ve resident evil videoları çıktı, hep duydugum ama hiç bakmadığım efsane oyuna bi bakayım dedim, neyse izliyorum karşıma bi adam çıktı görür görmez kahkaha attım direkt aklıma sen geldin:kırmızıkalp:
iyiyim üstat sen nasılsın?

eh işte abi
geçen 4 yerimden arı soktu biri ayaktan ayağım renk değiştirdi şişik biraz çok tatlı kaşınıyo, diğeri de boğazımdan soktu allahtan şişmedi komik bi şekilde ölebilirdim
onun dışında uğraşıyoruz işte
geçmiş olsun reis. bizimde kediyi sokmuş geçen. arıyı yemeye kalkmış heralde o da sert bi cevap vererek patronun kim olduğunu göstermiş.
arı seni 4 defa sokarken özellikle ilk sokuştan sonra tam olarak ne yapıyordun da kalan 3 hakkını kullanmasına izin verdin reis

geçmiş olsun reis. bizimde kediyi sokmuş geçen. arıyı yemeye kalkmış heralde o da sert bi cevap vererek patronun kim olduğunu göstermiş.
arı seni 4 defa sokarken özellikle ilk sokuştan sonra tam olarak ne yapıyordun da kalan 3 hakkını kullanmasına izin verdin reis
abi petekleri yaylaya götürecektik birkaç tane arı dışarıda kalmış ben de şort tişört takılıyorum bana bi şey yapmazlar diye bi daldılar bana şerefsiz sakalıma girdi çıkaramadım boynumu soktu o ara ayaktan koldan falan daldılar tişörtü ani bi hareketle çıkarıp dehledim birkaçını da kurtuldum
sonra arı elbisesini giydim ;D

Üst Alt