⚽ SL 19/20 H:4 | Galatasaray 1-0 Kasımpaşa | MS | 13 Eylül - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takim hazir degil diyenler var bu takim nr zaman hazir olacak acaba 5 sene sonra mi? Karsindaki kasimpasa kardesim avrupa klubu degil oyunculari salmişlar oynayin diye iste boyle oyun cikiyor ortaya

Beklediğimiz gibi bir galibiyet olmadı ama kazanmak önemliydi. Takımda birçok oyuncu yeni bu önemli. Falcao golle başladı ve bol bol kokladi golü dahada iyi olacağına eminim. Lemina çıkana kadar gayet iyiydi bence. Nzonzi kaliteli çok belli. Yeniler iyiydi diğerleri kötüydü, Ömerde iyiydi. Toparlanacagiz ve daha zevkli galibiyetler alacağız herkes rahat olsun.
TEBRİKLER GALATASARAYIM

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

hakeme ragmen galip geldik.cok pozisyona gridk ve yine atamadık.bu takımın 4-5 haftası var.feghouli full oynamıs milli maçta.belhanda da milli takımdaydı.lemina ve falcao hazır değil.ki falcao yine de iyiydi maşallah.nagatomo uzun yoldan döndü.nzonzi ve babel milli takımdan döndü.

nzonzi-lemina-babel-falcao ön dörtlü cok yeni.hic hazır değiliz.hoca yok.yani normal karsılıyorum bilhassa 2.yarıdaki kötü oyunu.direkt ilk11 e girecek 2 adam da yoktu.emre ve seri.belhanda ile birlikte babelin kesilecegini düşünüyorum gercek 11 için.babel clde kullanılır tabi bi şekilde.clde ilk 11 başlar ise,4-4-2 bile oynarız onunla.daha andone var vs

feghouli inşallah form tutar cabucak...

Takım umut verse yenilginin kredisi bile olur. Ancak kötü oynuyoruz. Taraftar rahatsız bu durumdan. Kazandık diye ses çıkmıyor ancak bu şekilde kötü oyunla gelecek ilk mağlubiyette ortalık karışır.

Takım umut verse yenilginin kredisi bile olur. Ancak kötü oynuyoruz. Taraftar rahatsız bu durumdan. Kazandık diye ses çıkmıyor ancak bu şekilde kötü oyunla gelecek ilk mağlubiyette ortalık karışır.
bu kötü oyun için cok neden var yalnız.lemina hazır değil,falcao öyle.hoca takımın basında degil.ortasaha degişti.ve bitanesi 2 maçtır yok,uyum saglaması gerekirken.milli takımdan feghouli basta olmak üzere yorgun dönen,belhanda gibi sakat dönen de var.nagatomo uzun yoldan geldi.babel yorgun döndü vs

daha da saymayalım.takımın net 4-5 haftaya ihtiyacı var.lemina-nzonzi,seri,babel,falcao 5 yeni adam var ön tarafta.hepsi de 11 başlayacak kişiler.belki babel yerine emre mor olur ama o da yeni.

takım her mac 10 kişi kalırken,şu macta bile dogranmısken falan galibiyet olsun da oyuncular uyum sagladıktan sonra oyun da gelişir.

dün girilen ama kaçan pozisyonlardaki organize paslaşmalar güzeldi.onlar gol olsa zaten oyun falan da önemsenmez kesin ama önemsenmeli tabi o ayrı.ben güzel hazırlanmıs pozisyona tav olacak kadar şakir degilim.

takım keyif vermiyor
tek umudum erken form tutmamak ağır çalışıp takımın yorgun olma durumu
yoksa şimdilik şener ve ömeri oynatmak zorundayız
muslera
şener lyundama marcao nagatomo
fegouhi nzonzi lemina ömer
falcao andone

takıma hareketlilik katmak zorunda emre mor da takıma monte edilmek zorunda akşam kaç tane kontrayı hiç ettik tek hızlı top taşıyacak adam emre
henry i çooooooook arıyoruz

bu kötü oyun için cok neden var yalnız.lemina hazır değil,falcao öyle.hoca takımın basında degil.ortasaha degişti.ve bitanesi 2 maçtır yok,uyum saglaması gerekirken.milli takımdan feghouli basta olmak üzere yorgun dönen,belhanda gibi sakat dönen de var.nagatomo uzun yoldan geldi.babel yorgun döndü vs

daha da saymayalım.takımın net 4-5 haftaya ihtiyacı var.lemina-nzonzi,seri,babel,falcao 5 yeni adam var ön tarafta.hepsi de 11 başlayacak kişiler.belki babel yerine emre mor olur ama o da yeni.

takım her mac 10 kişi kalırken,şu macta bile dogranmısken falan galibiyet olsun da oyuncular uyum sagladıktan sonra oyun da gelişir.

Oyuncuların hazır olmaması yönetimin hatası. Erkenden bitireceksin,kampa yetiştireceksin. Burda hocaya suç bulmuyorum. Ancak diğer yandanda her sene 7-8 yeni oyuncu gelmesi normal değil. En fazla 2-3 ekleme yapar devam edersin. Bu durum hocanın suçudur.

Hocanın takımın başında olmaması konusuna gelirsek, ben burda suçları %50-%50 hocada ve tff de buluyorum. Hangi hoca olursa olsun bu kadar uzun süreler takımın başında olmama hakkı yok. Geçen sene sanırım 10 maçtan fazla takımın başında olmadı. Tamam tff yanlı, adaletsiz ancak hocada dönüp kendine bakıcak arkadaş.

Hocanın önceliği takımı oynatmak olmalı. Geçen sene şampiyon olurken bile rezalet oynuyorduk. Şu anda geçen seneninde gerisindeyiz.

Kafamdan geçeni sözlere dökeyim. Paris veya Real deplasmanlarından alınacak gurur kırıcı sonuçlardan birinden sonra hoca gider.

Umarım en kısa sürede top oynamaya başlarız. Doğruya doğru iyi oyundan umudum yok ve leş gibi top oynamaktanda bıktım.

Takım en iyi oynadığı zamanlarda bile cl maçı öncesi cuma maçlarında hep sıkıntı yaşadı, bence taraftarda beklenti çok yüksek ve sabır yok, bu kadar abartmaya gerek yok, yer yer olumlu işler gördük kazanarak geçmek önemli, denizli ve Konya maçlarında da Falcao olsa onları da kayıpsız geçerdik muhtemelen

Bence şu beraber oynasınlar, kondisyon kazansınlar goygoylarını bir kenara bırakalım. Ligin 4. Haftası 10 günlük de bir Milli Takım arası oldu ve toplamda yanılmıyorsam kupa dahil 5 resmi maç oynadık hiçbirinde iyi futbol oynamadık maalesef. Tamamen bireysel performanslar üzerine maç kazanıyoruz ve takımda mevkisi belli tek oyuncu Muslera... Takımın eğer kondisyonu yok ise bunun sorumlusu bellidir. Lig başı dediğin 2 maçtır gerisi güzellemeden öteye geçmiyor benim için.
Teknik heyet maalesef yetersiz, hocaya iyi bir ekip lazım. Hasan Şaş istifa ettiğinde sevinmiştim mesela iyi bir antrenör gelir diye.
Galatasaray ama bu kendine inanmayanları terso yapmayı çok sever, umarım yine öyle olur.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sence kondisyon yetersiz mi yoksa yukleme yapildigi icin 2 3 haftaya mi ihtiyac var

Üst Alt