⚽ SL 19/20 H:5 | Yeni Malatyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 22 Eylül - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iki senedir tüm lig rezalet kötüler arasında en az kötü olduğumuz için şampiyonluk geliyordu sırıtmıyordu her sene iyi bir takım olabilmek için fırsatımız oldu ama hiçbir şey yapmadık

Hakemler şerefsiz bunu dile getirmeliyiz. bu maçta son dakikalarda girilen pozisyonlar atılsa kazanırdıkda.

Ama bunlar bizim rezil futbol oynadığımız gerçeğini değiştirmez.
Adamlar bizi sahada eziyor yahu..
Anadolu takımı gibi kale önünde savunma yapıyoruz.Onuda yapamıyoruz.
Rakip kanat oyuncuları bizim kanatlarda cirit atıyor.Bırakın nagatamoyu alabayı getir onundan üzerinden geçerler.Böyle takım savunması mı olur.

Biz doğru bir kadro oluşturup çok iyi oyunu geçtim ortalama bir oyunla bile şu malatya çöpünün içinden geçeriz.

guilerme gibi ağır bu fizik yapısıyla bizim lig hariç hiçbir avrupa liginde oynayamayacak adam sağ kanat oynuyor. Adamlar o kadar baskı yapmasına rağmen biz şu çapsızları ufacık tedirgin bile edemiyoruz.Guilerme bizde olsa şu maçta defansif zaafiyet yaşamayalım diye koymazdık.
tabiki şuda var.Adamlar bizim gibi amatör kıvamında takım savunması yapmıyor.

Malatya o kadar çapsız bir takım ki geride birazcık doğru kapanıp top kapabilsek bu maçı bizimkiler istedikleri kadar beceriksiz olsun gene beş yapardık.
bir kere o pozisyon geldi neredeyse dörde bir pozisyon oldu.

bizden bu kafayla bir halt olmaz.

bu şahıs taraftara laf sokup polayancılık yapacağına albayrak denen yönetici müsvettesine hakem hakkında konuşmadığı için laf söyleseydi daha samimi olurdu.

Ayrıca kimse bu gitsin bu defolsun diye birşey söylemiyor.Söyleyenlerde azınlıkdır.Yetersiz adamlar bellidir.Kadro her zamanki gibi eksik.
başımızdaki çapsızlar ne zaman tam bir kadro kurdu ki..
sen bunlardan bahsetme git iki üç kişinin gitsin kalsın demesinden sonra taraftara laf sok..

Cihan haspolatlı ve orhan ak tan huzurlarınızda özür diliyorum. Görüp görebileceğim en saçma sapan bekler demiştim kendilerine ama bizim kazmaları gördükçe ne büyük hata yapmışım ya

ben sadece bu beklerden değil o dönemdeki tüm takım oyuncularından özür diliyorum.
Ben tarihte rakipler karşısında bu kadar aciz oynayan bir Galatasaray görmedim.Bu durum şimdi değil 2,3 senedir devam ediyor.Birde o kadar para harcanmasına rağmen.

Dünkü Malatya ile berabere kalmamız maçtan önce kötü sonuç olmaz belki diye bilirdim ama izledikten sonra çok kötü olduğunu kabul etmek gerekir.

Malatya çok kötüydü ki oyuncu değişikliği ile adamlara buyurun beyler korkmayın çünkü biz korkuyoruz mesajı verdik açık açık.

Rezalet ötesi bir durum bence. Baya baya sinirlendim dün vallahi. Deplasmanda berabere kalmak dünyanın sonu değil ama şekil hali gördükten sonra delirmemek elde değil vallahi.

İl onbir hadi idare ediyordu ki bence bu rotasyon da doğru değildi ama yapılan her oyuncu değişikleri büyük fiyaskoydu. 5 yaşında ki çocuk yapmaz bu değişikleri yahu bu şekilde.

Tertemiz top oynadık lan işte, dün de, Brugge deplasmanında da.
1-5 bitecek maç son dakika golüyle 1-1 bitti, sağlık olsun.
%100 GS.

Hakem ile ilgili iki çift laf edelim;

Pozisyonu gorursun, göremezsin konu bu değil de,
İlk yarı 0 uzatma
2. Yarı sadece +3.
Zaten 2 gol oldu, 5-6 değişiklik oldu. Sırf bunlar dahi 3 dakikayı geçiyor.
O kadar sakatlık oldu, yerde yatanlar vs vs

Haa ben burada demiyorum ki, +8 uzatma olsa GS kesin alırdı. Burada niyeti gözlemliyorum.

Resmen Malatya golü atınca maçı bir an önce bitirmek adına +3 verdiler zaten o süre nasıl geçti anlamadik bile.

Bu sene hakemlerin niyetleri çok net belli. Çok net.

Eğer Malatya'nın golü gelmeseydi min 5 dakika verecekti bunu hepimiz biliyoruz.

2013-2014 sezonu.
2 yıl gelen şampiyonluk ve Fatih Terimle 3.sezon.
Ligin başında puan kayıpları, rezalet oyun.
Beşiktaş galibiyeti ardından Real Madrid hezimeti ve Rize maçında puan kaybıyla Fatih Terim'in istifası.

2019-2020 sezonu
2 yıl gelen şampiyonluk ve Fatih Terimle 3.sezon. ✅
Ligin başında puan kayıpları, rezalet oyun. ✅
Fener maçı? Psg maçı? Gençlerbirliği maçı?

2013-2014 sezonu.
Beşiktaş galibiyeti ardından Real Madrid hezimeti ve Rize maçında puan kaybıyla Fatih Terim'in istifası.

2019-2020 sezonu

Ne alakası var yav ? Terim istifa falan etmedi o sezon bunu herkes biliyor.Sence sonuçlardan dolayı mı gitti ? Fenerli bebeler ancak " ersun gelince terim gitti" gibi bir lafa inanır.

2013-2014 sezonu.

2019-2020 sezonu
Kina loading mi yani?

Üst Alt