⚽ SL 19/20 H:7 | Gençlerbirliği 0-0 Galatasaray | MS | 5 Ekim - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Selçuk İnan'ın ilk 11 de olduğunu görünce maçı izlemedim. Daha önce demiştim selçuk oynarsa maçı izlemeyeceğim diye. Nasıl oynadı bilmiyorum. Maçın tamamını izlesem mutlaka maça ya da pozisyona etki edecek bariz hatasını bulurum.

Yapma hocam. Selçuk melçuk, devri çoktan geçti. Lemina sakat, Seri yedeklerde, durumu ne bilmiyoruz. Ama Taylan var be hocam. denesen ne olacak ? Ne kaybedeceğiz.? Belki kazanacağız? Selçukla zaten kaybediyorsun. Ben taylanda seride vs. değilim. Selçuk bitik, malesef bitik. Hala neyin peşindeyiz anlam veremiyorum. Ocak ayıda gelse yine selçuk oynar bizde. Hocam yapma.

Ya Taylan antalyali nasildir bilemeyiz. Hic oynasin diyemem disaridan bakip.

Ama Ömer Bayram ı biliyoruz. Ömer bayram ve Selcuk varsa opsiyon olarak elinde tereddütsüz Omer Bayram oynar.

Selcuk 1-0 ondeysek ve uzatma baslamissa bile konmaz takima. Niye rakibi 12 kendimizi 10 kisi oynatalim ki uzatma dakikalarinda bile olsa?

Ya Taylan antalyali nasildir bilemeyiz. Hic oynasin diyemem disaridan bakip.

Ama Ömer Bayram ı biliyoruz. Ömer bayram ve Selcuk varsa opsiyon olarak elinde tereddütsüz Omer Bayram oynar.

Selcuk 1-0 ondeysek ve uzatma baslamissa bile konmaz takima. Niye rakibi 12 kendimizi 10 kisi oynatalim ki uzatma dakikalarinda bile olsa?

Selçuk İnan'a 1 mg tahammülüm yok görek istemiyorum yetti artık..

Fatih Terim bence kendisinin gönderilmesini istiyor Takıma bu kadar ihanet edilmez. Seri iyi oynamaya başlamışken kesti (bu Maçı kast etmiyorum) Ömer Bayram son maçların en iyilerinden kesiliyor, Linnes gibi oyuncu sözleşme donduruluyor, Selçuk ilk 11 de başlıyor, Maç 0:0 giderken Golcü çıkıyor, say say bitmez. Takım bitmiş, hiç kalmamış, gerçi geçen sene de iyi değildik Başakşehir in ikramıyla Şampiyon olduk, kötü olduğumuz unutuldu helal olsun Terim oldu, oysa geçen senede gerçekleri görmek lazımdı

Hoca kafadan örgüt mörgüt demek yerine ; kayseri maçındaki o pozisyonları tek tek anlatıp aleyhimize yanlışları söyleyip , hatalar ve çifte standartlar gözümüzden kaçmıyor , daha dikkatli olmaya davet ediyoruz diyebilirdi.

Kafadan yine ultimatomu vermiş olurdu ama ceza yemezdi..

Ben yıllardır ağır Terimciyim. Ama arkadaşlar belhandayı selçuğu oynatıp inatla bindiği dalı kesen hoca..

Örgüt mörgüt diyip yine ceza alanda hoca..

E arkadaş yönetimde anahtarı komple zaten terimin eline vermiş 5 yıllıkta sözleşme yapmış.

Ne yapacak bu şartlarda yönetim ? Hoca birde bizi floryada falakayamı yatırsın diyecek.

Hocada biraz ılımlı olmayı bilsin be kardeşim.

Yıllardır dönüp gs’ye gelişlerinde ne dedi ? Benimde hatalarım oldu , uzun seneler çalışabilirdim vs...

E be hocam bunları diyip sonra yine aynı geçimsizlikleri sergiliyorsun. Ben hocanın papaz olmadığı "tek bir yönetim" hatırlamıyorum.

Bazı arkadaşlar diyorki terim giderse ne yaparız , bir alman gelir takım yine sürünür vs.. Evet malesef türkiyede işler böyle yurüyor , iyi bir hoca olmaktan ziyade lider olup tff’ye posta koyabilen , psikolojik üstünlüğü ele alabilen şampiyon oluyor ülkemizde çünkü ortada oynanan bir futbol yok.

Futbolcuların tamamı kötü niyetli , itirazlar gani , herkes yalancı faul alma peşinde , kendini yere atan atana , hakemler bundan kaynaklı olarak eyyamcı , tff’nin başında futboldan anlamayan mütahit , kurulları yanlı ve yandaş vs vs...

Ülkenin bu atmosferinde zaten "futbol oynayan" değil hakkını iyi savunan kazanıyor.

Ama kendinizi tamamen buna adarsanız günün birinde çökersiniz. Burda bir yere kadar kazanır sonra avrupada apışıp kalırsınız.

Temennimiz fatih hocanında artık tarihten ders alarak daha akılcı ve ılımlı olması ve takımı toparlamasıdır.

Ha bunu yapmayıp faruk sürenle,özhan canaydinla , unal aysalla olduğu gibi savaşa girecekse hadi yine geçmiş olsun.

Terim gider 2. Sınıf bir alman gelir yönetim dağılır sonra yine terim gelir kısır döngüsüne sarılmak yerine büyük resmi görüp ona göre revizyoncu sağlam adımlar atılmalıdır her kademede.

Bu takım Gerets’lede, kalliylede , hollmanlada , derwallede , lucescuylada ve elbet bir çok kez fatih terimlede şampiyon oldu.

Hiçbir insan asırlık camialardan büyük değildir ama tabiki eldeki degerlerinde kıymeti bilinmelidir.

Hocaya adam gibi bir yardimci temin edilmeli ve hocada tarihten biraz ders çıkarmalıdır.

Biz fatih hocanın kalıp yararlı olmasını istiyorsak onuda uyarmaya mecburuz. Çünkü hocada her gelişinde bir süre sonra kendisini imha ediyor.

Belhanda ve Selçuk ile 2 kişi eksik oynuyoriz Babel yavaş nagatomo sürekli geri oynuyor bu adam geçen sene bu kadar kotu değildi ama Babel sürekli sırtı dönük oynadığı için alan bulamıyor kendine Babel de kacmayinca sol taraf dan gidemiyir takım sağda feguli formsuz mariano bitik belhanda zaten sahada yok

Falcoa Antreman saatinde etnospor a gitmiş doğru bu Hoca Da bu yüzden yönetime kızmış diye söyletiler var

öyleyse ki öyle görünüyor
hem de sakat sakat
çok haklı hoca

Üst Alt