⚽ SL 19/20 H:8 | Galatasaray 3-2 Sivasspor | MS | 18 Ekim - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:8 | Galatasaray 3-2 Sivasspor | MS | 18 Ekim

O pozizyonlarda hatalı şener değil emre mor.Çünkü sivasın sol tarafındaki oyuncuyu takip etmeyi bıraktı.Şener gollerde adamını tutuyordu.Ayrıca Donkun mal gibi bacak arası çalım yemesinde şener ne yapacak.
O zaman bu mantıkla mariano ilah olmalı. Feghouli de rakibini kovalamıyor ama ben bir maçta bir kanattan bu kadar atak yediğimizi hatırlamıyorum

2 pas hatasi ile seriyi yuhlayan bu taraftar 700 gundur belhandaya ses cikarmadi. Yaziklar olsun

Bu bilinçsiz taraftardanda, çapsız yönetimlerdende bıktım.hadi bunları biliyoruz.En acısıda çok sevdiğim Fatih terime olan öfkem her gün artıyor.Ve hayal kırıklılığına uğruyorum.bu kadar basit hataları nasıl yapıyor anlamak mümkün değil.

Artık tek tek oyuncu analizi yapmaya gerek yok.
Rezil bir kadromuz var.Kadro planlaması rezalet.

Devre arasına kadar en az puan kaybıyla gitmemiz gerekiyor.

Bu takıma doğru oyuncu takviyesi olmadığı müddetçe bizden hiçbir halt olmaz.

Yahu 10 kişilik takıma karşı ortalama bir doğru saha yayılışı yapılsa maç çok farklı biterdi.yemin ederim 3 ligde bizim yaptığımız rezalet savunmayı yapmazlar.

Sen çoğu maçta şu takıma hiçbirşey vermemişsin.Bencilliğin kralını yapmışsın.10 kişilik bir takıma gol attıktan sonra taraftara hareket yapıyorsun.Bu adamlardan ne beklersin ki.

Böyle devam ederse ne Nzonzi ve andone bu takımda durmaz gider.

Dediğim gibi bu takım sorunları çok büyük.Hangi oyuncuyu koyarsan koy,hangi sistemle oynarsan oyna bu takımda planlama hatası var.

O zaman bu mantıkla mariano ilah olmalı. Feghouli de rakibini kovalamıyor ama ben bir maçta bir kanattan bu kadar atak yediğimizi hatırlamıyorum

Yoo alakası yok.Mariano bire birde çalım manyağı oluyor her maç.Ayrıca ağır ve hantal.Hücumda bugun şenerin ileri çıkıpta yaptığı başarılı işlerin yarısını bile yapamıyor.Hata arıyorsan golde ömer bayramı ve emre moru iyi izle.

Ben yanlış maç mı izledim? Takım ne zaman iyi futbol oynadı? Sivas 10 kişi daha iyi oynadı bizden. O son pozisyon gol olsaydı " İyi oynadık " diyenler ne diyeceklerdi?

Bizim beklerin hepsini topla bir bek etmiyor. Sağ bek Şener kaçırıyor, sol bek Ömer vurduruyor.
Seri girdi. Sanki yedek kulübesinde uyumuş da uyandırılıp sahaya girmiş gibiydi. Ceza sahasında o yaptığı hareketi amatörde yapsa sahadan kovarlar.
Belhanda ruh gibi oynamaya devam ediyor. Geldiğinde de böyleydi. Açığını Ndiaye, Fernando ve diğerleri kapatıyordu. Artık kapatan da yok.
Uzaktan şutumuz vardı hayret.
İsabetli ortamız yine yok denecek kadar azdı.
Forvetimize yine pozisyon ( pozisyonlar demiyorum ) hazırlayamadık. Adam 2 golü de kendi attı.
Bu sene çile senesi. Bu takım böyle. Taraftarı kanser edecek bir kadro var. 3-0 önde olduğu maçı rahatlıkla 3-3 e getirebilecek, hatta 4. golü yiyebilecek bir kapasite var bizim topçularda.

Bu kondisyon işi iyice boka sardı. Pres yapamıyoruz denizli konya sivas gençler bütün takımlara kondisyon olmadığı için mahkum oynadık hala aynı devam ediyor.

Yoo alakası yok.Mariano bire birde çalım manyağı oluyor her maç.Ayrıca ağır ve hantal.Hücumda bugun şenerin ileri çıkıpta yaptığı başarılı işlerin yarısını bile yapamıyor.Hata arıyorsan golde ömer bayramı ve emre moru iyi izle.
Golde değil ama atamadıkları pozisyonu sen sedikten sonra izledim. Dk. 90+2 top bizde ve şener ile erdoğan ( bek değil sol açık ) yan yana sivas sahasına doğru ilerliyor. Seri pas hatası yapıyor ve karşı atak oluyor. Erdoğan ok gibi ileri fırlarken şener yüryerek geri geliyor. Yani emre morla alakası yok. Adam çizgide topu alıyor donk karşılıyor, şener hala izleyerek yürümeye devam ediyor. Sen de aç bir izle istersen

Golde değil ama atamadıkları pozisyonu sen sedikten sonra izledim. Dk. 90+2 top bizde ve şener ile erdoğan ( bek değil sol açık ) yan yana sivas sahasına doğru ilerliyor. Seri pas hatası yapıyor ve karşı atak oluyor. Erdoğan ok gibi ileri fırlarken şener yüryerek geri geliyor. Yani emre morla alakası yok. Adam çizgide topu alıyor donk karşılıyor, şener hala izleyerek yürümeye devam ediyor. Sen de aç bir izle istersen

Arkadaşım sen basta gollerde hatalı dedin o yüzden söledim.Bak 90+2 diyorsun adam maçın en çok giden gelen adamıydı bütün maç ve bitti artık o dakikalarda.Madem baştan izlemeye başladın ilk attığımız gol öncesinde sıvasın yüzde yüz golluk pozizyonda araya giren şenerdi.O top dönüyor andoneye gelip gol atıyoruz.Mariano oynasın bundan sonra tekrarda, aradaki farkı anlamak bu kadar zor olmamalı heralde.

Arkadaşım sen basta gollerde hatalı dedin o yüzden söledim.Bak 90+2 diyorsun adam maçın en çok giden gelen adamıydı bütün maç ve bitti artık o dakikalarda.Madem baştan izlemeye başladın ilk attığımız gol öncesinde sıvasın yüzde yüz golluk pozizyonda araya giren şenerdi.O top dönüyor andoneye gelip gol atıyoruz.Mariano oynasın bundan sonra tekrarda, aradaki farkı anlamak bu kadar zor olmamalı heralde.
Tamamdır kardeş sen haklı ol. Benim futbol görüşüme göre şener ancak top toplar bizde. Çok yoruldu diye 90+2 de bize gol yedirip maçı berabere bitirtecekse ne anlamı kaldı. İlk dakikalarda tabi atakları kesmiştir itirazım yok. Ama maç 90 dk yani. 45dkdır 10 kişi oynayan takımın kanat oyuncusunun canı yok mu o nasıl koşuyor 90.dkda hala?

Son 20 dakikaya kadar bence kötü oyun yoktu..bu senenin en tempolu oyunu vardı..pas oyunu değil geçiş oyunu oynadık...sivas ın da ciddi pozisyonları oldu..ama rezil kötü bir oyun söylemleri ile burada algı yapan arkadaşlar var..ve kimler oldukları belli zaten..oyunun son bölümlerinde oyunu tutma konusunda sıkıntı yaşadık..ve belhanda inadı artık iyice sorun oluyor..sahada belhanda nın hiç katkısı yoktu yine..

Tamamdır kardeş sen haklı ol. Benim futbol görüşüme göre şener ancak top toplar bizde. Çok yoruldu diye 90+2 de bize gol yedirip maçı berabere bitirtecekse ne anlamı kaldı. İlk dakikalarda tabi atakları kesmiştir itirazım yok. Ama maç 90 dk yani. 45dkdır 10 kişi oynayan takımın kanat oyuncusunun canı yok mu o nasıl koşuyor 90.dkda hala?

Tamam işte emekli dede mariano oynasın bundan sonra 90.dakkada bile arı gibi çalışıyor reis.

Üst Alt