⚽ SL 19/20 H:8 | Galatasaray 3-2 Sivasspor | MS | 18 Ekim - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:8 | Galatasaray 3-2 Sivasspor | MS | 18 Ekim

Golde değil ama atamadıkları pozisyonu sen sedikten sonra izledim. Dk. 90+2 top bizde ve şener ile erdoğan ( bek değil sol açık ) yan yana sivas sahasına doğru ilerliyor. Seri pas hatası yapıyor ve karşı atak oluyor. Erdoğan ok gibi ileri fırlarken şener yüryerek geri geliyor. Yani emre morla alakası yok. Adam çizgide topu alıyor donk karşılıyor, şener hala izleyerek yürümeye devam ediyor. Sen de aç bir izle istersen
Adam lig basladigindan beri dogru durus oynamamis ilk yari cok iyiydi ikinci yari yorulmasi normal degilmi millet elestirirken bunlari dikkate almiyor .Andone kacirdigi bi golden sonra nefes nefeseydi adam .Mac eksikkigi cok onemli bisey onemli olan ilk yaridaki mucadele cok iyi bastik ilerde 4 veya 5 tane oyuncumuz dogru durus maci yoktu takimla ama hepside cok iyi mucadele etti Falcao ve Lemina duzelirse toparlariz.

Tamam işte emekli dede mariano oynasın bundan sonra 90.dakkada bile arı gibi çalışıyor reis.
Yavvv onu da beğendiğimizden değilde yine bundan iyi olduğunu düşünüyorum. Şimdi şenerin başlığına bugün yediğimiz 2 golün ve 90+2 de atamadıkları pozisyonların videosunu ekleyeceğim. Rica ediyorum bi izle kardeşim. Ama sadece şenere bak ne yapıyor.

Yavvv onu da beğendiğimizden değilde yine bundan iyi olduğunu düşünüyorum. Şimdi şenerin başlığına bugün yediğimiz 2 golün ve 90+2 de atamadıkları pozisyonların videosunu ekleyeceğim. Rica ediyorum bi izle kardeşim. Ama sadece şenere bak ne yapıyor.

Atmana gerek yok.Pozizyonları biliyorum zaten.İkisindede hatası yok.İlk golde marcao malı geride kalarak ofsaytı bozuyor.2.goldede Donk ve ömer bayramın yüzde yüz hataları söz konusu.Tmam birader mariano daha iyi uzadı çok konu daha fazla cevap vermeyeceğim.

rakip taraftar forumlarında pozisyon penaltı değil ve gösterilen kartın kırmızı kart ile alakası yok diyen futbol bilgisi deniz seviyesinde olan insan müsveddelerine seslenmek istiyorum;

sizin bilmekte! olduğunuz futbol kuralları ve futbol bilginize SIÇAYIM!!

rakip taraftar forumlarında pozisyon penaltı değil ve gösterilen kartın kırmızı kart ile alakası yok diyen futbol bilgisi deniz seviyesinde olan insan müsveddelerine seslenmek istiyorum;

sizin bilmekte! olduğunuz futbol kuralları ve futbol bilginize SIÇAYIM!!

çamur at izi kalsın diye konuşuyorlar işte iyice boku çıktı bu işin

Şu maç gösterdiki, emre mor sakat olmadığı sürece her maç 90 dakika oynamalı, oynadıkça dahada iyi olacak.
Andone, ömer takımın iyileri.
Seri için şunu söyleyebilirim. Takımı benimseyemedi. Çok umursamaz, mücadeleden kaçıyor ve yaptığı basit pas hataları bu kalibrede bir oyuncuya yakışmıyor. Ha belhandadan kötümü derseniz değil. Ama belhanda birazdaha mücadele ediyor işte.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu takım iki senedir 10 kişi oynuyor fatih terim yüzünden belhanda diye biri yok adam artık kendinin kotu oyuncu olduğunu bildigi için top ona gelmesin diye saklanıyor topu alınca da o kadar kotu paslar atiyor ki arkadaslarini zor durumda bırakıyor oyunu kuramadigi için luyindama oyun kurmaya calisiyir Ömer Bayram oyun kurmaya calisiyor sonra top kaybı olunca biz defans oyuncularina kızıyoruz zaten top kaybı olunca yalancı pres yapıyor bazen onu da yapmıyor şut desen yok orta açmaz bu adam neden var sayın Fatih Terim neden bu sevda NEDEN ?????

Belhanda'nın 3 senedir düzenli olarak yaptığı top kayıplarını Seri 5 dakika yaptı diye taraftar Seri'yi yuhaladı. Ama ben taraftara kızmıyorum, Belhanda'nın yaptığı top kayıplarına bünyemiz o kadar alıştıki o yapınca normal geliyor. Son Gençlerbirliği maçının ilk yarısında 10 top kaybı yapan Belhanda'yı dün 11'de görünce bu sezon için bir kere daha Fatih Terim'e olan inancımı yitirdim. Bu Belhanda'dan ocak ayında kurtuluruz inşallah adamın suratını görmeye tahammülüm kalmadı.

Böyle maçları ne olursa olsun kazanmak önemlidir. Geçen seneki Akhisar. Ondan önceki sene Karabük ve Konya maçları kendi evimizde. İlla böyle maçlar oluyor. Dün çok kötü değildik. Oyuncu değişiklikleri takımın savunma disiplinini bozdu. Donkun son dakikadaki bacak arası gevşekliğine hiç girmiyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Emre mor u emre Taşdemir i beğenen arkadaşlar var belhandayi da tabi bu üç adam normalde Galatasaray kadrosuna giremez nzonzi yanına ndiaye gelmesi lazım yada onun gibi biri top kazanamiyoruz top bizdeyken 4-2-3-1 oynayacağız top rakipte iken 4-4-2 oynamaliyiz nzonzi yanına Taylan i neden koymadi hoca dün 2-0 ondesin rakip 10 kişi görelim çocuğu yok sol taraf bitti emre Taşdemir al nagatomoyu bitir maçı yok illa donk girecek bari donku nzonzi yerine al hoca çok formsuz biz şampiyon olamayız bu sene

Üst Alt