ŞL 19/20 Son 16 M:1 | Napoli 1-1 Barcelona | MS | 25 Şubat | beIN Sports 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 19/20 Son 16 M:1 | Napoli 1-1 Barcelona | MS | 25 Şubat | beIN Sports 1

44472

1150.png
44474
1708.png

e77ffda9e5fa068ed8674cee4fe6dadd.jpg

2019-20 UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 1. Maç
Napoli - Barcelona
25 Şubat 2020 Salı

San Paolo Stadyumu
23:00

#Napoli XI: Ospina, Di Lorenzo, Manolas, Maksimović, Mario Rui, Fabián Ruiz, Demme, Zielinski, Callejon, Mertens, Insigne

#Barcelona XI: Ter Stegen, Semedo, Piqué, Umtiti, Junior, De Jong, Busquets, Vidal, Rakitić, Messi, Griezmann

Barça birkaç sene sonra iyice çöker Pique, Messi, Busquets gibi isimlerin yerlerini dolduramazlar. Iniesta ve Xavi'nin yerlerini dolduramadıkları gibi. Veya sistem değişikliğine gidecekler.

Barça birkaç sene sonra iyice çöker Pique, Messi, Busquets gibi isimlerin yerlerini dolduramazlar. Iniesta ve Xavi'nin yerlerini dolduramadıkları gibi. Veya sistem değişikliğine gidecekler.
Sezona 4 hücum oyuncusuyla girme gafletinde bulunursan 2si sakatlandiginda dogal olarak sadece 2 tane adam kalir. Alt yapidan cikardiklari Fati'nin verecegi ekstra katkiya kaldilar sezonun geri kalaninda. Lig icin federasyondan kopardiklari esrarengiz izinle bir forvet aldilar ama Messi ve Griezmann ikisinden biri sakatlansa bunlar kendi liglerinde bile mac kazanamaz. Tamamen yönetim hatasi.

Sezona 4 hücum oyuncusuyla girme gafletinde bulunursan 2si sakatlandiginda dogal olarak sadece 2 tane adam kalir. Alt yapidan cikardiklari Fati'nin verecegi ekstra katkiya kaldilar sezonun geri kalaninda. Lig icin federasyondan kopardiklari esrarengiz izinle bir forvet aldilar ama Messi ve Griezmann ikisinden biri sakatlansa bunlar kendi liglerinde bile mac kazanamaz. Tamamen yönetim hatasi.

Ben anlamadım o izni nasıl kopardılar? Diğer takımlar buna nasıl müsaade etti? Bizim ligde bizi düşün Luyindama sezonu kapattı diye devre içinde transfer yapma izni alsak rakipler federasyon binasını yakarlardı ki ben de hak verirdim yani. Oyuncuların sakatlık riski her daim var ona göre elinde yedek bulunduracaksın. Bulundurmuyorsan senin sorumluluğun.

Ben anlamadım o izni nasıl kopardılar? Diğer takımlar buna nasıl müsaade etti? Bizim ligde bizi düşün Luyindama sezonu kapattı diye devre içinde transfer yapma izni alsak rakipler federasyon binasını yakarlardı ki ben de hak verirdim yani. Oyuncuların sakatlık riski her daim var ona göre elinde yedek bulunduracaksın. Bulundurmuyorsan senin sorumluluğun.
Onu bilmiyorum ama sadece lig icinden 1 kereligine mahsus öyle bir izin alinabiliyormus. Serbest kalma bedelini ödeyip almislar o oyuncuyu. Normalde haksiz rekabet zira o oyuncuyu aldiklari kulüp muhtemelen küme düsecek.

Barcelona, Manchester United gibi kulüpler her sene 2-3 tane acayip pahali adam aliyor, haliyle sonra kritik mevkilere kimseyi alamayip uyduruk 1-2 adam aliyorlar. Piyasanin icine ettiler iyice. 50 milyon euro ucuz kabul ediliyor artik. Koca Barcelona alt yapi oyunculari haric 18 adamla sezona giriyor. Bu cok sacma gercekten.

Real Madrid öyle degil mesela alternatifli kadrolari var ama oyunculari kullanamiyorlar onlar da.

Üst Alt