ŞL 19/20 Son 16 M:2 | Barcelona 3-1 Napoli | MS | 8 Ağustos | beIN Sports 1 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Avrupa'da biraz iş yapmak lazım, Türkiye'ye kimse bakmıyor. Yine de Luyi devre arası sakatlanmasa o Real-PSG performanslarına iyi kötü bir teklif gelirdi bu zamanlarda. Ki geliyordur yine de büyük ihtimal ama şu şartlarda tatmin edici seviyeden çok uzaktır.

Ozan 1 sezon daha kalsaydi en az 20m satabilirdik gerci bu yonetimle biraz zor olurdu

Messinin golunu vermediler ayagina yonelik suikast girisimini neredeyse es geciyorlardi

Simdi dandik bi pozisyonda penalti aldi napoli

Biz bile daha iyi oynardik barcaya karsi

Messi adama dokunmadan nasıl faul yapıyor yav

Adam topa vururken Messi ayağını topla adam arasına sokup faul yapıyor. Topa dokunsa Messi faulü alır, dokunamazsa Messi faul yapmış olur. Top orada Koulibaly’nin kontrolünde, Messi’nin değil ve Koulibaly vuruş halinde.

Tam tersini düşün. Kaleci ile karşı karşıya Messi tam şut çekecekken defans oyuncusu topa dokunamadan ayağını Messi’nin tam vuracağı yere topla arasına koyuyor Messi şut çekme hareketine başladıktan sonra. O pozisyonda Messi’ye faul veririm diyebiliyor musun? Diyorsan ayağını oraya koymakla, defans oyuncusunun kayıp ama hücum oyuncusunun o kayarak gelen ayaktan kurtulamayıp takılmasına kime faul verirsin?

Ozan 1 sezon daha kalsaydi en az 20m satabilirdik gerci bu yonetimle biraz zor olurdu

Ozan sözleşme uzatma nezaketi gösterse o fiyatlara çıkardık. Potansiyelinin, gelişiminin herkes farkındaydı. Ne yazık ki Yusuf Yazıcı kadar bile adanmışlık olmadığından 11'e elden çıkarmak durumunda kaldık. O piyasada bile komik rakamlardı. Yönetimin beceriksizliği var oyuncunun da niyeti önemli. Ozan göstermelik sözleşmeyi imzalasa Cenk gibi 23-25 de yapardı. Kimsenin boğazına bastığı yoktu yani aman bizim takımın bayrak adamı ol da turşunu kuralım diye. Kısmet.

Adam topa vururken Messi ayağını topla adam arasına sokup faul yapıyor. Topa dokunsa Messi faulü alır, dokunamazsa Messi faul yapmış olur. Top orada Koulibaly’nin kontrolünde, Messi’nin değil ve Koulibaly vuruş halinde.

Tam tersini düşün. Kaleci ile karşı karşıya Messi tam şut çekecekken defans oyuncusu topa dokunamadan ayağını Messi’nin tam vuracağı yere topla arasına koyuyor Messi şut çekme hareketine başladıktan sonra. O pozisyonda Messi’ye faul veririm diyebiliyor musun? Diyorsan ayağını oraya koymakla, defans oyuncusunun kayıp ama hücum oyuncusunun o kayarak gelen ayaktan kurtulamayıp takılmasına kime faul verirsin?
Aksine Messi ayağını öne atarak hakimiyeti alıyor. Kolibaly'e dokunmuyor bile. Koli ağır kalıp adamın ayağına geçiriyor her şekilde penaltı.

Ozan sözleşme uzatma nezaketi gösterse o fiyatlara çıkardık. Potansiyelinin, gelişiminin herkes farkındaydı. Ne yazık ki Yusuf Yazıcı kadar bile adanmışlık olmadığından 11'e elden çıkarmak durumunda kaldık. O piyasada bile komik rakamlardı. Yönetimin beceriksizliği var oyuncunun da niyeti önemli. Ozan göstermelik sözleşmeyi imzalasa Cenk gibi 23-25 de yapardı. Kimsenin boğazına bastığı yoktu yani aman bizim takımın bayrak adamı ol da turşunu kuralım diye. Kısmet.

Bu aceleci davranistan ötürü Ozana biraz kizginim

Topa en son dokunan olmak hakimiyet saglamaz

Temas oldugu anda messi'nin gol atma ihtimali koulibaly'nin topu uzaklastirma ihtimalinden cok daha fazla ve acik bir temas var.

Aksine Messi ayağını öne atarak hakimiyeti alıyor. Kolibaly'e dokunmuyor bile. Koli ağır kalıp adamın ayağına geçiriyor her şekilde penaltı.

Katılmıyorum.
Haksız olabilirim ama sanmıyorum.
Şöyle bir senaryo yapalım.

Halı sahadayız.
Sen topu sürüyorsun.
Ben seni omuz omuza takip ediyorum. Topu öne doğru attın koşmaya devam.
Ben sol ayağımı senin sağ ayağının önüne atıyorum.
Topa hiç dokunamadan...
Sen de koşarken kaçırtmayacağım için sağ ayağınla benim sol ayağıma takılıp düşüyorsun, doğal olarak ben de düşüyorum. Benim sol ayağım topa en yakın olan bölge...
Top benim kontrolümde mi?
Faulü kime verirsin?
Faulü ben yaptıysam Messi ve Koulibaly pozisyonunun farkını açıklar mısın?

Katılmıyorum.
Haksız olabilirim ama sanmıyorum.
Şöyle bir senaryo yapalım.

Halı sahadayız.
Sen topu sürüyorsun.
Ben seni omuz omuza takip ediyorum. Topu öne doğru attın koşmaya devam.
Ben sol ayağımı senin sağ ayağının önüne atıyorum.
Topa hiç dokunamadan...
Sen de koşarken kaçırtmayacağım için sağ ayağınla benim sol ayağıma takılıp düşüyorsun, doğal olarak ben de düşüyorum. Benim sol ayağım topa en yakın olan bölge...
Top benim kontrolümde mi?
Faulü kime verirsin?
Faulü ben yaptıysam Messi ve Koulibaly pozisyonunun farkını açıklar mısın?
Ayağa takılma yok adam direk vuruyor ayağa yav. Messi adama dokunsa neyse diyeceğim dokunmadan nasıl faul yapabilir yav.

Grizmana yüksek bonservis vermemis olsalardi coktan kesik yemisti
Sirf bonservisi yüzünden oynatiyorlar

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Munih alir gibi kupayi
Diger takimlar böyle rahat degil city dahil
Hansi flik makine gibi bir takim yaratmis

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt