ŞL 19/20 Son 16 M:2 | Liverpool 2-3 Atletico Madrid | MS | 11 Mart | beIN Sports 2 - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kaleci farkı karşim

bir tarafta önüne gelen her şeyi çıkarmaya çalışan 1 kaleci diğer tarafta kalesine 2 3 pozisyon gelmiş birinde kucağına gelen topu felixin önüne düşürmüş ikinci gelen topta rakibe asist yapmış kaleci

şu maçın normal süresi 3-0 4-0 olmalıydı heriflerin kalecisi çok çok iyi eyw ama aşırı da ballılardı, hele o direkten dönen 2 metreden kafa vuruşu fln net şans yani

bence atletico anlatıldığı gibi kitleyemedi yani maçı şans yanlarındaydı

bir tarafta önüne gelen her şeyi çıkarmaya çalışan 1 kaleci diğer tarafta kalesine 2 3 pozisyon gelmiş birinde kucağına gelen topu felixin önüne düşürmüş ikinci gelen topta rakibe asist yapmış kaleci

şu maçın normal süresi 3-0 4-0 olmalıydı heriflerin kalecisi çok çok iyi eyw ama aşırı da ballılardı, hele o direkten dönen 2 metreden kafa vuruşu fln net şans yani

bence atletico anlatıldığı gibi kitleyemedi yani maçı şans yanlarındaydı
Yazdım zaten bir ton saçma pozisyonu çıkardı Oblak, Henderson'ın kafasıydı sanırım tam komediydi o haha.

Atletico'dan da, onun futbol katili TD'sinden de nefret ediyorum.

Ama bu Liverpool hakikaten loser yav. Yıllardır boşuna Loserpool demiyorlar bunlara.

Ulan skoru da bulmussunuz. 20 dk da 3 gol yemek nedir rezil herifler.

City ...Liverpool'un 6 puan bile gerisinde olsa şampiyon olurdu..

Şişirip şişirip durduk şunları dünyanın en şişirilen klubüdür liverpool

liverpool zaten EPL ye odaklanmış durumda bu sene. zaten geçen sene CL yi aldılar çok da takacaklarını sanmıyorum bu elenmeyi.

Üst Alt