ŞL 20/21 2. Ön Eleme Turu | PAOK 3-1 Beşiktaş | MS | 25 Ağustos | Kanal D - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
abi ben sana bişey söylim mi böyle olmaz abi valla gerçekten çok samimi söylüyorum böyle olmaz yazık günahtır yani hayır yani bu kadar paralara bu kadar emeğe sen beştaşsın ya bu kadar kolay mı ya bejtaşın forması yeter bak valla sen gülüyosun ama abi çok samimi söylüyorum biz senle çıksak bunlardan iyi oynardık en azından ruh var abi bak sana çok kısa anımı anlatayım sergen abiyle chelseadeyiz londranın chelsea şehrinde iskoçyaya gittik belki hatırlarsın 3-2lik şey 3-1lik uefada tur atladığım hayır hayır şampiyon kupa galiplerinde neyse işte sergen abi bana geldi dedi ki adamlar akın akın geliyor bisküvi yiyeceğim olmaz böyle dedi gitti bisküvü yedi işte öyle yani abi biz zamanındda işte böyle yürekten oynardık hatırlar mısın hiç unutmam ibrahim abi oynuyordu sol açıkta kendisini de çok severim burdan selam olsun neyse işte ha bu arada biz maçı kazanmıştık ama baksana abi bir de bunlara paok ne yani yazıklar olsun bu taraftara bu emeğe ben başka da bir şey demiyorum yazık yani yazıklar olsun diyecek bir şey yok beşiktaş abi bu...

Beynim okan koçun ses tonuyla okudu

Sergen’i beğenmediğimi söylemiştim.

Bu maçta da rezil bir taktik ile her şeyi mahvetti. Arka tarafı o kadar boş bırakmak ciddi saçmalık. Özellikle sahip olduğun oyunculara bakınca. Vida gibi bir stoperim varsa defansı asla o kadar önde kurmam. Arkasına acayip adam kaçırıyor.

Sergen’i beğenmediğimi söylemiştim.

Bu maçta da rezil bir taktik ile her şeyi mahvetti. Arka tarafı o kadar boş bırakmak ciddi saçmalık. Özellikle sahip olduğun oyunculara bakınca. Vida gibi bir stoperim varsa defansı asla o kadar önde kurmam. Arkasına acayip adam kaçırıyor.

bence ligde çok işe yarar bu taktik ama tek maçlı ve deplasmanda oynadığın maçta daha dengeli olmalıydın. Lens'i sağ bek yapıp, atiba-necip yapmak tam komedi. Bari oraya oğuzhan-atiba yapsaydın.

Türk futbolu o kadar leş durumda ki, yabancı bir takımın taraftarı olsaydım Türk takımıyla karşılaşmak isterdim. Resmen 70’lere, 80’lere geri döndük. Averaj takımları haline geldik.

ben bu yüzden yabancı hoca diye bağırıyorum,haykırıyorum. Bu sistem tamamen çürümüş. Derwall,Milne,Veselinoviç gibi yabancı hocalar lazım buraya.

Bu geri kalmışlığı bu türk hocalar daha da dibe götürüyor. Ali Koç bu yüzden başarısız oldu. 2 tribün baskısına seçim öncesi dediği vizyonu bitirdi. Cocu'ya güvenip 3 sene sözleşme imzaladıktan sonra 2 ayda yolladı.

Gerekirse ligi 12.bitir, o seneyi tamamla. Geleceği kur. Bizde iletişim sıfır olduğu için herkes baskıya boyun eğiyor. Nerede eski başkanlar.

ben bu yüzden yabancı hoca diye bağırıyorum,haykırıyorum. Bu sistem tamamen çürümüş. Derwall,Milne,Veselinoviç gibi yabancı hocalar lazım buraya.

Bu geri kalmışlığı bu türk hocalar daha da dibe götürüyor. Ali Koç bu yüzden başarısız oldu. 2 tribün baskısına seçim öncesi dediği vizyonu bitirdi. Cocu'ya güvenip 3 sene sözleşme imzaladıktan sonra 2 ayda yolladı.

Gerekirse ligi 12.bitir, o seneyi tamamla. Geleceği kur. Bizde iletişim sıfır olduğu için herkes baskıya boyun eğiyor. Nerede eski başkanlar.

Marco Rose 1M euro bonservisle, Salzburgdan Gladbacha gitti

gelde yanma....

Marco Rose 1M euro bonservisle, Salzburgdan Gladbacha gitti

gelde yanma....

ya en basitinden graham potter. Östersunds'da adam isveç 3.liginden, avrupa liginde arsenal ile son 32 oynayacak seviyeye getirdi takımı. Gencecik İngiliz bir hoca. Gözünün önünde eledi seni.

Tudor'u beğenmedin madem, al bu adamı, anahtarı ver. Medya ve taraftara kulağını kapa. Adam önce Swensea ile Championship yaptı, şimdi de Brighton ile Premier ligde gayet iyi işler yapıyor.

ama yok.. varsa yoksa medya ve taraftar baskısıyla yerli hoca olacak.

o lavukta vizyon varsa Allah bana vizyon vermesin!!

ya en basitinden graham potter. Östersunds'da adam isveç 3.liginden, avrupa liginde arsenal ile son 32 oynayacak seviyeye getirdi takımı. Gencecik İngiliz bir hoca. Gözünün önünde eledi seni.

Tudor'u beğenmedin madem, al bu adamı, anahtarı ver. Medya ve taraftara kulağını kapa. Adam önce Swensea ile Championship yaptı, şimdi de Brighton ile Premier ligde gayet iyi işler yapıyor.

ama yok.. varsa yoksa medya ve taraftar baskısıyla yerli hoca olacak.

Terim gibi baskin bir hoca bile taraftara ve medyaya kulagini kapayamiyor Burasi turkiye ve bu duzen degismeyecek malesef hep tuketecegiz basarili olmadigimizda da neden basarili olmadik diye dusunmeden sadece isimleri degisip farkli sonuclar bekleyecegiz.

Yavas yavas umudunuzu kesin bu duzen degismez. Gerci bu sene sampiyon olmayan Terime sabredebildik bu bile iyi bir gelisme ama covid olmasaydi durum ayni olur muydu bilmiyorum

Terim gibi baskin bir hoca bile taraftara ve medyaya kulagini kapayamiyor Burasi turkiye ve bu duzen degismeyecek malesef hep tuketecegiz basarili olmadigimizda da neden basarili olmadik diye dusunmeden sadece isimleri degisip farkli sonuclar bekleyecegiz.

Yavas yavas umudunuzu kesin bu duzen degismez. Gerci bu sene sampiyon olmayan Terime sabredebildik bu bile iyi bir gelisme ama covid olmasaydi durum ayni olur muydu bilmiyorum

neden edemiyor? çünkü bu kadar büyük kariyerde oyuncular alıp "hülyalarım var,yapılmamışı denemek istiyorum" diye taraftarı havaya sokup, sonra zar zor 1 tane gol atıp sonuncu olursan, baskı oluşur.

"bütçe,makas açık vs" diye konuşmaya hakkın yok böyle dedikten sonra. Sabretme nasıl olur? Elindeki yüksek maaşları gönderip, genç,düşük maaşlı bir kadro kurarsın biz bu sene başarma değil savaşma dönemindeyiz dersin.

neden edemiyor? çünkü bu kadar büyük kariyerde oyuncular alıp "hülyalarım var,yapılmamışı denemek istiyorum" diye taraftarı havaya sokup, sonra zar zor 1 tane gol atıp sonuncu olursan, baskı oluşur.

"bütçe,makas açık vs" diye konuşmaya hakkın yok böyle dedikten sonra. Sabretme nasıl olur? Elindeki yüksek maaşları gönderip, genç,düşük maaşlı bir kadro kurarsın biz bu sene başarma değil savaşma dönemindeyiz dersin.

Valla bende genclere dayali bir yapilanma bekledim bu sene paramiz yok en azindan alt yapiya doneriz kendi altyapimiz ve trdeki gencleri toplariz diyordum umutluydum
Yine tuketim transferleri pesinde kosacagiz olmayacan capimizla plansiz harcayip bir sene daha yakacagiz gibi gozukuyor

Milli takim iskeletini olusturan oyuncular artik Avrupa'da forma giyen isimler.

Mert, Ugurcan, Hasan Ali, Mahmut, Ozan, Irfan Can, Abdülkadir Ömür ve Emre Kilinc disinda Süper Lig'den belki 2 oyuncu daha alirsin kadroya. Yakin zamanda Altay Sinan Bolat'in yerine 3.kaleci olur, Mahmut ise yerini Dorukhan'a birakir.

Süper Lig'in kalitesi düstü, milli takimin kalitesi artti.

Süper Lig'den en azindan kaliteli bir sol bek ve bir forvet cikmali milli takim icin. Baska bir beklentim yok. Bir sene biri, önümüzdeki sene digeri sampiyon olsa da düzen ve istikrar olamz Süper Lig'de.

Biz Derwall ile Feldkamp ile bu ateşi yaktık. Bizim yabancı futbolcudan çok yabancı hocalara ihtiyacımız var. O dönemlerde yerli hoca yok gibi bir şeydi. Sonra bu adamlar bizde bir düzen oturtunca yerli hocalar piyasaya çıkmaya başladı. Kaymağı biz yiyelim diye yerli td lobisi oluşturdular. Öyle ki UEFA süper kupası almış, şampiyon olmuş yabancı hocaları kovduracak kadar güçlü lobiler kurdular. Ama bu sistemi kendileri kurmadıkları için baba mirası yiyen zengin çocukları gibi kısa zamanda sıfırı tükettiler.

Yabancı hayranı değiliz. Ama bu işi bizimkilerden iyi bildikleri su götürmez bir gerçek. Bir biz akıllıyız sanki. Rijkaard, Cocu gibi kariyerli adamları itin bi tarafına soktu bu piyasa. Mancini gibi world class bir TD bile yerin dibine sokuldu. bu inşaatçı bozuntuları yöneticiler ve futbol düşmanı teknik adamlardan kurtulmadıkça bizden bir halt olmaz.

Üst Alt