ŞL 20/21 2. Ön Eleme Turu | PAOK 3-1 Beşiktaş | MS | 25 Ağustos | Kanal D - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dogru bizim yine en düsük 1 puanimiz olmustu...Ne demek istedigim ortada. Hicbir zaman ulasamayacaklari bir basari yakaladik ve hala bu onlari kudurtuyor. Ayrica o kupadan sonra kac kez Cl de ceyrek final oynadik..

Bosver, Adamlar bi Yari Final oynadi diye kendinlerini Real Madrid sandi, BJK‘da öyle.
Durum ortada.

Sorarsan Fetö yapti diyorlar, zaten T.Henry o golü atsa bitti mac, ama Taffarel nasil kurtardi beeeee.

ben bu yüzden yabancı hoca diye bağırıyorum,haykırıyorum. Bu sistem tamamen çürümüş. Derwall,Milne,Veselinoviç gibi yabancı hocalar lazım buraya.

Bu geri kalmışlığı bu türk hocalar daha da dibe götürüyor. Ali Koç bu yüzden başarısız oldu. 2 tribün baskısına seçim öncesi dediği vizyonu bitirdi. Cocu'ya güvenip 3 sene sözleşme imzaladıktan sonra 2 ayda yolladı.

Gerekirse ligi 12.bitir, o seneyi tamamla. Geleceği kur. Bizde iletişim sıfır olduğu için herkes baskıya boyun eğiyor. Nerede eski başkanlar.

Genelleme yapmak dogru degil. Feldkampla Derwall gibi birseyler katki saglayan hocalar elbette katki saglayabilecekler, lakin bir suru bi halta yaramayan yabanci hocalar da var. Turk hocalarin alayi kotu demek de genellemek

Keske tartisma yerli/yabanci hoca gelsin yerine belirli kalitelere veya ozelliklere sahip olan bir hoca gelsin olsaydi, en azindan daha anlamli olurdu.

Genelleme yapmak dogru degil. Feldkampla Derwall gibi birseyler katki saglayan hocalar elbette katki saglayabilecekler, lakin bir suru bi halta yaramayan yabanci hocalar da var. Turk hocalarin alayi kotu demek de genellemek

Keske tartisma yerli/yabanci hoca gelsin yerine belirli kalitelere veya ozelliklere sahip olan bir hoca gelsin olsaydi, en azindan daha anlamli olurdu.

ben elbette bilinmedik bir yabancı gelsin istemem. Ancak ciddi eğitimler almış, önemli altyapı deneyimi olan, devrim yapacak biri lazım. O adama diyeceksin ki, altyapıya bildiğin isimleri getir, eksiklerimizi söyle, burayı düzelt vs. 70 yaşında buraya emekli parasını yemeye gelmiş biri olmaz.

Üst Alt