⚽ SL 20/21 H:25 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | MS | 14 Şubat - Sayfa 182 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok kritik, psikolojik bir galibiyet aldık. Hem takım üzerinde pozitif , rakip takımlar üzerinde negatif etkilerini önümüzdeki haftalarda göreceğiz inşallah

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
İkinci kez çok fena direkten döndük. Malatya'dan sonra bu maçta Tff eliyle kurulan kumpası hiç ettik. Pazar günü İstanbul'da oynatılan tek maç bizimkiydi... Cepte gördüğümüz iç saha 3 puanı bile az kalsın gidiyordu..

POCO F2 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir pozisyonla öyle bir algı yapılıyor ki sanki kendi maçlarında hiç hakem hatası olmuyor gibi.
Bu kadar yüzsüzluk olmaz. Yönetimde de adam gibi konuşmasını bilen yok.
Sizlere tavsiyem bir süre eş dostla bile futbol tartışmayın. Laf anlatamazsınız.

Kasimpasa ne oynadida talihsiz bir 3 puan kacirmis oluyor.O zemine ragmen ilk yari.mac farki.gidecekti ikinci yara hucum.ettigimiz saha cok kotuydu pozisyon bulamadik ama ilk yari pozisyon buldugumuz sahada kasimpasanin 1 tane bile.pozisyonu yok Kaleci hatasiyla attiklari 1 gol vsr bu mu talihsiz bir 3 puan kaybi
penaltıyı almasaydi onyekuru yada oyuna görmeyip Babel devam etseydi çok rahat avlardı bizi Kasımpaşa zorlanmadan hemde , hoca bunak gibi davranmayı bırakmayıp Babel Ömer Bayram akbaba gibi adamlarda inat ederse , bu model çok maç izleriz

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

penaltıyı almasaydi onyekuru yada oyuna görmeyip Babel devam etseydi çok rahat avlardı bizi Kasımpaşa zorlanmadan hemde , hoca bunak gibi davranmayı bırakmayıp Babel Ömer Bayram akbaba gibi adamlarda inat ederse , bu model çok maç izleriz

Himm penalti olmasaydi Kerem karsi karsiya atsaydi Emre Klincin sutu girseydi Babelin sutu girseydi Muslera hatali gol yemeseydi mac 5-0 biterdi is oralara kaldiysa Babeli bende begenmiyorum ama O sahada babel gucuyle baya is yapti ezbere konusmak boş

Himm penalti olmasaydi Kerem karsi karsiya atsaydi Emre Klincin sutu girseydi Babelin sutu girseydi Muslera hatali gol yemeseydi mac 5-0 biterdi is oralara kaldiysa Babeli bende begenmiyorum ama O sahada babel gucuyle baya is yapti ezbere konusmak boş
sana göre Babel iş yapmış olabilir bana göre hicbirsey bu takımda yedek bile olamaz son zamanlarda en çok sinirlendigim maç oldu , sen sana göre olanı söyle ben bana göre olanı , sana göre olanı söylerken üzerine boş konuşma gibi laflar ekleme asker arkadaşın yok karşında

-se -sa larla bir yere varamazsın. Aksi taktirde bende derim ki, Kerem ilk yarıda o golü atsa, etebonun şutu kalecinin ayağı kayması sonucu içeri girse müslera mallık yapmayıp çıkmazsa o topa maç 4-0, 5-0 bitebilirdi. Biraz mantık biraz da saygı lütfen.

-se -sa larla bir yere varamazsın. Aksi taktirde bende derim ki, Kerem ilk yarıda o golü atsa, etebonun şutu kalecinin ayağı kayması sonucu içeri girse müslera mallık yapmayıp çıkmazsa o topa maç 4-0, 5-0 bitebilirdi. Biraz mantık biraz da saygı lütfen.

Babel Ömer Bayram, akbaba ısrarı devam etsin ne -seler ne -salar olucak benim demek istediğim her maç fener balıyla yirtamazsin, bir an önce bu tümörler kadro dışı yada müebbet yedek olmalı

Üst Alt