SL 20/21 H:25 | Trabzonspor 1-0 Gaziantep | MS | 13 Şubat - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:25 | Trabzonspor 1-0 Gaziantep | MS | 13 Şubat

Beyler noluyor şimdi nwakaeme fener maçında oynayacak mi, oynamayacak mi? Telefondaydim, direk kırmızı gördü sandim. Tühhh yine şikeci balı dedim ama Allah'dan çift sarıdan yemiş. Hareketi tam görmedim, çift sarı dan tek maç diye biliyorum. Haftaya başak maçında oynamaz. Iyi, dinlenmiş olur, şikecilere geçirir.

Penaltı pozisyonundan bahşediyor sanırım. Tek net pozisyonları o onda da kenan balıklama atladı.
Antep denen takımın hocası gitsin kendi mallığına yansın. sneijderli sezon parlayan heriflerden medet ummaya çalışıyorlar hala aradan geçmiş 9 sene.
Muhteşem ivme yakalayan takımın içine sıçtılar. Ülkeden temizlenmesi gereken bir sürü yönetici-hoca-oyuncu-hakem var

Yahu mal bunlar niye ağlıyorlar ?
Direk rakibi sakatlamak için gelmiyor o pozisyonda..
Topu uzaklaştırayım derken zamanlama hatasından rakibine geliyor ayağı nwakaeme nin..

Ne yapmış dirsek mi atmış caner gibi yoksa serdar aziz gibi arkadan çift mi dalmış wakaeme ?

Topa bu yükseklikte ve uçarak giriyorsan, bir de rakibin göğüs bölgesine geliyorsa ayağın bunun adı kırmızıdır.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt