SL 20/21 H:32 | Fenerbahçe 1-0 Denizlispor | MS | 5 Nisan - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:32 | Fenerbahçe 1-0 Denizlispor | MS | 5 Nisan

Fener bu galibiyetle bizim önümüze geçti fikstür olarak en avantajlı takım Beşiktaş olarak gözüküyor ama bizim avantajımız Beşiktaş bize gelecek biz tüm maçlarımızı alırsak şampiyon oluruz Beşiktaş ve Fener illa ki puan kaybedecektir de asıl soru biz tüm maçlarımızı alabilecek miyiz oysa şampiyon olduğumuz sezonlardaki gibi konsantrasyon deyip iyi oynasak kalan 9 haftada 27 puan almak işten bile değil

1. Beşiktaş -------- 64 Puan ------30 maç
2. Fenerbahçe -----62 Puan ------31 maç
3. Galatasaray -----61 Puan ------31 maç
Renktaş ne alakası var.
En kolay FİKSTÜR fenerde.

Bjk'nin Alanya ve bizle Maçı var.
Ayrıca kuşların, kankasi ve destekçisi Sivas ve Rize deplasmanina gidecek bjk.

Biz bu hafta bay geçeceğimiz için tüm maçları alırsak şampiyon olamayız.
Bu hafta puan farkı bir anda 4-6 olabilir.

Yani en kek fisktur kuşlarda.
Çok rahat şampiyon olurlar hakemlerle.

Renktaş ne alakası var.
En kolay FİKSTÜR fenerde.

Bjk'nin Alanya ve bizle Maçı var.
Ayrıca kuşların, kankasi ve destekçisi Sivas ve Rize deplasmanina gidecek bjk.

Biz bu hafta bay geçeceğimiz için tüm maçları alırsak şampiyon olamayız.
Bu hafta puan farkı bir anda 4-6 olabilir.

Yani en kek fisktur kuşlarda.
Çok rahat şampiyon olurlar hakemlerle.
Şu fikstürün neresi kolay fener en az 2-3 macta daha puan kaybedecek...

Malatya (D)
Antep
Başakşehir (D)
Bay
Kasımpaşa
Alanya (D)
Erzurum
Ankaragücü (D)
Sivas
Kayseri (D)

Bu 3 takım arasından kenetlense sadece 9/9 yapacak kulüp biziz. Son virajı en iyi dönen hep biz olmuşuzdur. Şuan düzlükte görünen araba öyle dengesiz geliyor ki kimse tamam bu sefer de döner diyemiyor. Hem şoför hem araba sıkıntılı.

Beşiktaş doğana mercedes motoru takılması gibi takım. Abubakar , ghzeal dışarıda kalınca motor aksayınca tofaş çıkıyor ortaya.

En dengesiz takım fener şu denizli maçından sonra gelip skora baksan 5-0 fener yenmiş olsa da şaşırmazsın. Aynı şekilde 2-0 yenildiğini görsen de şaşırmazsın.

Bakalım son düzlüğü pistlerin hakimi biz mi , tofaş mı , dengesiz arabası olan fener mi dönecek göreceğiz.

Kolay fikstur diye bir seyin olmadigini anlamak icin ne gerekiyor? 9 macimiz kadikoyde fenerle olsa veya ankarada ankaragucuyle olsa ya da evimizde denizlisporla olsa cok mu fark edecek sanki, gelene gecene puan verdik. 9 da 9 yapacak takim kendini belli eder. Ben bu takimdan 9 da 6 bile beklemiyorum. Besiktas sampiyon olur , fener de saatli bomba, haftaya yenilir

FB beklentimin çok aksi yönünde performans sergilemiş. Ben önde coşkulu, tempolu oynarlar Emre abileri için hazır Denizli gibi takımı bulmuşlar diye düşünürken adamlar ilk yarı şutsuz 2.yarıda korner golü ile maçı adeta şansa almış.

Belli oldu bunlarda şampiyon olamayacak gibi çünkü bu yapıda kalan 9 maçın en az 3 tanesinde takılırlar en az o da. Biz önümüzdeki 5 maç 13 puan yapalım liderlik koltuğuna otururuz. Bizim takımın havasızlığı, sistemsizliği bunlar beni ilgilendirmiyor ben matematiksel olarak konuşuyorum.

Üst Alt