SL 20/21 H:32 | Hatayspor 3-0 Galatasaray | MS | 3 Nisan - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:32 | Hatayspor 3-0 Galatasaray | MS | 3 Nisan

Biz yine uyuyamadık. Siz uyuyabildiniz mi bre ruhsuzlar..

Ahmed Arif'in dizeleri gelir aklıma hep, her kötü gittiğimizde...

Seni anlatabilmek seni.
İyi çocuklara, kahramanlara.
Seni anlatabilmek seni,
Namussuza, halden bilmeze,
Kahpe yalana.

Ard-arda kaç zemheri,
Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu.
Dışarda gürül-gürül akan bir dünya...
Bir ben uyumadım,
Kaç leylim bahar,
Hasretinden prangalar eskittim.

yine eskittik be Galatasaray...

Seni anlatabilmek seni.
Seni anlatabilmek seni,
Kahpe yalana.

Ard-arda kaç zemheri,
Bir ben uyumadım,
Kaç leylim bahar,

Bu işin sorumluları şuan rüya aleminde geziyor biz uyumasak nolcak.
Maçtan önce dedim burası bir dönüm noktası olacak bjk de puan kaybetmeye yakın hadi artık şans bize dönsün. Hocada bu defa sürpriz saçma seylerle uğraşmayacak. Kadroyu görmemle şu an yazdıklarımı hayal etmem bir oldu.

Şampiyonluk gidebilir yenilebiliriz bunların hepsine varım her sene biz olmayacaz sonuçta. Bu işin doğasında bu yok. Ama kabul edemediğim nokta yahu ben sen kimiz taraftar ve futbolsever. Ben işin mutfağında değilim orda görev yapanlar benden senden iyi bilmeli dimi. İsmi üzerinde onlar profesyonel.
Ama ne hikmetse Kayseri maçında 4-4-2 Onyekuru yok vs. Biz böyle sıkıntı olur dedik nedense biz profesyonel olmayanlar böyle düşündük kadroyu görünce. Maç oynandı kötü futbol olmasına rağmen devre bitimi gelen gol. İkinci yarı klasik oyun sistemimize dönüşümüz. Yedekten giren Onyekuru performansı 3 gol kazandık. Ama profesyonel olanlar takımı beğendiklerini bunun plan olduğunu söyledi. Biz taraftarlar ise begenmedigimizi. Neyse biz bimeyiz sonuçta taraftarız. Rize maçı geldi çattı. 4-4-2 yine. Biz taraftarlar yine olacakları pek iyi göremedik nedense maç oynandı yanlış kadro seçimi ve dizilişin faturası mağlubiyet oldu. Hoca artık anlamıştır bjk fener berabere kaldı son şansımız Hatayı öyle yada böyle yeneriz dedik. Maçtan 45 dakika önce kadroda hepimiz Gedsonu stoper gördük. Yine biz taraftarlar olacakları gördük ama profesyoneller canım siz takımla antreman mi yapıyorsunuz işimize karışmayın. Noldu?? 3-0.....

Şimdi soruyorum biz amatörler taraftarlar hicbirseyden anlamayanlar. Biz bugün olacakları önceden görmedik mi?
Bana birileri şu sorumun cevabını verebilir mi kimse cevaplayamadi. İki üç defa sordum. Ozornwafor şener ve Gedson dan ne kadar daha fazla kötü oynayabilirdi stoperde??? Ve ikinci sorum bizdeki profesyonel teknik direktör ve ekibi bunu düşünemeyecek kadar futboldan bir haber mi? Benim görebildiğimi onlar nasıl göremez. Gerçekten yazık...

Yazık daha buraya yazabilecegim bir sürü maç var geçen seneden beri. Ama nankörlük etmek istemediğim için kötü kırıcı söz kullanmak istemiyorum sonucta halen Fatih hocayı seviyorum bize yasattiklari ile efsane olmuştur çoktan zaten. Ama eğer yapamıyorsa başka görev alma zamanı gelmiş demektir. Sorun başka birşeyse bunuda açıklaması lazım. Ama ben sorunun tamamen teknik ekip hatası olduğunu düşünüyorum.

Öyle yada böyle sezon bitti gibi bişey. Havluyu attık sayılır. Olurmu bundan sonra bir mucize açıkçası beklemiyorum. Olursa da coşkusunu çoktan yitirdi. Yapicak birşey yok bir süre belkide futboldan uzaklaşma vakti....

Son düzenleme:
Bu işin sorumluları şuan rüya aleminde geziyor biz uyumasak nolcak.
Maçtan önce dedim burası bir dönüm noktası olacak bjk de puan kaybetmeye yakın hadi artık şans bize dönsün. Hocada bu defa sürpriz saçma seylerle uğraşmayacak. Kadroyu görmemle şu an yazdıklarımı hayal etmem bir oldu.

Şampiyonluk gidebilir yenilebiliriz bunların hepsine varım her sene biz olmayacaz sonuçta. Bu işin doğasında bu yok. Ama kabul edemediğim nokta yahu ben sen kimiz taraftar ve futbolsever. Ben işin mutfağında değilim orda görev yapanlar benden senden iyi bilmeli dimi. İsmi üzerinde onlar profesyonel.
Ama ne hikmetse Kayseri maçında 4-4-2 Onyekuru yok vs. Biz böyle sıkıntı olur dedik nedense biz profesyonel olmayanlar böyle düşündük kadroyu görünce. Maç oynandı kötü futbol olmasına rağmen devre bitimi gelen gol. İkinci yarı klasik oyun sistemimize dönüşümüz. Yedekten giren Onyekuru performansı 3 gol kazandık. Ama profesyonel olanlar takımı beğendiklerini bunun plan olduğunu söyledi. Biz taraftarlar ise begenmedigimizi. Neyse biz bimeyiz sonuçta taraftarız. Rize maçı geldi çattı. 4-4-2 yine. Biz taraftarlar yine olacakları pek iyi göremedik nedense maç oynandı yanlış kadro seçimi ve dizilişin faturası mağlubiyet oldu. Hoca artık anlamıştır bjk fener berabere kaldı son şansımız Hatayı öyle yada böyle yeneriz dedik. Maçtan 45 dakika önce kadroda hepimiz Gedsonu stoper gördük. Yine biz taraftarlar olacakları gördük ama profesyoneller canım siz takımla antreman mi yapıyorsunuz işimize karışmayın. Noldu?? 3-0.....

Şimdi soruyorum biz amatörler taraftarlar hicbirseyden anlamayanlar. Biz bugün olacakları önceden görmedik mi?
Bana birileri şu sorumun cevabını verebilir mi kimse cevaplayamadi. İki üç defa sordum. Ozornwafor şener ve Gedson dan ne kadar daha fazla kötü oynayabilirdi stoperde??? Ve ikinci sorum bizdeki profesyonel teknik direktör ve ekibi bunu düşünmeyecek kadar futboldan bir haber mi?

Yazık daha burya yazabilecegim bir sürü maç var geçen seneden beri. Ama nankörlük etmek istemediğim için kötü kırıcı söz kullanmak istemiyorum sonucta halen Fatih hocayı seviyorum bize yasattiklari ile efsane olmuştur çoktan zaten. Ama eğer yapamıyorsa başka görev alma zamanı gelmiş demektir. Sorun başka birşeyse bunuda açıklaması lazım. Ama ben sorunun tamamen teknik ekip hatası olduğunu düşünüyorum.

Öyle böyle sezon bitti gibi bişey. Havluyu attık sayılır. Olurmu bundan sonra bir mucize açıkçası beklemiyorum. Olursa da coşkusunu çoktan yitirdi. Yapicak birşey yok bir süre belkide futboldan uzaklaşma vakti....
Özgür kardeşim, artık ne kadar olur bilmem ama öncelikle hayırlı geceler.

Haliyle hepimiz kırgın, kızgın, üzgünüz. Ben daha maç düdüğü çalmadan evvel zaten olumsuzca başlamıştım.
Hatta sekiz serilik maçları yaptığımızda bile hepimiz ilk takılmayı bu maçta bekliyordu. Bunları hepsi birer öngörüydü.
Tıpkı senin yazdıkların gibi. Kaza biraz erken geldi. Bu maça kadar gecikmiş olsaydı, planladığımız gibi gitseydi bu arada 2015 gibi berbat bir oyunla şampiyonluğumuz gelmiş olurdu, o kadar eminim. Tabi biz o ihtimali ne yazık ki derede boğularak yedik ve bence Ankaragücü maçında attık. Sebebi de, biz uzun süredir geriye düştüğümüz maçları çeviremiyorduk ve takım ne hikmetse reaksiyon veremiyor. Bir çabuk demoralize olmalar falan. En son bu ruh halini öne geçip yine Ankaragücünden 4 yediğimiz o 2010 maçına benzetiyorum. Yani böyle bir isteksizliği en son o sezonda gördüm ve kendimdeki ümitsizlikte o sezonla yarışır cinsten. Lig sıralamasından bağımsız...Dua edelim gerimizdekiler de saldım çayıra havasında...

Geri kalanları sen, ben hep gördük ve defalarca da söyledik. Burada kadro yapan tüm arkadaşlarımızın listesinde oynayan isim sayısı en kötü iki kişidir. Ama genelen ağırlıklı olarak düşünülen oyuncu isimleri aynıdır. Bizim lig çöp ama maalesef istikrar çok önemli bir avantaj. Bu sene hangimiz kesin bir 11 sayarız, Fatih hocanın yaptığı...Bence hiç. Sakatlığı, kart cezalarını ayrı yere koyuyorum. Onlar mecburi seçenekler, onun dışında ama çok vahim bir kadroya sahip değildik. Öyle ki ilk yarı misal onca eksiğe rağmen yani aman aman farklar atılmadı. Kalede Muslera yok, forvetlerin verimsiz vs. Buna rağmen başarıydı geldiğimiz nokta. Hatta o kadar ki liderliğe kadar gitti iş. Demek ki kadro bir yerde iş yaptı, bireysel dahi olsa...Ama bugün bakıyoruz durumlar böyle değil. O fırsatları değerlendiren, liderliğe gelen, zorlu fikstürü geçen sanki biz değiliz de başka birileri...Yani aynı takım çabuk da pes etti. Oysa yine elimize bu maça kadar fırsatlar gelmişti. Ama biz hata üstüne hata yaptık ve maalesef bireysel verim aldıklarımızda düzene ayak uydurdu. Ankaragücü maçından evvel yine pozisyona falan giriyorduk, şimdi o da yok.

Benim en çok güvendiğim, dayandığım şeyler o kaçırdıklarımızdı. Onu atacak adamı da aldık diye baktığım için umudum vardı.
Ama ikisini de tek maçta kaybettik, onunla beraber maalesef şampiyonluğu da. Tercihlerin yanlışlığı, müdahale zamanları da hep hatalı olunca haliyle bu son kaçınılmaz oldu. Bizler elbette burada kimseye futbol dersi vermiyoruz belki uzmanı da değiliz ama gönül veren insanlar olarak elbette sahada iyi bir Galatasaray görmek hakkımız. Maçı alamasak bile isteyen takım olsaydık, ona da razıydık. Yoksa her maçı alacağız, her sene şampiyon olacağız diye bir kaide yok. Zaten buna da çok müsaade etmezler. Bundesliga mı burası ya da Seri A mı...Ama şampiyon gibi oynayan, onu arzulayan bir takım gibi mücadele eden, gerektiğinde isyan eden, gerektiğinde hakkını arayan ekip görmek istemek hakkımız.

Kimse Galatasarayı inanın bizler kadar sevemez. Biz bakınız, çıkarsız, gönülden seviyoruz.
Karşılığında bir ücret almıyoruz. Sevgimiz öylesine limitsiz. Üç beş imkan dahilinde elimizi taşın altına koyuyoruz.
Biraz da onlardan beklemek hakkımız. Biz bu savaşta yalnız bırakıldık. Davamızda haklıyız.
Siz müsterih olun bu sebeple. Elbette yeniden el birliğiyle hak ettiğimiz yerlere geleceğiz.
Bir düştük ama hep de kalktık. Yine aynısı olacak, yeter ki gerçekleri görelim. Öncelik olarak Galatasaray iyiliğini düşünelim.
Bu noktayı aştığımızda gereken cevabı herkese vermiş olacağız.

Seni anlatabilmek seni.
Seni anlatabilmek seni,
Kahpe yalana.

Ard-arda kaç zemheri,
Bir ben uyumadım,
Kaç leylim bahar,

valla mis gibi temiz bi uyku çektim. bu milyonluk dangalaklara su hayatta bir dakika bile üzülmeyecem artik

Seni anlatabilmek seni.
Seni anlatabilmek seni,
Kahpe yalana.

Ard-arda kaç zemheri,
Bir ben uyumadım,
Kaç leylim bahar,

Kalemine sağlık ustad çok güzel yazmışsın.

@Ahmed Arif Kesen

Kargalar sir sergen önderliğinde bizim maça şampiyon çıkarlar. Bizde terim önderliğinde onları alkışlarız. Yapacak birşey yok, terim hakkımızı arıyor fenerasyonla filan savaşıyor, ligin yarısını trübünden izliyor ama yabancı hoca gelse batarız. Böyle devam edelim sistem taktik iyi futbol filan önemli değil ! Derhal evlatlarıylada sözleşme yenileyelim. Akbaba, ömer bayram, şener, arda, donk filan tüm takımlar pusuda bekliyor, kimseye kaptırmayalım bu müthiş yıldızları. Ffp de bitiyor derhal terime 30 m€ verelim yeni takım kursun, tutmazsa devre arasına kadar idare eder, bir 15 m€ daha veririz belki şampiyon yapar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sikinti su dün full kadro bile ciksak kazanamazdik maci
akintola denen elemana bakin, bir de bizim tüm kanat oyuncularimiza
bizimkiler 20dk sonra sahada can verirken, akintola dün macin sonlarinda bile hala bizim defansi deliyordu
mental ve fizik olarak dibe vurmus bir gs var

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt