SL 20/21 H:33 | Beşiktaş 3-0 Alanyaspor | MS | 7 Nisan - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:33 | Beşiktaş 3-0 Alanyaspor | MS | 7 Nisan

Kötü oynuyor olmamız hakkımızı aramamıza engel değil, olmamalı.
Kötü oyun, eksiklikler bizim sorunumuz ve sorumluluğumuz da.

Zaten ortamda, sosyal medyada ya takıma destek görüyorum, ümitli olanları.
Ya da tam tersine benim gibi eleştirenleri. Bugüne kadar hep kendimizle ilgilendik.
Belki de hatayı orada yaptık. Böyle şeyler hep oldu, bir ses çıkardıysak iki sustuk.

Gaz alıcı açıklamalar dışında somut şeyler yapmadık. Kulüpler birliğinden çıkmak bir tepki değildir atıyorum.
Onların işine bile gelen bir adım. Zaten hiçbiriyle bir bağımız yok...Hepsi bize karşı anlaşılmaz bir tutum içinde.
Toplanıp bize karşı imza toplayan kurumdan geç bile kaldık çıkmakla...

TFF desen belli yani, kimlerin oyuncağı olduğu. Bu Ümit Öztürk denilen adam, FT ile poz çektirdi diye neler neler dediler.
Koskoca federasyon başkanı Nihat, Ali ile 59 öncesiyle alakalı fotoğrafla poz verdi. Medyada dahil herkes sus pus oldu.

Bizim haricimiz, fb ve bjk maçlarına seyirci alındı. Kimseden tık çıkmadı.
Bizim rakibimiz olan Ankaragücü ve Kayseri maçlarını da seyircili oynadık ekstra.

Sergen alenen hakemlere her hafta etmediğini bırakmıyor.
Tek maç göstermelik ceza alıyor. Sonrasında ekranda resmen sipariş ediyor...
Üstüne Meler atanıp kayıp geliyor, ki bana göre bu da bir tiyatro idi, o tepkiden sonra gelen maçta bugünkü ve her şey açık yani.

fbnin yöneticileri çıkıp orada burada terör örgütü ile bizi bağdaştırıyor, hiçbir şey yok.
Bizimkiler A dese para cezası, mahrumiyet.

Mohamed'den sonra aynı hareketi birçok kişi yaptı ceza almadı.
Diagne pozisyonları oldu, yine es geçildi.

Nerede hak, adalet hani...Her şeyi bir yana koyuyorum, işin teknik taktik kısmını da, siz ne biçim insanlarsınız...
Gece nasıl başınızı yastığa koyuyorsunuz...Daha eminim aklıma gelmeyen bin tane şey de vardır. Sadece derlemek istedim.

Allah'ın adaleti şaşmaz. Kendi adıma asla affetmeyeceğim bu adaletsizlikleri, taraflı yönetimleri, göstere göstere yapılanları.
İki elim iki yakanızda. Şeref hakkıyla diyorsunuz ya, o hakkınıza benim de kul hakkımı ekleyin...

Son düzenleme:
biz şampiyonluğu sezon başında verdik. bu kadro ile şampiyonluk bekleyen hayalperest bir avuç taraftarı geçmezdi. yani terim'e şampiyonluk kadrosu verdiler diyen m.cengiz'in yeğeni falan olmalı. gel gör ki hoca öyle böyle dar kadro ile potada tuttu bizi. yakalanan seri ve devre arası gelen transferler ile bir umuda kapıldık, sonra bir anda hoca ve topçular sapıttı. pamuk ipliğine bağlı gidiyorduk zaten 1-2 maçta pes ettik.

şunu da unutmamak gerek hakemlerden fb ve bjk ne kadar fayda gördüyse biz o kadar zararlarını gördük bu sezon. yanıldığım tek nokta bjk'den desteği çekerler bir süre sonra diye bekliyordum ama gayet sezon sonuna kadar götürecekler hakemler bunları, belli oldu.

Canlı izledim izlemez olaydım. Babacar gelen gideni öpen adam boş kaleye golü atmadı. Hayir dersin ki olabilir ama ondan bir kaç dakika önce orta vereceğim diye ayağını birbirine doladı. İki kere aynı hata olmaz. Net şaibe. Kalecinin yediği golden bahsetmiyorum bile. Rezil herif. Umarım o aldigin paralar bir yerinden çıkar ne diyeyim.

8jk takımını el ele kol kola fatih hocamız ve yalı cocugunu takımı sampiyon yapıyor hemde bilerek ve isteyerek

fatih hoca ısrar etti hatta ben istemiyorum diye jedsonu stoper oynatıp yenılecem arkadas 8jk sampiyon olsun dedi

hocam seviyor sergenı

Babacar çöp möp diyorlar yahu babacar üst düzeymi olmasi lazim onu yazmasi için, güldürmeyin adami. O golü 5 yasindaki Plastik topla oynayan çocuk atar. Atmamak için ayagini cevirdi zaten okadar belli ki. 1ci diregi hedef alsa ayagina sektirse imkansız disari gitmesi, resmen bilegini cevirdi.
Futbol oynayan anlar.

Çok net Satılmış bir maç, Alanya resmi siteside twitter hesabini kitlemesi bunu doğrular nitelikde, herkes 2. Gole kitlenmiş ama ilk golde çok net kasitli yenmiş,bomboş 2 bjk li kafayi vuruyor en yakin Alanyali 3 metre uzaklikta hemde Korner atişinda oluyor...

Kötü oynuyor olmamız hakkımızı aramamıza engel değil, olmamalı.
Kötü oyun, eksiklikler bizim sorunumuz ve sorumluluğumuz da.

Zaten ortamda, sosyal medyada ya takıma destek görüyorum, ümitli olanları.
Ya da tam tersine benim gibi eleştirenleri. Bugüne kadar hep kendimizle ilgilendik.
Belki de hatayı orada yaptık. Böyle şeyler hep oldu, bir ses çıkardıysak iki sustuk.

Gaz alıcı açıklamalar dışında somut şeyler yapmadık. Kulüpler birliğinden çıkmak bir tepki değildir atıyorum.
Onların işine bile gelen bir adım. Zaten hiçbiriyle bir bağımız yok...Hepsi bize karşı anlaşılmaz bir tutum içinde.
Toplanıp bize karşı imza toplayan kurumdan geç bile kaldık çıkmakla...

TFF desen belli yani, kimlerin oyuncağı olduğu. Bu Ümit Öztürk denilen adam, FT ile poz çektirdi diye neler neler dediler.
Koskoca federasyon başkanı Nihat, Ali ile 59 öncesiyle alakalı fotoğrafla poz verdi. Medyada dahil herkes sus pus oldu.

Bizim haricimiz, fb ve bjk maçlarına seyirci alındı. Kimseden tık çıkmadı.
Bizim rakibimiz olan Ankaragücü ve Kayseri maçlarını da seyircili oynadık ekstra.

Sergen alenen hakemlere her hafta etmediğini bırakmıyor.
Tek maç göstermelik ceza alıyor. Sonrasında ekranda resmen sipariş ediyor...
Üstüne Meler atanıp kayıp geliyor, ki bana göre bu da bir tiyatro idi, o tepkiden sonra gelen maçta bugünkü ve her şey açık yani.

fbnin yöneticileri çıkıp orada burada terör örgütü ile bizi bağdaştırıyor, hiçbir şey yok.
Bizimkiler A dese para cezası, mahrumiyet.

Mohamed'den sonra aynı hareketi birçok kişi yaptı ceza almadı.
Diagne pozisyonları oldu, yine es geçildi.

Nerede hak, adalet hani...Her şeyi bir yana koyuyorum, işin teknik taktik kısmını da, siz ne biçim insanlarsınız...
Gece nasıl başınızı yastığa koyuyorsunuz...Daha eminim aklıma gelmeyen bin tane şey de vardır. Sadece derlemek istedim.

Allah'ın adaleti şaşmaz. Kendi adıma asla affetmeyeceğim bu adaletsizlikleri, taraflı yönetimleri, göstere göstere yapılanları.
İki elim iki yakanızda. Şeref hakkıyla diyorsunuz ya, o hakkınıza benim de kul hakkımı ekleyin...
Son haftayi bekleyin

Maçı izlemedim nasılsa bişey cıkmaz diye nitekimde öyle olmuş. Sonra açtım özeti izleyim dedim. Alanyanın kaçırdıkları karşısında şok oldum arkadaşa yazdım şu pozisyonlara bak diye. Oda sosyal medya çalkalanıyor dedi. Gerçekten hiç olaylardan haberi olmayan biri bile sadece özeti izlese bu maçta garip bişeyler olduğunu anlar. Net

Üst Alt