SL 20/21 H:35 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 18 Nisan Pazar - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İşlerini şansa bırakmazlar merak etme, Trabzon maçını kazansak bir sonraki maç çelme taktırırlar bize bir şekilde. İyi oynamayla falan olmuyor direk gidip baskı kurman lazım MHK ve TFF kurullarında yoksa hakkın yenir gıkını bile çıkaramazsın çünkü kendi şirketlerin daha önemlidir Galatasaray'ın hakkının yenmesinden. Klübü rant için kullanırsın, taraftar değilsin çünkü geceleri de rahat rahat uyursun umursamazsın :)
Yönetim konusunda memnun olmamız mümkün değil ama şu aşamada önce oyunu kazanmamız lazım.

Tamam işte oyunu kazanmasına kazanırız bir şekilde ama işin diğer dinamikleri var ? Yönetim kendisi inanmıyor sahip çıkmıyor ki takıma ? Ismarlama haberler yaptırıyor gazetecilerine ? Bu şekilde şampiyon olmak mümkün mü sence ?
Valla düne kadar farklı düşünüyordum ama artık sonuna kadar kovalamamız lazım, fenerin hayal kurduğu yerde biz daha mı kötüyüz üstelik direkt rakibimizle maçımız var. Yönetime gram güvenmiyorum ama Fatih Terim gerçeği var işi o noktaya getirelim tek temennim bu şuan da.

Yalniz bu Basaksehir ne igrenc bir sey. Adamlar istisnasiz her sene Fener’e yeniliyor. Fener’i en kotu zamaninda bile yenemediler. Insallah Rizeyle duserler. Ha bir de Kasimpasa var ayni bunlar gibi Fener’e yatan.

Üst Alt