SL 20/21 H:36 | Demir Grup Sivasspor 0-0 Beşiktaş | MS | 20 Nisan - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O zaman işin rengi değişebilir reis çünkü dediğim gibi takım olarak öyle çok iyi ddeğildi Beşiktaş sadece topu 3. bölgeye hızlıca getirip yetenekleri ayakların golü bulmasını bekliyordu ama bilemiyorum şimdi iyi bir Aboubakar'ın yerini doldurmak zor hani Cenk+Larin ikisi birden sahada olsa da Aboubakar'ın yapabildiklerini yapabilecek adamlar değil

Nkodou/Ljajic/Oğuzhan filan Aboubakar'ın yokluğunda bu takımı şampiyonluğa götürebilecek oyuncular değil Ghezzal tek başına yapabilir mi ? umarım yapamaz
Ghezzal tek basina yapamaz. Oyundan düsürmek kolay. Yaptigi asistlerin %80i orta ama kafa vuracak adam var mi?

Rosier'den cok ben bugün Welinton'un nasil atilmadigina ve VAR hakemi Ali Sansalan beyefendinin Firat Aydinus'u penalti pozisyonunu incelemeye davet etmemesine takildim. Bir de Josef ve Sakala'ya verilmeyen sari kartlar var. Bu macta bile tüm takdir haklarini Besiktas'tan yana kullandi.

Üst Alt